اجرای متفاوت «سیاه‌ چشمون» در سالروز درگذشت هایده؛ سعید برنا: نباید از تجربیات تازه هراس داشت

01/11/1400 06:32:00 ب.ظ

🔺اجرای متفاوت «سیاه‌ چشمون» در سالروز درگذشت هایده؛ سعید برنا: نباید از تجربیات تازه هراس داشت «سیاه چشمون» از محبوب‌ترین آثار هایده است که ترانه آن را لیلی کسری «هدیه» سروده، و موسیقی نیز توسط صادق نجوکی ساخته و تنظیم شده است. ⬇️ بیشتر بخوانید:

سعید برنا، نوازنده پیانو و آهنگساز ایرانی ساکن اتریش، در بیستم ژانویه، سی‌ودومین سالروز درگذشت هایده خواننده بزرگ موسیقی ایران، با همکاری سمیرا داداشی، خواننده جوان ایرانی اتریشی، یکی از ترانه‌های خاطره‌انگیز او را به شیوه متفاوتی اجرا کرد. سعید برنا نوازنده پیانو و آهنگساز ایرانی ساکن اتریش در بیستم ژانویه، سی‌ودومین سالروز درگذشت هایده...

سعید برنا نوازنده پیانو و آهنگساز ایرانی ساکن اتریش در بیستم ژانویه، سی‌ودومین سالروز درگذشت هایده خواننده بزرگ موسیقی ایران، با همکاری سمیرا داداشی خواننده جوان ایرانی اتریشی، یکی از ترانه‌های خاطره‌انگیز او را به شیوه متفاوتی اجرا کرد.

سعید برنا که پس از اتمام تحصیلات خود در رشته موسیقی، فعالیت‌های هنری خود را در شهر وین ادامه می‌دهد، در گذشته نیز برخی از ترانه‌های ماندگار موسیقی ایران را به صورت نامتعارفی اجرا کرده است. . چرا تصمیم گرفتد تا آهنگی را برای بزرگداشت هایده اجرا کنید؟

این نقطه اشتراک من و سمیرا، خواننده آهنگ بود، و هر دوی ما در مورد قطعات هایده اتفاق نظر داشتیم. .

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

تشکیل کمیته حقیقت یاب حقوق بشری سیاه بود

محمد صدر: اتهام همکاری ایران با روسیه در جنگ اوکراین، شرایط نا امیدکننده ای را در سیاست خارجی کشور ایجاد کرده است. این اتهام علاوه بر ایجاد ایستایی در مذاکرات احیای برجام، با ادعاهایی نظیر اعلان جنگ ایران علیه اروپا و ناتو نیز همراه بوده گفت‌وگو کامل را اینجا بخوانید: https://www.sharghdaily.com/fa/tiny/news-873529 @sharghdaily sharghdaily.com ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

سفیر امارات در آمریکا: حوثی‌ها در حمله مرگبار به ابوظبی از موشک و پهپاد استفاده کردند🔺سفیر امارات در آمریکا: حوثی‌ها در حمله مرگبار به ابوظبی از موشک و پهپاد استفاده کردند به دنبال این حمله هوایی، امارات از آمریکا خواست شبه‌نظامیان حوثی را بار دیگر به فهرست گروه‌های تروریستی برگرداند.

یک خبرنگار حوزه اقتصادی از سوی جمهوری اسلامی به بیش از سه سال زندان محکوم شدامیرعباس آذرم‌وند که خبرنگار حوزه‌ اقتصادی در برخی از رسانه های داخل ایران بود،‌ از سوی دادگاه انقلاب تهران به حداقل سه سال و هفت سال زندان محکوم شد.

عدم استقبال پوتین از رئیسی در فرودگاه مسکوحکومت جمهوری اسلامی ایران که به دلیل ناکارآمدی سیاست‌های داخلی و خارجی خود از جمله پرونده جنجال‌برانگیز هسته‌ای، تنش‌زایی با همسایگان، مداخله‌جویی و سگ شیردہ 🐷 خامنه ای و گاو شیردہ 🐄 سلمان آل سعود خاک بر سر العربیه ایران هم آمد رییس جمهور نرفت به استقبال ش😎

رئیسی: ایرانیان خارج از کشور، سفرای ما هستند/سهم ایران در بازار روسیه می‌تواند ارتقاء یابدرئیس‌جمهور با تاکید بر لزوم کاهش موانع صدور مجوزهای صادرات تصریح کرد: سهم ما در بازار روسیه حتما می‌تواند ارتقاء پیدا کند.

استقبال سرد ساکنان میدان سرخ از رئیسی، نماز ابراهیم در کرملین

محاکمه گردشگر فرانسوی یک سال پس از دستگیری در دادگاه انقلاب