اجرای حکم اعدام محیط‌بان کرمانی که یک شکارچی را مقابل منزلش به قتل رسانده بود

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست: حکم اعدام محیط‌بان کرمانی که یک شکارچی را مقابل منزلش به قتل رسانده بود، اجرا شد

به گزارش ایسنا، سرهنگ جمشید محبت خانی ضمن تسلیت به خانواده مرحوم افضلی و محیط بانان کشور گفت: با اینکه محیط‌بان خارج از ساعت شیفت و محدوده محیط‌بانی اقدام به قتل یک شکارچی کرده بود اما در ده سال گذشته تمام تلاش کارکنان و مدیران سازمان حفاظت محیط زیست این بود که از خانواده مقتول رضایت بگیرند اما امکان این کار میسر نشد.

براساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان محیط زیست، وی با تاکید بر اینکه محیط‌بان مذکور، خارج از شیفت و محدوده محیط بانی و مقابل منزل یک شکارچی او را به قتل رسانده بود، گفت: قاضی پرونده پس از چند جلسه دادگاه و رسیدگی به پرونده، رای به عمدی بودن قتل داد. هرچند که تا شب قبل از اجرای حکم مدیر کل استان و دیگر محیط بانان از خانواده مقتول طلب عفو کردند اما تلاش آنان نتیجه ای نداشت و صبح دیروز حکم اعدام اجرا شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

❗❗❗❗

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حکم اعدام برای ۷ متهم پرونده گروگانگیری مرگبار اسلام‌گرایان در بنگلادشدادگاهی در بنگلادش هفت عضو یک گروه شبه‌نظامی اسلام‌گرا را به اتهام مشارکت در گروگانگیری مرگبار سال ۲۰۱۶ این کشور به اعدام محکوم کرد. دين كثيف اسلام در هر كجاي دنيا فقط جرم و جنايت دارد
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

هیأت رئیسه ابزار استیضاح را از کار انداخته است/ درحق حجتی بی‌عدالتی کردیم/ برخی از استیضاح‌ها مبنای منافع ملی نداردنجفی در گفت‌وگو با ایلنا: هیأت رئیسه ابزار استیضاح را از کار انداخته است/ درحق حجتی بی‌عدالتی کردیم/ برخی از استیضاح‌ها مبنای منافع ملی ندارد
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

کارشناس فناوری: قطع اینترنت در ایران یک «خاموشی تاریخی» بوددر ایران فقط سه گره برای برقراری ارتباط بین شبکه محلی و جهانی وجود دارد و هر سه نیز توسط دولت کنترل می‌شود. ایران توانست در جریان اعتراضات نوامبر سال جاری میلادی با همین روش ۹۵ درصد از ترافیک معمول بین این کشور و خارج از آن را متوقف کند. رفتار ایران در قطع اینترنت همانند خاموش کردن چراغهای منازل در زمان بمباران هواپیماهای دشمن در زمان جنگ بود که دفای خوبی در نوع خود محسوب میشد البته به یاری شما اروپایی های کثافت وسط باز ... در همه دنیا از علم و تکنولوژی و پول جهت ارتباطات بیشتر و آسانتر استفاده میشه و در ایران جهت قطع آن، اگر این پیشرفت نیست پس چیه؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

3 کشته در استان ذی‌قار؛ تظاهرکنندگان یک مرکز امنیتی را به آتش کشیدندخبرنگار تلویزیون العربیه در عراق روز جمعه 29 نوامبر از درگیری شدید میان تظاهرکنندگان و نیروهای
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

در بدنه نظام کارشکنانی هستند که می خواهند مردم را بدبین کنندرییس دیوان عالی کشور: *متاسفانه عادت کرده‌ایم برای انجام کاری سئوال کنیم در فلان اداره آشنا داری؟ *این خیلی بد است و زیبنده نظام جمهوری اسلامی و انقلاب نیست *در بدنه نظام کارشکنانی هستند که می‌خواهند مردم را بدبین کنند فکر کنم خیلی از این مسایل بعد از براندازی حل شود. فرهنگ عوض خواهد شد. دزدی، دروغ، حقه بازی، رشوه.. اینها همه خصوصیات فرهنگ آخوند و عسلام هستن. ابله کسی که حرف این مفت خور ها را اصلاً گوش دهد🤔 در فلان دزد خانه دزد آشنایی داری تا من که دزدم به یه دزد دیگه رشوه بدم و اون برای من موقعیتی فراهم کنه که بیشتر بدزدم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ارکستر سمفونیک تهرانایرنا - تهران - تصاویر نمایی از اجرای ارکستر سمفونیک تهران به رهبری لوریس چکناواریان را شامگاه پنجشنبه در تالار وحدت نمایش می دهد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »