اجرای حکم یکی از جاسوسی که کارمند وزارت دفاع بود/ آخرین وضعیت اجرای حکم «موسوی مجد»

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

سخنگوی قوه قضاییه خبر داد: اجرای حکم یکی از جاسوسی که کارمند وزارت دفاع بود

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایلنا، غلامحسین اسماعیلی، سخنگوی قوه قضاییه در ادامه این نشست در پاسخ به سوالی درخصوص اجرای حکم «موسوی مجد» که از سوی دیوان عالی تایید شد، گفت: این حکم در فرایند اجرا قرار دارد و تا امروز اجرا نشده است اما جزو احکام قطعی لازم‌الاجرا است.

وی ادامه داد: حکم مشابهی هم در هفته گذشته در ارتباط با «رضا عسگری» یکی دیگر از جاسوس‌هایی که کارمند بازنشسته هوافضای وزارت دفاع کشور بود، پس از شناسایی، محاکمه و حکم اعدام وی اجرا شد. اسماعیلی درخصوص این اجرای حکم، اظهار داشت: عسگری در سال ۹۵ بازنشسته شد اما در سال‌های پایان خدمت به سرویس سیا وصل شد و اطلاعاتی در حوزه موشک‌های ما داشت که آن‌ها را به سازمان سیا فروخت و از آن‌ها پول گرفت.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ابلاغ دستور مرخصی مجدد به زندانیان بعد از موج دوم کرونا/ صدور حکم دادگاه مهدی جهانگیری/ تایید حکم اعدام سه نفر از مرتبطان حوادث آبان ماهسخنگوی قوه قضاییه گفت: از صاحبان صنوف و فعالان اقتصادی که برای تامین معیشت خود و دیگران به آنها اجازه فعالیت اقتصادی داده شده است، درخواست می‌کنم که در محل فعالیت خود تمامی پروتکل‌ها را رعایت کنند تا بتوانیم زنجیره انتقال ویروس را قطع کنیم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

حکم پرونده مهدی جهانگیری صادر شد/ اعلام جزییات بعد از قطعیتحکم پرونده مهدی جهانگیری صادر شد سخنگوی قوه قضاییه: دادگاه پرونده مهدی جهانگیری به اتمام رسیده و حکم صادر شده است، اما چون حکم قطعی نیست، اعلام نتیجه و جزئیات اتهامات را باید به قطعیت حکم موکول کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اجرای ارکسترهای رسمی و حرفه‌ای در خیابان آری یا خیر؟+فیلماجرای کنسرت در فضای باز در کشورمان همواره با چالش‌ مواجه بوده و موافقان و مخالفان خود را دارد. از طرفی نوازندگان و خوانندگان نیز در اجرای فضاهای خیابانی با مشکلاتی مواجهند. این درحالی‌ست که در بسیاری از کشورها اجراهای خیابانی به یک پدیده رسمی و عمومی تبدیل شده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

موسوی: ایران اجرای پروتکل الحاقی را ادامه می‌دهدسخنگوی وزارت امورخارجه ایران در نشست خبری خود و همزمان با سالگرد امضای برجام اعلام کرد ایران اجرای پروتکل الحاقی را ادامه می دهد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

صدور حکم ۱۵ ماه حبس جدید برای سمانه نوروزمرادی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

صدور حکم برخی «اطلاعاتی‌های بیگانه» در کرمان
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »