اجرای طرح پالایش کتاب‌ در کتابخانه‌های مساجد آذربایجان‌شرقی

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 63%

مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان از اجرای طرح پالایش کتاب‌های موجود در کتابخانه‌های مساجد استان خبر داد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

مرتضی شفیعی عنوان کرد: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان آذربایجان شرقی در جریان سفر به شبستر با همراهی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان با حضور در کانون فرهنگی هنری کوثر، مسجد جامع این شهرستان از کتابخانه این کانون بازدید کرد و از نزدیک در جریان فعالیت‌های این مرکز قرار گرفت.

وی افزایش تعداد کانون‌ها و کتابخانه‌های مسجدی در این شهرستان را مورد تأکید قرار داد و افزود: تعداد کانون‌های فرهنگی هنری این شهرستان نسبت به تعداد مساجد شبستر بسیار کم است، از این رو توسعه کانون‌های مسجدی در این منطقه نیازمند همت مضاعف متولیان شهرستان است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اجرای دو مرحله دریابست در آب‌های هرمزگانمدیرکل شیلات هرمزگان گفت: از همه جامعه صیادی استان تقاضا داریم در اجرای هرچه دقیق‌تر و کامل‌تر طرح دریابست با شیلات همکاری داشته باشند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اجرای طرح شهید عجمیان در ۴۰ مدرسه کم‌برخوردار شهرستان بهارمدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان بهار از اجرای طرح شهید عجمیان به منظور شاداب‌سازی مدارس در سطح ۴۰ مدرسه کم‌برخوردار این شهرستان خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جزئیات اجرای طرح«کیف پول شهروندی»در تهران/ الکترونیکی شدن شارژ کارت بلیت مترو و بی‌آرتی ازفردامدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران از آغاز اجرای طرح «کیف پول شهروندی» در پایتخت همزمان با سال تحصیلی جدید خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جذب ۱۰۰ درصدی اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای سال ۱۴۰۱ در راستای بهسازی فضاهای کتابخانه‌ایمدیرکل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی از جذب ۱۰۰ درصدی اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای سال ۱۴۰۱ در راستای بهسازی، شاداب سازی و افزایش فضاهای کتابخانه‌ای در استان خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اجرای مدل جدید طرح ترافیک در پایتخت به‌زودیمدیرعامل سازمان حمل‌ونقل ترافیک شهرداری تهران از تغییر طرح ترافیک در پایتخت خبر داد و گفت: این مسئله در شورای ترافیک تهران به تصویب رسیده است.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »