اجباری شدن ماسک و تمدید محدودیت‌های کرونایی در تهران | DW | 09.10.2020

18/07/1399 08:10:00 ب.ظ

با ادامه افزایش موارد ابتلا و فوت بر اثر بیماری کووید۱۹ طرح الزام 'استفاده از ماسک از خانه تا خانه' در تهران اجرا می‌شود. همچنین قرار است محدودیت‌های کرونایی در تهران و چند استان دیگر یک هفته تمدید شود.

با ادامه افزایش موارد ابتلا و فوت بر اثر بیماری کووید۱۹ طرح الزام 'استفاده از ماسک از خانه تا خانه' در تهران اجرا می‌شود. همچنین قرار است محدودیت‌های کرونایی در تهران و چند استان دیگر یک هفته تمدید شود. اجباری شدن ماسک و تمدید محدودیت‌های کرونایی در تهران با ادامه افزایش موارد ابتلا و فوت بر اثر...

اجباری شدن ماسک و تمدید محدودیت‌های کرونایی در تهران با ادامه افزایش موارد ابتلا و فوت بر اثر بیماری کووید۱۹ طرح الزام"استفاده از ماسک از خانه تا خانه" در تهران اجرا می‌شود. همچنین قرار است محدودیت‌های کرونایی در تهران و چند استان دیگر یک هفته تمدید شود.

استاندار تهران روز جمعه اعلام کرد تمام محدودیت‌هایی که برای مقابله با کرونا ابلاغ شده از شنبه ۱۹ مهر برای یک هفته تمدید می‌شود. انوشیروان محسنی بندپی گفت کلاس‌های درس در دانشگاه‌ها و مدرسه‌ها به صورت مجازی برگزار می‌شود و استفاده از ماسک از در منزل برای شهروندان تهران اجباری خواهد بود.

معاون کل وزارت بهداشت می‌گوید جریمه کردن افرادی که در پایتخت از ماسک استفاده نمی‌کنند تصویب شده اما درباره میزان جریمه و نحوه اعمال آن هنوز بررسی‌های کارشناسی ادامه دارد. ایرج حریرچی به پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت (وندا) گفت، روز گذشته نیز پیش‌نویس مصوبه‌ای تهیه شد که بر مبنای آن برای افرادی که با وجود آگاهی از ابتلا به کرونا خود را قرنطینه نمی‌کنند"مجازات‌های قابل توجهی" در نظر گرفته می‌شود. headtopics.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

«وانکا»، من و «آنتوان چخوف»| علی اصغر شیرزادی

هر وقت به هر دلیل و علت دچار خستگی ذهنی می‌شوم یکی دو داستان «آنتوان چخوف» را می‌خوانم. با هر بازخوانی می‌بینم که چراغی کوچک در داستان او روشن می‌شود و معنایی تازه سر بر می‌آورد. داستان کوتاه «وانکا» از مجموعه داستان‌های این نویسنده همیشه زنده را -شاید- برای دهمین بار در یکی از شب‌های ماه آخر پاییز گذشته خوانده‌ام. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

محدودیت های کرونایی در تهران یک هفته دیگر تمدید شدمحدودیت‌ها و تعطیلی‌های اعلام شده از سوی ستاد مبارزه با کرونای تهران تا ۲۵ مهر ماه تمدید شد خداوکیلی کدوم محدویت

کرونا در ایران؛ تمدید تعطیلی تهران

الزام استفاده از ماسک از درب منازل از فردا / تمدید محدودیت های کرونایی در پایتختاستاندار تهران از الزام استفاده از ماسک توسط شهروندان در تهران از درب منازل از فردا و تمدید محدودیت های کرونایی خبر داد.

مدفون شدن چند نفر در پی ریزش ساختمانی در تهران

کرونا در ایران؛ رکورد جدید ابتلا، احتمال تمدید محدودیت‌ها | DW | 08.10.2020برای سومین روز تعداد مبتلایان جدید کرونا در ایران از مرز چهار هزار نفر گذشت و رکوردی جدید بر جا گذاشت. رئیس ستاد مقابله با کرونا در تهران از وزیر بهداشت خواست محدودیت‌ها در پایتخت برای یک هفته دیگر تمدید شود.

خبرنگاران و مردم در تهران درباره انتخابات آمریکا چه می‌گویند؟ | DW | 08.10.2020مردم ایران شاهد تاثیرات فراگیر تحریم‌ها بر زندگی خود هستند. از این رو تصادفی نیست که نگاه‌ها متوجه تحولات سیاسی در آمریکا باشد. پیروزی دونالد ترامپ یا جو بایدن؟ کدام یک می‌تواند از بار سختی‌های زندگی در ایران بکاهد؟ فقط با سرنگونی نظام فاسد و جنایتکار اخوندی مردم ایران روی اسایش و رفاء را خواهند دید؟؟ چهل ساله ترامپها و بایدنها میایند و میروند اما ما از برهه حساس کنونی خارج نشده ایم، BIDEN 2020