اجازه ندادیم تهیه داروهای اساسی مردم دچار وقفه شود

27/11/2019 06:12:00 ب.ظ

وزیر بهداشت: سال‌ها و روزهای بسیار سختی را به خاطر فشارها می‌گذرانیم با وجود همه فشارها، تا به این لحظه اجازه نداده‌ایم که تهیه داروهای اساسی مردم دچار وقفه شود

وزیر بهداشت: سال‌ها و روزهای بسیار سختی را به خاطر فشارها می‌گذرانیم با وجود همه فشارها، تا به این لحظه اجازه نداده‌ایم که تهیه داروهای اساسی مردم دچار وقفه شود

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه سال‌ها و روزهای بسیار سختی را به خاطر فشارها می‌گذرانیم، گفت: با وجود همه فشارها، تا به این لحظه اجازه نداده‌ایم که تهیه داروهای اساسی مردم دچار وقفه شود.

وی گفت: از رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز و همکارانی که ما را یاری کردند، سپاسگزاری ویژه داریم.وی در ادامه با بیان اینکه تاریخ آذربایجان، تاریخ علم و معرفت، فقه و تقوا، ایثار و شجاعت و بهداشت و درمان است، گفت: سفر به این استان همواره یکی از افتخارات برای من بوده است و همیشه با تمام وجود به آذربایجان می‌آیم.

وزیر بهداشت اضافه کرد: شریف‌ترین، خالص‌ترین و عاشق‌ترین مردمان ایران زمین را در آذربایجان دیدم و احترام خاصی برای مردمان این سرزمین قائل هستم.وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه دشمن برای زمین گیر کردن و دچار روزمرگی کردن ما تلاش می‌کرد، اظهار کرد: امروز، هزار پروژه و بیش از ۸۱۰۰ تخت بیمارستانی به ویژه در مناطق محروم و کم‌تر برخوردار آماده بهره برداری داریم و این در تاریخ مملکت بی سابقه بوده و بیشترین افتتاح، حدود ۴۵۰۰ تخت بوده است. 

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

هفته سوم اعتراضات در ایران؛ تظاهرات گسترده در سراسر کشور، همبستگی ایرانی‌ها در سراسر جهان

روز شنبه نهم مهر (اول اکتبر) تظاهرات گسترده در بسیاری از شهرهای ایران ادامه یافت. در سومین هفته از آغاز موج اعتراض به جمهوری اسلامی، ایرانیان در بیش از ۱۵۰ شهر جهان تجمع همبستگی برگزار کردند. ادامه مطلب >>

تهیه طرح دو فوریتی برای تک‌نرخی شدن بنزینتهیه طرح دو فوریتی برای تک‌نرخی شدن بنزین سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس از تهیه طرح دوفوریتی برای تک‌نرخی شدن بنزین خبر داد و گفت که این طرح تقدیم هیات رییسه مجلس شده است. بزارین جوهر بنزین سه تومنی خشک بشه بعد ب فک حذف یارانش میوفتادین😑😑😑😑😑😑😑

دولت پس از گرانی بنزین پرداخت کمک معیشتی را هم شرطی کرد؛ مردم باید «اجازه بررسی حساب‌های بانکی‌» خود را بدهند🔺دولت پس از گرانی بنزین پرداخت کمک معیشتی را هم شرطی کرد؛ مردم باید «اجازه بررسی حساب‌های بانکی‌» خود را بدهند مقامات ایران که گفته بودند فواید گرانی بنزین به جیب مردم می رود حالا شرط واریز کمک_معیشتی به مردم را«اجازه بررسی حساب‌های بانکی»اعلام کردند. حلبی سازی. تنها راه رهای بازگشت نظام بر حق پادشاهی است. جاویدشاه نه اینطور نیست. مربوط به کسانیکه دولت از وضع معیشتیشون خبر نداره. اگر کمک معیشتی میخوان باید اطلاعتشم بدن که نا حقی نشه. الان رییس جمهور آمریکا مالیات نمیده براتون مشکلی نیست؟

رئیسی: قول می‌دهم هر پرونده‌ای دغدغه مردم باشد به سرعت رسیدگی شود- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimرئیسی: قول می‌دهم هر پرونده‌ای دغدغه مردم باشد به سرعت رسیدگی شود زیبنده نیست چهره نظامی که ریشه‌های آن با خون پاک شهدا آبیاری شده و هر روز بر استواری آن افزوده می‌شود، با فساد برخی افراد و ناامیدسازی‌ها مخدوش شود 🎥 رئیس قوه_قضائیه: مسئله کنترل قیمت‌ها یکی از ضرورت‌هاست/ دولت و سازمان تعزیرات حکومتی در این مسئله مسئولیت دارند

برخی اتفاقات باعث قهر مردم از دولت می شود/ دولت ها مردم را محرم خود بدانند نه دشمن خودعضو هیئت علمی دانشگاه آزاد جهرم گفت: افزایش قیمت بنزین بدون بازنگری در نحوه اداره بخش‌های دیگر از جمله صنعت خودرو ، وضعیت حمل ونقل شهری و .... نه تنها بازخورد چشمگیری در اقتصاد مردم ندارد بلکه فشار چندبرابری آن را اقشار کم درآمد و دهک‌های پایین جامعه باید تحمل کنند. بعضی اقدام ها هم حاکمیت را به لجن می‌کشد. مثال: روزی که سازمان یافته با هم‌کاری همه‌ی رسانه های مادر...ـنده شیعه پهلوی، برای زن های ایران پیامک پوشش فرستادید وباافتخار به تهدید عمومی پرداختید، صداوسیما، وزارت کشور، اطلاعات، ناجا، راهور، وافا و حتی فتا را به دشمن مردم تبدیل کردید.

دولت پس از گرانی بنزین پرداخت کمک معیشتی را هم شرطی کرد؛ مردم باید «اجازه بررسی حساب‌های بانکی‌» خود را بدهند🔺دولت پس از گرانی بنزین پرداخت کمک معیشتی را هم شرطی کرد؛ مردم باید «اجازه بررسی حساب‌های بانکی‌» خود را بدهند مقامات ایران که گفته بودند فواید گرانی بنزین به جیب مردم می رود حالا شرط واریز کمک_معیشتی به مردم را«اجازه بررسی حساب‌های بانکی»اعلام کردند. حلبی سازی. تنها راه رهای بازگشت نظام بر حق پادشاهی است. جاویدشاه نه اینطور نیست. مربوط به کسانیکه دولت از وضع معیشتیشون خبر نداره. اگر کمک معیشتی میخوان باید اطلاعتشم بدن که نا حقی نشه. الان رییس جمهور آمریکا مالیات نمیده براتون مشکلی نیست؟

مانع تراشی رژیم اسد برای تداوم مذاکرات کمیته قانون اساسی سوریهدور دوم جلسات کمیته قانون اساسی سوریه در شهر ژنو سوئیس، به دلیل رفتار و نگرش غیرقابل انعطاف و سازش ناپذیر هیئت نماینده رژیم بشار اسد٬ متوقف ماند. - خبرگزاری آناتولی

سعید نمکی در آیین افتتاح پروژه‌های بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با بیان این مطلب اظهار کرد: امروز لیست کمبود داروهای اساسی، یک سوم روز مشابه سال گذشته بوده و تحقق آن کار آسانی نیست و همگی به مدد الهی محقق شده است.بهرام پارسایی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: ما در یک طرح دوفوریتی پیشنهاد کردیم که قیمت بنزین با نرخ ۱۵۰۰ تومان تک‌نرخی شود، چرا که دو نرخی بودن آن منشاء فساد است، ضمن این‌که قیمت ۱۵۰۰ تومان برای هر لیتر بنزین سالانه ۱۷ هزار میلیارد تومان به درآمد دولت اضافه می‌کند و بخشی از کسری بودجه دولت را تامین کند.نظرات بیشتر آذر ۰۴, ۱۳۹۸ آمار کشته‌‌های اعتراضات مردمی ایران باز هم افزایش یافت: عفو بین الملل مرگ ۱۴۳ نفر را تایید کرد تصاویری از کشته شدن معترضان با شلیک مستقیم ماموران سازمان عفو بین الملل اعلام کرد که بر اساس اطلاعاتی که از داخل ایران به دست آورده، تعداد کشته های اعتراضات اخیر ایران به ۱۴۳ نفر رسیده است.خبرگزاری تسنیم به نقل از اداره کل روابط عمومی قوه قضاییه، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی در دیدار اعضای فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی، ضمن قدردانی از مردم بابت حضور باشکوه در راهپیمایی حمایت از امنیت و اقتدار کشور تصریح کرد: این حضور پرمعنا، جلوه‌ای زیبا از هوشیاری، زمان‌شناسی، بصیرت، ولایتمداری، انقلابی‌گری، دشمن‌شناسی و دشمن‌ستیزی بود که مسئولیت مسئولان را در جهت رفع دغدغه‌های معیشتی مردم بزرگوارمان سنگین‌تر کرد و اکنون همه دستگاهها باید با انسجام بیشتر در این مسیر گامهای جدی‌تری بردارند.

وی گفت: از رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز و همکارانی که ما را یاری کردند، سپاسگزاری ویژه داریم. وی در ادامه با بیان اینکه تاریخ آذربایجان، تاریخ علم و معرفت، فقه و تقوا، ایثار و شجاعت و بهداشت و درمان است، گفت: سفر به این استان همواره یکی از افتخارات برای من بوده است و همیشه با تمام وجود به آذربایجان می‌آیم. وی یادآور شد: یکی از دلایل ارائه‌ی این طرح نارضایتی مردم از افزایش قیمت بنزین بود و اینکه مسائل امنیتی در این افزایش قیمت لحاظ نشده بود، علاوه بر این با توجه به مسائل پیش آمده مخالفین نظام نیز حداکثر بهره‌برداری را از نارضایتی‌های ایجاد شده می‌کنند. وزیر بهداشت اضافه کرد: شریف‌ترین، خالص‌ترین و عاشق‌ترین مردمان ایران زمین را در آذربایجان دیدم و احترام خاصی برای مردمان این سرزمین قائل هستم. در این بین یک نفر بر اثر ضرب و جرح و یک نفر با شلیک گاز اشک آور کشته شده است. وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه دشمن برای زمین گیر کردن و دچار روزمرگی کردن ما تلاش می‌کرد، اظهار کرد: امروز، هزار پروژه و بیش از ۸۱۰۰ تخت بیمارستانی به ویژه در مناطق محروم و کم‌تر برخوردار آماده بهره برداری داریم و این در تاریخ مملکت بی سابقه بوده و بیشترین افتتاح، حدود ۴۵۰۰ تخت بوده است. پارسایی در بخش دیگری از اظهاراتش ضمن انتقاد از عملکرد هیات رییسه مجلس شورای اسلامی، گفت: مردم بعد از موضوع افزایش قیمت بنزین از مجلس شورای اسلامی انتظار انفعال  و این‌که صرفا به چند نطق و تذکر بسنده شود، نداشتند.  وی در ادامه گفت: بنده برای کار کردن برای تهی‌دستان و فرودستان آمده‌ام. همزمان با سفر استانی نیز هیات‌هایی به شهرستانهای استان اعزام می‌شوند تا با جمع‌بندی همه این گزارش‌ها و با یک شناخت کامل نسبت به مشکلات، موضوعات در جلسه شورای عالی قوه قضاییه در مرکز استان طرح و تصمیمات لازم اتخاذ شود.

آنچه که انسان را به حرکت و تکاپو وا می‌دارد، عشق است و اگر عشق را از انسان بگیرند، انگیزه حرکت‌های بزرگ هم از بین می‌رود. چنین مسائلی باعث می‌شود مجلس صدمه ببیند چرا که گویی به راحتی از تبعات ناشی از گرانی بنزین گذشته است. رها بحرینی، پژوهشگر بخش ایران در سازمان «عفو بین‌الملل»، در گفتگو با صدای آمریکا آمار کشته های اعلام شده توسط این سازمان را تایید کرده بود. نمکی یادآور شد: عشق کار برای مردم، بسیار بلند مرتبه بوده و رضایت خدا را در پی خواهد داشت. وی خطاب به پزشکان و پرستاران، گفت: تردید ندارم که جاودانه‌هایی که شما بر روی این خاک خلق می‌کنید، سال‌های سال باقی خواهد ماند و مردم نیازمند این خدمات را دریافت کرده و پنهان و آشکار دعاگوی شما خواهند بود. انتهای پیام.  وی در خاتمه خاطرنشان کرد امیدواریم در هر بار سفر به این استان با مجموعه‌ای از کارهای جدید و آماده افتتاح روبرو شویم. برخورد نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی با معترضان به گرانی بنزین و انتشار اخبار کشته و زخمی شدن تعدادی از معترضان، واکنش مقام های ایالات متحده را بر انگیخت. انتهای پیام . رئیس قوه قضاییه در ادامه با تاکید بر ضرورت احیای پلیس قضایی با همکاری مجلس، از ارسال نامه‌ای به رئیس مجلس شورای اسلامی در این زمینه خبر داد و گفت: پلیس کارآزموده متخصص آشنا به حقوق و قضا می‌تواند با علم قضایی و دانش پلیسی خود، بازوی توانمندی برای پلیس و قوه قضاییه باشد.