اجازه ورود سلاح‌های جنگی به کشور را ندادیم/ شهادت ۱۶ نفر از نیروهای مرزبانی در رزم‌ها

18/12/1399 10:37 ق.ظ

فرمانده مرزبانی ناجا در گفت‌وگو با ایلنا: اجازه ورود سلاح‌های جنگی به کشور را ندادیم/ شهادت ۱۶ نفر از نیروهای مرزبانی در رزم‌ها

فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به کشفیات مواد مخدر و سلاح‌ در مرزها از ابتدای سال جاری تاکنون از شهادت ۱۶ نفر از بهترین نیروهای مرزبانی از ابتدای سال تاکنون خبر داد. فرمانده مرزبانی ناجا درباره کشف و ضبط سلاح‌های قاچاق ادامه داد: در بحث جلوگیری از ورود سلاح‌های جنگی امسال توفیقات خوبی داشته‌ایم و اجازه ورود این سلاح‌ها را به کشور نداده‌ایم و کشف این سلاح‌ها نسبت به سال گذشته بیش از ۲۸ درصد افزایش داشته است.

بیش از ۱۱۰ هزار نفر از متجاوزان مرزی که به صورت غیرقانونی قصد ورود به کشور را داشتند، دستگیر کرده و به کشور خودشان برگرداندیم و به دلیل شیوع بیماری کرونا این از اقدامات مثبت همکاران ما است.

سردار گودرزی با بیان اینکه مرزنشینان، مرزبانان افتخاری ما هستند، تصریح کرد: وضعیت امنیتی در استان‌های مرزی خوب و مناسب است. وی در پاسخ به این سوال که از ابتدای سال جاری تاکنون چند شهید در دفاع از مرزها داشته‌ایم، گفت: در رزم‌هایی که از جمله با گروه‌های قاچاقچیان داشته‌ایم، ۱۶ نفر از بهترین فرماندهان ما شهید شده‌اند، البته در غیر از رزم هم شهید داشته‌ایم.

فرمانده مرزبانی ناجا درباره ساماندهی کولبران گفت: اگر کسی در مرزها به صورت قانونی و در زمان مشخص مکان و مشخص تحت کنترل و نظارت مرزبانی اقدام کند، قطعا از او دفاع خواهیم کرد، اما کسی بخواهد در دل شب حرمت مرز ما را بشکند، به وظیفه خودمان عمل می‌کنیم البته ساماندهی کوله‌بران نیز بر عهده دستگاه‌های دیگر است که اقداماتی در این زمینه در حال انجام است. headtopics.com

ادامه مطلب:
ilnanews »

درخواست جمعی از نمایندگان از قالیباف برای رسیدگی به «تغییرات بودجه بعد از تصویب»بیش از۱۰۰ نماینده مجلس در نامه‌ای خطاب به رییس مجلس با طرح این ادعا که ارقام جداول بودجه و برخی تبصره‌ها بعد از تصویب مجلس، تغییرات گسترده کرده، آن را رکوردی جدید در عدم تمکین به قانون آیین نامه و ایجاد رانت برای چند نفر عنوان کرده و خواستار اقدام رییس مجلس در این زمینه شدند.

اپلیکیشن پشتیبانی اضطراری از زنان ترکیه به شش زبان از جمله فارسی خدمات ارائه می‌کندفارسها باید یاد بگیرن... KargerSuheyla کردی چرا نداره؟مگه تو ترکیه کردها زندگی نمیکنن؟شاید هم خطری زنان کرد را تهدید نمیکنه! hakkiuygur1 siz kendi gotuzu saklasaz adamsiz durup da butur ucuz show lar yapmaniz çok ahmakça sizlere

وداع بارسلونا از لیگ قهرمانان؛ بعد از رونالدو نوبت به مسی رسید | DW | 11.03.2021لیونل مسی به همراه بارسلونا در مصاف با پاریس سن ژرمن در لیگ قهرمانان باشگاه‌های اروپا به تساوی یک بر یک دست یافت و به این ترتیب از گردونه رقابت‌ها حذف شد. لایپزیگ از آلمان نیز با شکست از لیورپول این رقابت‌ها را وداع گفت.

پیام تبریک ظریف به تعدادی از ایرانیان خارج از کشورمحمدجواد ظریف به عنوان وزیر امور خارجه و جانشین رییس شورای عالی ایرانیان خارج از کشور با ارسال پیامی به تعدادی از ایرانیان خارج از کشور فرا رسیدن سال نو را به آنها تبریک گفت. سال نو شمسی نه میلادی. خاک بر سر بیسوادت! بیسواد نه_به_جمهوری_اسلامی No2IR سال نو میلادی رو چرا تبریک گفته؟ سال نو شمسی رو باید تبریک میگفت. نه_به_جمهوری_اسلامی No2IR برو گهت رو بخور پفیوز حرومزاده، اون تبریکم بکن تو کونت

نتانیاهو از ترس حمله موشکی حوثی‌ها در آسمان عربستان از سفر به امارات انصراف دادبنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل گفت که به دلیل خطر حمله موشکی حوثی‌های یمن از سفر هفته گذشته به امارات عربی متحده عربی از طریق حریم هوایی عربستان سعودی انصراف داده است. راست میگه اسمان عربستان اصلا امن نیست شما هم بهتره از اونجا رد نشید!! GhoreishiG ترس برادر مرگ است! GhoreishiG ترسو مثل موش!