اثربخشی تمام واکسن‌های داخلی از خارجی بیشتر است/ تولید واکسن منوط به پرداخت پیش‌خرید به موقع است

07/09/1400 05:15:00 ب.ظ

شهریاری: اثربخشی تمام واکسن‌های داخلی از خارجی بیشتر است/ تولید واکسن منوط به پرداخت پیش‌خرید به موقع است

رییس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی گفت: مشکل جدی ستاد کرونای دوره قبل این بود که هرچه دل رییس جلسه می‌خواست تصویب می‌شد و هیچ توجهی به تذکرات نمی‌شد. او افزود: رهبری یکبار در جلسه حضوری و یکبار غیرحضوری تذکر دادند که توصیه‌های خبرگان پزشکی را رعایت...

او افزود: رهبری یکبار در جلسه حضوری و یکبار غیرحضوری تذکر دادند که توصیه‌های خبرگان پزشکی را رعایت کنید اما گوشی بدهکار نبود. مرگ و میر روزانه ۷۰۰ نفری در پیک پنجم به دلیل سوءعملکرد رییس جمهور قبلی بود و دوبار به همین دلیل از ایشان به قوه قضاییه شکایت کردیم. امیدواریم که این بار قوه قضاییه به شکایات رسیدگی کند و ما نتیجه‌ای از پیگیری‌ها ببینیم. تنها شخصیتی که بیشتر از همه دقت فرمودند حضرت آقا بودند. ایشان پروتکل‌ها را رعایت می‌کردند و توصیه می‌کردند که همه اجرا کنند.

شهریاری افزود: سویه آفریقایی در راه است، شاید اگر بگوییم به ما نمی‌رسد دور از ذهن باشد و امکان اینکه کشور ما درگیرش شود زیاد است. مهم‌ترین مساله همیشه رعایت پروتکل است. واکسیناسیون کار بزرگی بود آقای رییسی و وزارت آقای عین اللهی در کنار کلیه نیروهای ما در ارتش، سپاه، تامین اجتماعی و غیره تلاش کردند و دست به دست هم دادند، دانشگاه‌های علوم پزشکی و همینطور کادر بهداشت و درمان که از مظلوم‌ترین اقشار هستند علی رغم اینکه مطالباتشان درست پرداخت نشده است نیز تمام تلاششان را کردند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

euronews - اخبار بین المللی در مورد کره جنوبی

کره جنوبی | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

تیم پنجم آسیا برای صعود به جام جهانی به مصاف تیم پنجم آمریکای جنوبی می‌رودبراساس قرعه کشی، تیم پنجم آسیا باید برای صعود به جام جهانی به مصاف تیم پنجم آمریکای جنوبی برود. مردم رو تو اصفهان کشتن بیناموسا از چی صحبت میکنن کیر تو شرفت خبرنگار بیناموس اینطور نگاشون نکنید الان هی میگن اغتشاش اغتشاش..... اوضاع اروم بشه همشون به کشتاری که کردند افتخار خواهند کرد خدا شاهده مسعود رجوی هم اینقدر پررو نبود اغا این دیگه اخر نامردیه تو تفنگ داشته باشی و ما دست خالی یا تو هم تفنگتو بذار زمین یا به منم یه تفنگ بده بعد... تا زمانی که خامنه ای هست اصلا رجوی عددی نیست همشون ادم کشن بیشرف

شمار موارد ابتلا به 'اومیکرون' در آفریقای جنوبی به سرعت در حال افزایش است

مدیر عامل دیوار به اتهام «جذب زنان تن‌فروش» به زندان محکوم شد

شهروند سعودی که برای معالجه پسرش به آمریکا رفته بود با مدال طلا به کشورش بازگشتیک جوان سعودی پس از سفری مبارزه‌جویانه و سرشار از عزم و اراده، در حالی که برای درمان پسرش به آمریکا رفته بود، به مقام قهرمانی جهان دست یافته و مدال طلای بابا دمش گرم ، ما هم یک فامیل داشتیم بدلیل اینکه پسرش سربازی نره ، رفتند کانادا اقامت گرفتند ، دو سال بعد همون پسر در تصادف با ماشین فوت کرد .

لوکاشنکو در مرز لهستان خطاب به مهاجران: مانع شما نمی‌شویم، به راهتان ادامه دهیدرئيس جمهوری بلاروس خطاب به پناهجویانی که در این کشور گرفتار مانده‌اند می‌گوید او در رسیدن این افراد به رویاهایشان آنها را یاری خواهد کرد.

فرانسه: به دنبال بازگرداندن ایران و آمریکا به تعهدات برجامی هستیمسخنگوی وزارت خارجه فرانسه عنوان کرد که در رابطه با برجام هدف این کشور، بازگشت دوجانبه ایران و آمریکا به تعهدات برجامی خود می‌باشد.