اتیوپی برای جبران جنگل‌زدایی، در یک روز ۳۵۳ میلیون نهال درخت کاشت

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺اتیوپی برای جبران جنگل‌زدایی، در یک روز ۳۵۳ میلیون نهال درخت کاشت ⚡️دولت اتیوپی اعلام کرد که شهروندانش، در عرض تنها یک روز، ۳۵۳ میلیون نهال درخت کاشتند، که بخشی از تلاش کشور برای جبران دهه‌ها جنگل‌زدایی و کمک به مبارزه با تغییرات اقلیمی بود.

سه فعال دانشجویی و کارگری در حاشیه برگزاری اولین دادگاه بازداشت‌شدگان هفت‌تپه دستگیر شدند

اولین جلسه دادگاه اسماعیل بخشی، سپیده قلیان، علی نجاتی، امیر امیرقلی، عسل محمدی، ساناز الهیاری و امیرحسین محمدی فرد به عنوان متهمان پرونده هفت تپه روز شنبه ۱۲ مرداد در شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب تهران برگزار شده و گزارش‌ها حاکی است که ماموران امنیتی از حضور خانواده و دوستان افراد بازداشت شده در محوطه دادگاه جلوگیری کردند.

اولین جلسه دادگاه متهمان پرونده هفت تپه در حالی برگزار شده که اسماعیل بخشی فعال کارگری و سپیده قلیان فعال مدنی اولین بار در آبان سال گذشته و در جریان اعتراض‌های کارگران شرکت نیشکر هفت تپه بازداشت شدند. این دو پس از آزادی اعلام کردند که در دوران بازداشت شکنجه شده‌ و تحت فشار «اعتراف اجباری» کرده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

بنظرم این کار عالیه و باید تبدیل به چالش و فستیوال بشه و توو کل جهان راه بیوفته

در ایران هم رژیم تروریستی دارد جنگل های کردستان را از بین می بره

امیدوارم در نگهداری و نظارت بر رشد درخت ها کوتاهی نکنند. خیلی سالها پیش در یک حرکت مثبت از طرف مدرسه درخت کاری داشتیم ولی به دلیل عدم رسیدگی، بازدهی پایینی دارند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پرزیدنت ترامپ در جمع هزاران حامی خود در اوهایو: ایرانی‌ها شدیدا خواهان مذاکره برای توافق هستنددونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده در جمع گروهی از هواداران خود گفت که جمهوری اسلامی ایران به شدت خواهان مذاکره برای رسیدن به یک توافق است. پرزیدنت ترامپ شامگاه پنجشنبه به وقت آمریکا در سخنانی در قانون یک نباید به حریم شخصی تجاوز میکردید رئیس جمهور راستگو He is lost
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تخریب سد در بریتانیا؛ عملیات برای خارج کردن آب در جریان استهمزمان با ادامه کار برای جلوگیری از تخریب سدی در دربی شر در شرق انگلستان، اداره هواشناسی نسبت به بارش باران‌های شدید و احتمال وقوع سیل هشدار داده است. در حال حاضر خارج کردن آب از این سد در جریان است. بارش شدید باران باعث تخریب بخشی از پایه سد شده است. خاک تو سرشون با این پایش باید از پتروس فداکار کمک بگیرند
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

اعتصاب غذای گروهی در لندن برای اعتراض به حملات رژیم اسد در ادلبگروهی با تجمع مقابل دفتر نخست وزیری انگلستان در لندن برای اعتراض به حملات رژیم اسد در ادلب دست اعتصاب غذا زدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ادامه تلاش‌ها برای جلوگیری از فروریختن یک سد در بریتانیاهزاران نفر در دربی شایر، در قلب انگلستان، برای دومین شب مجبور بودند دور از شهر و خانه‌شان سر کنند..
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

میزان هورمون تستوسترون، مانع قهرمان المپیک برای شرکت در رقابت‌های جهانی شدوکلای خانم سمنیا می‌گویند این دونده «هیپر آندروژنیک» است به این معنی که به‌طور طبیعی دارای هورمون تستوسترون بیش از حد «طبیعی» است. فقط میتونن تو فیلمای پورن هنر نمایی کنن:))
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کمک سیتا قاسمی آوازخوان افغان برای ساخت یک مکتب در روستایی محروم افغانستانبنیاد سیتا قاسمی، آواز خوان افغان روز شنبه 3 آگست اعلام کرد که یک مکتب دخترانه به ارزش 100هزار دالر مکتب میسازی که ملا تربیت بعدش بیان بگن صدای زن حرامه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »