اتوبوس استقلال دربی را زشت کرد/ اگر اوسمار نمی‌ترسید پرسپولیس برنده بود

  • 📰 MashreghNews
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پیشکسوت پرسپولیس گفت: باعث تاسف است که یک تیم خوب مثل استقلال با این همه مهره تهاجمی و بازی‌های خوبی که دیده بودیم در لاک دفاعی فرو رفت و مانع از برگزار شدن یک دربی زیبا شد.

سرویس ورزش مشرق - محمدرضا مهدوی بازیکن اسبق پرسپولیس در گفتگو با مشرق، درباره شرایط دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس در دربی صد و سوم اظهار داشت: واقعا باعث تاسف است که یک دربی در سطح اول فوتبال ایران تا این اندازه بی‌کیفیت برگزار می‌شود. البته این بی دلیل نبود چون تیم استقلال با یک بازی اتوبوسی کاملاً صرف فقط می‌خواست نبازد.

بازیکن قدیمی پرسپولیس اضافه کرد: باعث تاسف است که استقلال به جای یک اتوبوس دو اتوبوس جلوی دروازه‌اش پارک کرده بود تا گل نخورد و دربی به همین دلیل زشت شد. هرچند که داور نسبت به یک اتفاق عجیب درون محوطه استقلال بی‌تفاوت رفتار کرد. از تیم کمک داور ویدیویی هم توقع باعث تاسف است که استقلال به جای یک اتوبوس دو اتوبوس جلوی دروازه‌اش پارک کرده بود تا گل نخورد هرچند که داور نسبت به یک اتفاق عجیب درون محوطه استقلال بی‌تفاوت رفتار کرد.

مهدوی درباره عملکرد تیم پرسپولیس گفت: پیش از بازی نگران بودیم که مبادا سرمربی جدید پرسپولیس برای کسب نتیجه و نباختن رو به بازی محتاطانه بیاورد. در نهایت هم از آنچه می‌ترسیدیم سرمان آمد و دیدیم که پرسپولیس به ویژه در نیمه اول کاملاً عقب نشسته بود و هیچ عکس‌العملی نسبت به بازی دفاعی استقلال نشان نمی‌داد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 5. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

خداکند اوسمار مثل یحیی در دربی ترسو نباشد/ استقلال هیچ بازیکن شاخصی ندارد ولی «تیم» است/ اورونوف کجا نبیل باهویی و تمیروف کجا!؟پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: اگر اوسمار هم بخواهد در دربی مثل یحیی بترسد و تیم را عقب نگه دارد قطعاً لطمه می‌خوریم ما باید تا دقیقه ۹۰ به استقلال حمله کنیم.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

نوستالژی؛ گل رضا عنایتی برای استقلال به پرسپولیس(ویدیو)به بهانه دربی گل رضا عنایتی برای استقلال به پرسپولیس را ببینید.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

واکنش ترابی به داربی «زشت» ۱۰۳وینگر تیم فوتبال پرسپولیس در رابطه با اینکه داربی ۱۰۳ زشت بود، گفت: بی‌احترامی نمی‌کنم اما استقلال به یک امتیاز قانع بود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نوستالژی پیش از دربی؛ گل علی علیپور به استقلال(ویدیو)علی علیپور در دربی فصل 98-99 توانست برای پرسپولیس مقابل استقلال گلزنی کند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

سوپرگل فرهاد مجیدی به پرسپولیس به بهانه دربی امشب(ویدیو)به بهانه دربی امشب سوپرگل فرهاد مجیدی برای استقلال مقابل پرسپولیس برا ببینید.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

نکونام یا اوسمار؛ آمار دربی به سود کدام سرمربی است؟با وجود این که اوسمار اولین تجربه سرمربی‌گری‌اش در داربی را پشت سر خواهد گذاشت اما او را می‌توان در کنار باقی سرمربیان خارجی پرسپولیس در داربی بررسی کرد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »