اتهامات سواستفاده و تعرض جنسی شهردار سئول پس از مرگش بررسی می‌شود

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 52 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اتهامات سواستفاده و تعرض جنسی شهردار سئول پس از مرگش بررسی می‌شود بیشتر بخوانید🔽

نیروهای پلیس پس از گزارش گم شدن شهردار سئول اقدام به جست و جو برای یافتن وی کردندمسئولان شهرداری سئول می‌گویند یک تیم تحقیقاتی مشترک با گروه‌های فعال در حقوق زنان و حقوق بشر به همراه کارشناسان حقوقی تشکیل می‌شود تا این موضوع به صورت دقیق و به صورت عادلانه بررسی شود.

هوانگ این سیک، سخنگوی شهرداری سئول با بیان این مطلب تاکید کرد که مسئولان این شهر تلاش خواهند کرد تا با تشکیل کمیته حقیقت یاب که با حضور کارشناسان خارجی، فعالین حقوق زنان و حقوق بشر و همچنین کارشناسان حقوق بشر، به صورت کامل و دقیق به تمام ابعاد این ماجرا بپردازد. او همچنین ادامه داد که شهرداری سئول از هیچ گونه اقدامات حمایتی از منشی پیشین آقای شهردار دریغ نخواهد کرد. این اقدمات شامل حمایت‌های مالی، جلسات درمانی با حضور روانشناسان و همچنین تامین اقدامات حفاظتی و امنیتی برای او خواهد بود.

پارک وون-سون شهردار سئول بالاترین مقام سیاسی کره جنوبی محسوب می‌شود که تا کنون متهم به آزار جنسی شده است. او نزدیک به یک دهه شهردار پایتخت و از مقام‌های عالی‌رتبه حزب چپ میانه «دموکراتیک» در این کشور بود. پارک سون از سال ۲۰۱۱ شهردار سئول بود و بیش از تمام شهرداران سئول در این مقام باقی ماند. او نقش مهمی را در مقابله با ویروس کرونا در این شهر ۱۰ میلیون نفری بازی کرد.

شهردار فوت شده قبلا برای شرکت در انتخابات سال ۲۰۲۲ اعلام آمادگی کرده بود و از طرفداران سرسخت برابری جنسیتی و مدافعان حقوق زنان محسوب می‌شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بریتانیا هواوی چین را از شبکه پرسرعت تلفن همراه خود کنار می‌گذارددلیل حذف هواوی از شبکه اینترنتی ۵جی بریتانیا خطرات امنیتی اعلام شده است؛ عاملی که احتمالا به افزایش تنش میان لندن و پکن خواهد انجامید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ژاپن: پکن از بحران کرونا برای افزایش نفوذ خود بهره می‌برد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کامارو عثمان با غلبه بر خورخه مسویدال از عنوان قهرمانی خود دفاع کردکامارو عثمان با غلبه بر خورخه مسویدال از عنوان قهرمانی خود دفاع کرد داوران مسابقه که با توجه به تعداد ضربات، حرکات، و عملکرد ورزشکاران به آنها امتیاز می‌دهند، کامارو عثمان را برنده این مبارزه جنجالی و پرحاشیه اعلام کردند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ایمنی حاصل از ابتلا به کرونا تنها چندین ماه پس از بهبودی تاثیر‌ دارد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ماسک از هر واکسنی برای پیشگیری از کرونا موثرتر استماسک از واکسن موثرتر است | جهانپور : واکسن کووید۱۹ در خوشبینانه ترین حالت می تواند تا ۷۵درصد در پیشگیری از این کرونا موثر باشد اما ماسک و رعایت فاصله‌گذاری و شست‌و شوی دست‌ها تا ۹۵درصد از خود و اطرافیانمان در برابر کرونا حفاظت می‌کند
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

ویروس کرونا جان روزنامه نگار مصری را چند روز پس از آزادی از زندان گرفتدختر محمد منیر، روزنامه نگار مصری در صفحه فیس بوک خود اعلام کرد پدرش تنها چند روز پس از آزادی به دلیل ابتلا به کووید-۱۹ درگذشته است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »