اتهام تازه علیه اکسون موبیل؛ پای وزیر خارجه سابق ترامپ در میان است

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 59%

اتهام تازه علیه اکسون موبیل؛ وزیر خارجه سابق ترامپ در آستانه محاکمه قرار گرفت

ایران اخبار, ایران سرفصلها

انتظار می‌رود محاکمه این غول نفتی جهان به زودی در دادگاه عالی منهتن برگزار شود و حداقل سه هفته ادامه یابد و در جریان آن اتهام‌هایی نیز علیه رکس تیلرسون، مدیرعامل سابق این شرکت مطرح شود.

آقای تیلرسون پس از پایان دوره مدیریتش در این شرکت نفتی، طی سال‌های ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۸ میلادی وزیر خارجه دولت دونالد ترامپ بود.البته شرکت اکسون موبیل با انتشار اطلاعیه‌ای رسمی با رد اتهام‌های وارده از سوی دادستان کل نیویورک تاکید کرده که سرمایه‌گذاران این شرکت به طور مستمر در جریان ریسک‌های زیست محیطی پروژه‌های جدید بوده‌اند و تعهد مستمر این شرکت به مسائل زیست محیطی موجب صدور حکم تبرئه خواهد شد.

با این وجود، نتایج تحقیقات مستقل دادگاه‌های نیویورک و ماساچوست نشان می‌دهد که اکسون موبیل یافته های خود در مورد نقش تولید و مصرف سوخت‌های فسیلی در تغییرات آب و هوایی در جهان را سال‌ها پنهان کرده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

یک شرکت پستی در آمریکا ارسال دارو با استفاده از پهپاد را آغاز می‌کندیک شرکت پستی در آمریکا ارسال دارو با استفاده از پهپاد را آغاز می‌کند یو پی اس که از این برنامه در هفته های پیش رو در دو شهر ایالات متحده پرده برداری خواهد کرد، نشان می دهد چگونه خدمات پهپادی این بزرگترین شرکت پستی جهان، فرای بیمارستان ها گسترش می یابد
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

وزیر دفاع آمریکا: متعهد به حمایت از سعودی در دفاع از این کشور هستیممارک اسپر وزیر دفاع آمریکا شامگاه سه‌شنبه 22 اکتبر در توئیتی اعلام کرد که دیدار ثمر‌بخشی را با واقعاًباعث حقارت یک کشور هستش'که،علی رغم میلیاردهادلارهزینه برای توان نظامی وخریداری همه نوع تسلیحات ازشرق وغرب عالَم،بازهم برای حفظ وَموجودیت خود،محتاج حمایت کشوری دیگرباشد! 😂 😂 😂 😂 😂 😂 عجب......... 😄
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

نیروهای آمریکایی از سوریه خارج و در کردستان عراق مستقر شدندنیروهای ایالات‌متحده آمریکا روز دوشنبه 21 اکتبر از شمال شرق سوریه عقب نشینی و از طریق گذرگاه احتمالا آمریکا از راه زمینی برای حمله به ایران رو از راه عراق در پیش بگیره و از کشورهای خلیجی هم توسط نیروهای دریایی خودش حمله بکنه آمریکای جهانخوار خودش هم نمی داند چه می کند فقط دارد دور خودش می چرخد در واقع 'نیروهای امریکائی' با بدرقه 'سیب زمینی' و 'سنگ'از جانب کردها،فلنگ را بستند و گریختند!
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

کشف بیش از یک میلیارد یورو جعلی در رودبارفرمانده انتظامی رودبار گیلان: در بازرسی از خودرویی در ورودی شهر رودبار، یک میلیارد و ۲۶۰ میلیون ریال اسکناس‌ یورو جعلی کشف شد متهم ۲۵ ساله با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد یک میلیارد و ۲۶۰ میلیون ریال اسکناس‌ یورو ؟!؟!؟ يعني چقدر؟ ١٠،٠٠٠ يورو؟ خيلي زياد يورو؟ يورو تلفيقي با ريال بعنوان واحد جديد پول؟ MAT_BaRaBaS چی؟؟؟؟چرا یورو رو میریزید تو ریال ها😂😂😂😂 🤔🤣🤣🤣
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بازداشت گروهی از بهائیان در شیراز
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

پامپئو: ترامپ در صورت لزوم آماده استفاده از 'زور' علیه ترکیه استپمپئو: ترامپ در صورت لزوم آماده استفاده از 'زور' علیه ترکیه است وزیر خارجه آمریکا اظهار کرد، دونالد ترامپ درصورت لزوم آماده است علیه ترکیه به دلیل اقداماتش در سوریه 'اعمال زور' کرده و از 'قدرت نظامی' استفاده کند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »