اتهام اصلی میلاد حاتمی 'اغفال نوجوانان ۱۵ تا ۱۷ سال' اعلام شد | DW | 10.03.2021

20/12/1399 01:15 ب.ظ

پلیس ترکیه میلاد حاتمی، اینفلوئنسر ایرانی ساکن این کشور را روز سه‌شنبه ۱۹ اسفند به مقامات ایران تحویل داد. رییس پلیس بین‌الملل ناجا اتهام اصلی او را 'اغفال نوجوانان ۱۵ تا ۱۷ سال' اعلام کرده است.

اتهام اصلی میلاد حاتمی"اغفال نوجوانان ۱۵ تا ۱۷ سال" اعلام شدپلیس ترکیه میلاد حاتمی، اینفلوئنسر ایرانی ساکن این کشور را روز سه‌شنبه ۱۹ اسفند به مقامات ایران تحویل داد. رییس پلیس بین‌الملل ناجا اتهام اصلی او را"اغفال نوجوانان ۱۵ تا ۱۷ سال" اعلام کرده است.

پلیس ترکیه میلاد حاتمی، اینفلوئنسر ایرانی ساکن این کشور را روز سه‌شنبه ۱۹ اسفند به مقامات ایران تحویل داد. رییس پلیس بین‌الملل ناجا اتهام اصلی او را"اغفال نوجوانان ۱۵ تا ۱۷ سال" اعلام کرده است. رئیس پلیس بین‌الملل نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران اتهام اصلی میلاد حاتمی را"اغفال نوجوانان ۱۵ تا ۱۷ سال" اعلام کرد. سایت فرارو،"میلاد حاتم آبادی فراهانی" مشهور به میلاد حاتمی را"یکی از سردسته‌های بزرگ باندهای شرط‌بندی و قمار در ترکیه" معرفی کرده است.

پلیس ترکیه میلاد حاتمی را روز سه‌شنبه ۱۹ اسفند (۹ مارس) به مقامات ایران تحویل داد. همسر او سحر حاتمی در گفت‌وگو با تلویزیون ایران اینترنشنال گفته است که او از سه ماه پیش در بازداشت بوده است. او افزود، علت بازداشت همسرش رانندگی با خودروی پلیس با آژیر روشن در خیابان و در ساعت قرنطینه بوده و قرار بوده به زودی آزاد شود. سحر حاتمی همچنین گفت که"این خودرو را پلیس در اختیار حاتمی قرار داده بود".

ادامه مطلب:
dw_persian »

کل ترکیه، قرنطینه زندان‌اوین است... قبل از اینکه به بند‌اصلی و‌دائم، منتقل بشوی من كه نميشناسمش اینستاگرام مختص همین پونزده و هفده ساله هاس عقلشون هنوز کامل نیست روزی نیست که کسی بهم نگه که بهم نگه از اینستاگرام فالوئر خریدم دو میلیون پول دادم فالوئرام فیک بودن یا رفتم فالوئر بخرم فیشینگ شدم پلیس فتا هم به پولای ریز زیر بیست میلیون رو اصلا اهمیت نمیده پیگیری هم نمیکنه

لغو اتهامات لولا داسیلوا؛ رقیب اصلی بولسونارو در انتخابات بعدی برزیل«فکر می‌کنم مردم برزیل نمی‌خواهند چنین نامزدی حتی در انتخابات بعدی حضور داشته باشد، چه برسد به آن که انتخاب هم بشود.»

دستگیری یکی از گردانندگان اصلی سایت‌های قمار و شرط بندی با تلاش پلیس بین المللرییس پلیس بین‌الملل ناجا: به دنبال درخواست پلیس بین‌الملل ایران، اعلان قرمز علیه «میلاد حاتم آبادی فراهانی» صادر و پس از ردیابی و شناسایی در ترکیه دستگیر و با تلاش پلیس بین‌الملل ناجا متهم از ترکیه تحویل گرفته شد و امروز تحویل مقامات قضائی شد الان باتوم داخلش هست فکر کنم😹 سال تموم شد..... بفرمایید اینم از جهش_اقتصادی ..... یعنی خاک تو سره اونی که اسمشو گذاشته رهبر!!!! 😂😂😂😂. یک جوری خبر را پخش میکنید که انگار اون نفری را دستگیر کردید که چند ملیارد اختلاص کرده رفتی انگلیس و کانادا .... خجالت بکشید یک دله دزد را گیر کردید این همه خوشحالی 🤣🤣

نتانیاهو: متوقف کردن برنامه هسته‌ای ایران اولویت اصلی من در آینده استنتانیاهو: متوقف کردن برنامه هسته‌ای ایران اولویت اصلی من در آینده است نخست وزیر رژیم صهیونیستی در گفت‌و‌گویی ادعای وجود اهداف نظامی در برنامه هسته ای ایران را تکرار کرده و مدعی شد که نقش موثری در ممانعت از آن داشته است. شما 🦓 کی باشی ؟ سگ کی باشی . آشغال نتاننیاهو بازم توهم زد فکر ویزا باش نتان

نتیجه یک بررسی: خاورمیانه مقصد اصلی صادرات جنگ‌افزار است | DW | 15.03.2021صادرات جنگ‌افزار همچنان رو به افزایش است و مقصد بیشترین تجهیزات نظامی صادر شده کشورهای خاورمیانه هستند. ایالات متحده آمریکا همچنان در جایگاه بزرگ‌ترین صادرکننده جنگ‌افزار در جهان قرار دارد. البته روسیه و سایر کشورهای اروپايی از جمله آلمان هم سهم خود را از این تجارت خونبار دارند. خرید سلاح در خاورمیانه یک فرمان از طرف آمریکاست،یادم میاید در گذشته به عربستان و چند کشور پیشنهاد (فرمان )داده شده بود،تا درآمد حاصل از نفت باید در پنج بانک تعیین شده سرمایه گذاری شود،یادی کنیم از نافرمانی شاه ملی گرای ایران در برابر آمریکاو قیمت نفت شاه امریکا و اروپا بیشترین جنگ افراز وارد کشورهای حاشیه خلیج فارس می‌کند با کمال پروریی با ایران میگن باید سر برنامه موشکی مذاکره کنید چون خودشون میدونن هر چه جنگ افراز آشغال تحویل کشورهای عربی می‌دهند برای همینه از قدرت نظامی ایران ترس دارند وقتی آرامکو رو زدن موشک پاتروت خواب بودند

سوریه، افغانستان و مبارزه با تروریسم محورهای اصلی دیدار امروز چاووش‌اوغلو و ظریف در استانبولوزرای امور خارجه ترکیه و ایران در دیدار امروز در استانبول در مورد موضوعات مربوط به تحولات سوریه، افغانستان و مبارزه با تروریسم گفتگو کردند. - خبرگزاری آناتولی

اتهام اصلی میلاد حاتمی"اغفال نوجوانان ۱۵ تا ۱۷ سال" اعلام شد

پلیس ترکیه میلاد حاتمی، اینفلوئنسر ایرانی ساکن این کشور را روز سه‌شنبه ۱۹ اسفند به مقامات ایران تحویل داد. رییس پلیس بین‌الملل ناجا اتهام اصلی او را"اغفال نوجوانان ۱۵ تا ۱۷ سال" اعلام کرده است.

رئیس پلیس بین‌الملل نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران اتهام اصلی میلاد حاتمی را"اغفال نوجوانان ۱۵ تا ۱۷ سال" اعلام کرد. سایت فرارو،"میلاد حاتم آبادی فراهانی" مشهور به میلاد حاتمی را"یکی از سردسته‌های بزرگ باندهای شرط‌بندی و قمار در ترکیه" معرفی کرده است.

پلیس ترکیه میلاد حاتمی را روز سه‌شنبه ۱۹ اسفند (۹ مارس) به مقامات ایران تحویل داد. همسر او سحر حاتمی در گفت‌وگو با تلویزیون ایران اینترنشنال گفته است که او از سه ماه پیش در بازداشت بوده است. او افزود، علت بازداشت همسرش رانندگی با خودروی پلیس با آژیر روشن در خیابان و در ساعت قرنطینه بوده و قرار بوده به زودی آزاد شود. سحر حاتمی همچنین گفت که"این خودرو را پلیس در اختیار حاتمی قرار داده بود".سحر حاتمی تصریح کرد، آنها پناهنده بودند اما بعد با خرید ملک در ترکیه تقاضای اقامت ترکیه را کرده بودند و قرار بوده تا یک ماه دیگر اقامتشان تایید شود که بازداشت میلاد این موضوع را به تعویق اندخت.

میلاد حاتمی از اینفلوئنسرهای معروف ایستاگرام است و در این شبکه اجتماعی یک میلیون و ۲۰۰ هزار دنبال کننده دارد.

سردار شیرزاد، رییس پلیس بین‌الملل ناجا درباره جزئیات تحویل میلاد حاتمی به پلیس ایران گفت: «با تلاش‌های مؤثر به عمل آمده برای میلاد حاتمی که از گردانندگان سایت‌های قمار و شرط‌بندی در خارج از کشور بود اعلان قرمز اینترپل صادر شد که در نتیجه اقدامات بین‌المللی انجام شده از سوی این پلیس منجر به بازداشت نامبرده و در نهایت استرداد وی به ایران شد .»

رئیس پلیس بین‌الملل ناجا افزود که میلاد حاتمی"در حال حاضر استرداد و به مقامات قضایی تحویل داده شده است".

شیرزاد، جرایم حاتمی را"جرایم سایبری و کلاهبرداری و پولشویی" اعلام کرده است. او در ترکیه در زمینه شرط‌‌بندی و قمار فعالیت داشت.