اتفاق عجیب در تهران؛ کمین کردن موتورسوارها برای آزار و اذیت دوچرخه سواران

21/09/1399 09:33 ق.ظ

برخی موتورسوار ها در مسیر تمرین دوچرخه سوارها کمین می کنند تا آنها را به شکل های مختلف مورد آزار و اذیت قراردهند.

برخی موتورسوار ها در مسیر تمرین دوچرخه سوارها کمین می کنند تا آنها را به شکل های مختلف مورد آزار و اذیت قراردهند. "گل یاس خدا بنده‌لو" از بانوان دوچرخه سوار فعال است که تلاش کرده فرهنگ استفاده از دوچرخه را ترویج دهد.

او در گفتگو با ایسنا در مورد اتفاقاتی که در این سالها با آنها مواجه شده است بیان کرد: ۱۳ سال است که حتی برای تردد در سطح شهر هم از دوچرخه استفاده می کنم و در این سالها اتفاقات مختلفی را تجربه کرده ام. بارها به من متلک های رکیک گفته اند و حتی آب دهان خود را به سمتم پرتاب کرده‌اند. البته این اتفاق تنها برای خانم ها نیست و خیلی از دوچرخه‌سواران مرد نیز این متلک های رکیک را شنیده‌اند و با زنجیر یا وسایل دیگر کتک خورده اند. پرتاب آشغال و گوجه فرنگی که دیگر همیشه است!

خدابنده لو ادامه داد: یک مرتبه پشت چراغ قرمز، یک موتور سوار هنگام سبز شدن چراغ چنان با دست من را زد که جای پنج انگشت او روی بدنم ماند و کبود شده بود. نکته جالب این است که دوچرخه سوارها همیشه مسیر مشخصی برای تمرین دارند و یکی از این مسیرها اتوبان ارتش به سمت گردنه قوچک است که همیشه تعدادی موتور سوار آنجا کمین کرده اند تا دوچرخه سواران را اذیت کنند. رانندگان خودروها نیز به شکل دیگر اذیت می کنند و آینه و بدنه ماشین خود را کاملا به دوچرخه می چسبانند.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

واضح است که کار چه گروهی از برادران در صحنه است اینها مهم نیست. مهم نژاد پرستی موجود در آمریکا و جورج فلوید است ربطی هم به سپاهی ها و بسیجی ها نداره حتما همچین عجیب هم نیست. ماهی از سر گنده گردد نی ز خم این عجیب رو خوب اومدید