اتصال خط ۳ متروی تهران به راه آهن تا پایان سال

15/12/1399 08:17 ب.ظ

معاون وزیر راه: عملیات اتصال خط ۳ متروی تهران به ایستگاه راه‌آهن تهران و احداث یک گالری تا پایان امسال اجرایی می‌شود، مسافران از این پس می‌توانند بدون خروج از ایستگاه مترو به راه‌آهن و بالعکس مراجعه کنند

به گزارش ایسنا به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، در سومین روز هشتمین نمایشگاه حمل و نقل ریلی، صنایع و تجهیزات و خدمات وابسته، سعید رسولی با حضور در غرفه شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: عملیات...

وی افزود: مسافران از این پس می‌توانند بدون خروج از ایستگاه مترو به راه آهن و بالعکس مراجعه کنند. وی تصریح کرد: اتصال ایستگاه های مترو به ایستگاه‌های راه آهن در دستور کار ما قرار دارد و برای اولین بار در ایران نمونه آن در ایستگاه راه آهن تهران به بهره برداری رسید تا مسافرانی که وارد پایتخت می‌شوند به راحتی از مترو استفاده کنند و سفر یکپارچه شکل گیرد.

مدیرعامل شرکت راه آهن افزود: این سیاست را در ایستگاه جوانمرد قصاب واقع در شهرری نیز دنبال می‌کنیم. رسولی در ادامه از پیشنهاد اجرای طرح کارت بلیت سفر بصورت یکپارچه در قطارهای حومه ای، خطوط مترو و اتوبوس‌های بی آرتی خبرداد و تصریح کرد: این کار را با شهرداری تهران دنبال می کنیم تا مسافران بتوانند به راحتی سفر خود را از خارج تا داخل شهر انجام دهند.

رسولی در خصوص این نمایشگاه گفت: هشتمین نمایشگاه حمل و نقل ریلی، صنایع و تجهیزات و خدمات وابسته به دلیل مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد و شرکت بهره برداری متروی تهران با دست پر در این نمایشگاه حاضر شده است. headtopics.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

زیان مالی راه آهن آلمان سر به آسمان زد | DW | 25.03.2021پنج میلیارد و ۷۰۰میلیون یورو بیلان منفی و بی‌سابقه شرکت راه‌آهن آلمان در سال ۲۰۲۰ است. با این همه، مدیران شرکت می‌خواهند نوسازی شبکه ریلی را طبق برنامه‌‌‌ انجام دهند. پیش‌بینی شده که تا ۲۰۳۰ مسافران قطار دو برابر شوند. عبارت صحیحش« سر به فلک کشیدن »است

مردم پول ندارند، باید لنت ترمز به آهن برسد تا آن را تعویض کننددیگه داشاق خوردنی بایدن اومده از داشاق پرزیدنت ترامپ نمیخورند بر و بچ وایری. یه سوال؟ داشاق خوری شما خوشمزه ست یا دنبلان خوری عرق خورها؟ خب داشاق بیضه انسان است ولی دنبلان، دنبلان گوسفند است حتی دنبلان و داشاق با هم مترادف نیست تا هر دو با هم بیضه نامیده شوند. مشغولیت ذهنی خوبیست

اتصال «بیمه های تکمیلی» به سامانه نسخه نویسی الکترونیک طی روزهای آتیمدیرکل درمان مستقیم سازمان تامین اجتماعی درباره مشکلات بیمه شدگان با بیمه های تکمیلی پس از توقف صدور دفترچه های بیمه کاغذی درمان و نسخه نویسی الکترونیک گفت: با تمام بیمه های تکمیلی هماهنگی لازم صورت گرفته و ظرف چند روز آینده به سامانه ما متصل می شوند.

لحظه اتصال سفینه «دراگون» و ورود فضانوردان به ایستگاه فضایی بین‌المللیموشک فضاپیمابر «فالکون۹» که قابل استفاده مجدد است پس از جدا شدن از سفینه به زمین بازگشت و روی شناوری بدون سرنشین در اقیانوس اطلس فرود آمد. ایول. تو فضا میشه ماسک نزد

شش قدم؛ سپاهان صدر را سند زد، ذوب آهن و نساجی احیا شدند - BBC News فارسیاستقلال و پرسپولیس در هفته‌ای که هر دو شایسته پیروزی بودند، مقابل حریفان‌شان به تساوی رسیدند. ذوب‌آهن و نساجی، با پیروزی‌های خود، امید به بقا را در دل هواداران‌شان زنده کردند. سپاهان برد و فاصله‌اش را با دو تعقیب کننده تهرانی افزایش داد.

به گزارش ایسنا به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، در سومین روز هشتمین نمایشگاه حمل و نقل ریلی، صنایع و تجهیزات و خدمات وابسته، سعید رسولی با حضور در غرفه شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: عملیات اتصال خط ۳ متروی تهران به ایستگاه راه آهن تهران و احداث یک گالری تا پایان امسال اجرایی می شود.

وی افزود: مسافران از این پس می‌توانند بدون خروج از ایستگاه مترو به راه آهن و بالعکس مراجعه کنند.

وی تصریح کرد: اتصال ایستگاه های مترو به ایستگاه‌های راه آهن در دستور کار ما قرار دارد و برای اولین بار در ایران نمونه آن در ایستگاه راه آهن تهران به بهره برداری رسید تا مسافرانی که وارد پایتخت می‌شوند به راحتی از مترو استفاده کنند و سفر یکپارچه شکل گیرد.

مدیرعامل شرکت راه آهن افزود: این سیاست را در ایستگاه جوانمرد قصاب واقع در شهرری نیز دنبال می‌کنیم.

رسولی در ادامه از پیشنهاد اجرای طرح کارت بلیت سفر بصورت یکپارچه در قطارهای حومه ای، خطوط مترو و اتوبوس‌های بی آرتی خبرداد و تصریح کرد: این کار را با شهرداری تهران دنبال می کنیم تا مسافران بتوانند به راحتی سفر خود را از خارج تا داخل شهر انجام دهند.

رسولی در خصوص این نمایشگاه گفت: هشتمین نمایشگاه حمل و نقل ریلی، صنایع و تجهیزات و خدمات وابسته به دلیل مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد و شرکت بهره برداری متروی تهران با دست پر در این نمایشگاه حاضر شده است.

وی با اشاره به اینکه جلسات برگزار شده با مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران، افزود: مهندس نوبخت از جنس ریلی است و تعامل خوبی با هم دارند و امروز نیز مذاکرات خوبی شد و در خصوص اجرای پروژه صدور کارت های یکپارچه سفر حومه ای و ریلی اظهار همکاری کردند.

رسولی گفت: در خصوص توسعه خدمات مترو و قطارهای حومه ای نیز توافقاتی انجام شد و قرار است نشست کاری داشته باشیم.

وی در پایان از زحمات صمیمانه شرکت بهره برداری متروی تهران قدردانی کرد که در ایام کرونا دلسوزانه خدمات رسانی مطلوبی به شهروندان داده اند.