اتش‌سوزی در برج مسکونی در تهران 4 قربانی گرفت

20/10/1400 09:41:00 ب.ظ

بر اثر وقوع آتش‌سوزی در یک برج مسکونی در تهران، پایتخت ایران 4 نفر جان باختند. - خبرگزاری آناتولی

بر اثر وقوع آتش‌سوزی در یک برج مسکونی در تهران، پایتخت ایران 4 نفر جان باختند. - خبرگزاری آناتولی 10.01.2022 عکس از ایرنا استانبول/ خبرگزاری آناتولی مجتبی خالدی، سخنگوی سازمان اورژانس ایران از وقوع آتش‌سوزی در یک برج مسکونی در تهران خبر داده و اعلام کرد که بر اثر این حادثه 4 نفر جان باخته‌ و 2 تن دیگر مصدوم شده‌اند.

وی به خبرگزاری «تسنیم» تصریح کرد که این حادثه راس ساعت 18:04 دقیقه در بلوار تعاون، خیابان شربیانی شرقی رخ داده و به محل حادثه 3 امبولانس، 3 موتورلانس و یک اتوبوس‌آمبولانس اعزام شده است. خالدی متذکر شد که یکی از قربانیان این حادثه به‌دلیل سقوط از طبقه چهارم جان باخته و 3 تن دیگر نیز به‌دلیل دودگرفتگی دچار خفگی شده‌اند‌.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

۴ فوتی و ۲ مصدوم بر اثر حریق در یک برج مسکونیسخنگوی سازمان اورژانس کشور از جانباختن چهار تن در حریق یک برج مسکونی در بلوار تعاون تهران خبر داد.

آتش‌سوزی مجتمع مسکونی در نیویورک جان دست کم ۱۹ نفر را گرفتبه گفته شهردار نیویورک، علت این آتش سوزی مرگبار در دست بررسی است ولی طبق شواهد اولیه به نظر می‌رسد که منشا اولیه این حادثه یک وسیله گرمازا بوده است.

انفجار سنگین تانکر حامل مازوت در سنندج/۲ کشته و حریق ۳۰منزل مسکونیمدیرعامل جمعیت هلال احمر کردستان گفت: در پی آتش سوزی امشب بر اثر واژگونی یک دستگاه تانکر حامل مازوت در محور حسین آباد سنندج، حدود ۲۰ تا ۳۰ خانه دچار آسیب شد و ۲ نفر هم جان باختند.

۸ کشته و زخمی در انفجار تانکر حامل مازوت در سنندج

انفجار تانکر سوخت در حسین‌آباد سنندج؛ سه تن کشته و ۳۰ منزل در آتش سوختمقام‌های استانداری کردستان می‌گویند شامگاه شنبه واژگونی و انفجار یک دستگاه تانکر حامل سوخت مازوت در حسین‌آباد سنندج دست کم سه کشته و شش مجروح برجای گذاشته است.

بلینکن و بورل در مورد تنش‌زدایی در مرز اوکراین گفت‌وگو کردندآنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا، و جوزپ بورل، نماینده عالی اتحادیه اروپا در امور خارجی، در مورد افزایش حضور نظامی روسیه در امتداد مرز با اوکراین و لزوم تنش‌زدایی گفت‌وگو کردند.