اتریش سه هفته تمام فروشگاه‌ها و مدارس را تعطیل می‌کند | DW | 14.11.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

محدودیت‌های تاکنونی مانع از گسترش ویروس کرونا نشده است. دولت اتریش با تشدید محدودیت‌ها مقرر کرده که علاوه بر ممنوعیت خروج مردم در شب، خروج در روز نیز به آن افزوده شود.

بر اساس طرح اجرای محدودیت‌ها در اتریش، قرار است به مدت سه هفته تمام فروشگاه‌ها و مدارس تعطیل شوند. خروج از خانه در سراسر ۲۴ ساعت ممنوع است.

سباستیان کورتس خطاب به شهروندان اتریش گفت: «خواهش اکید من برای هفته آینده این است: با هیچ کس دیدار نکنید! هر یک تماس اجتماعی زیادی است.»در اتریش نیز همانند آلمان از سوم نوامبر بدین سو تمامی رستوران‌ها، کافه‌ها و بارها، فعالیت‌های فرهنگی مانند سینما و تئاتر، امکانات تفریحی فعالیت خود را متوقف کرده‌اند.

آلمانی‌ها نیز باید، به گفته صدراعظم آلمان، برای چندین ماه دیگر خود را برای محدودیت‌ها آماده کنند. آنگلا مرکل در پادکست هفتگی خود گفت: «زمستانی که در پیش رو داریم برایمان دشوار خواهد بود.» او افزود، ویروس کرونا برای مدتی روال زندگی ما را تعیین خواهد کرد. «این بدان معناست که برخورد ما با آن راحت نخواهد بود.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

DW یک گزارش بده بببنیم این حسن خر دست کجاست۔

ولی امروز فروشگاهها پر از ادمایی بود که میترسیدن از خرید عید جا بمونن

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انفجارهای بی‌پایان کابل؛ سه انفجار در سه ساعت در اولین روز هفتهانفجار دوم در منطقه «کارته پروان» مرگبارترین انفجار امروز کابل بود چهره واقعی سگ های هار طالبان همینه، رژیم آخوندی هم پشتیبانی مالی و تسلیحاتی از این گروه میکنه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بازداشت ۸۰ شهروند کُرد در سه‌ هفته گذشته
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

الکسی ناوالنی پس از سه هفته اعتصاب غذا راهی بیمارستان زندان شدآقای ناوالنی به دلیل بدرفتاری‌دیدن و معالجه‌نشدن در زندان از ۳۱ مارس اعتصاب غذا کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نماینده روسیه: احتمالا مذاکرات هسته‌ای با ایران تا سه هفته دیگر پایان می‌یابدنماینده دائمی روسیه در سازمان‌های بین‌المللی اعلام کرد که محدودیت زمانی درباره مذاکرات برجامی با ایران وجود ندارد اما برنامه‌ریزی می‌شود که تا سه هفته دیگر نتیجه‌ای حاصل شود. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دانمارک توقف واکسن آسترازنکا را سه هفته دیگر تمدید کردآخرین خبر مرتبط با واکسن آسترازنکا که در رسانه‌ها بازتاب داشته،‌ تایید ایمنی ۷۵ درصدی این واکسن پس از به روز رسانی مجدد داده‌ها توسط شرکت سازنده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »