اتریش واکسیناسیون کرونا را اجباری کرد

28/08/1400 03:26 ب.ظ

نخست‌وزیر اتریش از اجباری شدن واکسن کرونا در این کشور از اول فوریه 2022 خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

نخست‌وزیر اتریش از اجباری شدن واکسن کرونا در این کشور از اول فوریه 2022 خبر داد. - خبرگزاری آناتولی الکساندر شالنبرگ، نخست‌وزیر اتریش امروز جمعه طی سخنانی در یک نشست خبری با بیان اینکه آمار روزانه مبتلایان و قربانیان به کرونا در کشور علی‌رغم تدابیر اتخاذ شده در هفته‌های اخیر در حال افزایش‌است، گفت: مقررات محدودیت رفت و آمد در سراسر کشور از روز...

الکساندر شالنبرگ، نخست‌وزیر اتریش امروز جمعه طی سخنانی در یک نشست خبری با بیان اینکه آمار روزانه مبتلایان و قربانیان به کرونا در کشور علی‌رغم تدابیر اتخاذ شده در هفته‌های اخیر در حال افزایش‌است، گفت: مقررات محدودیت رفت و آمد در سراسر کشور از روز دوشنبه به مدت 20 روز اعمال خواهد شد.

شالنبرگ افزود: روز گذشته تصمیم دشواری دیگر را اتخاذ کردیم. بر این اساس از اول فوریه سال 2022 میلادی طرح واکسیناسیون اجباری در کشور اجرایی می‌شود. از سوی دیگر ولفگانگ موکستین، وزیر بهداشت اتریش تاکید کرد: اجرایی طرح مقررات منع رفت و آمد برای شکست موج چهارم کرونا در کشور ضروری است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

زنان قربانی سیاست عقیم‌سازی اجباری پرو نسبت به تاخیر روند دادگاه اعتراض کردندآلبرتو فوجیموری، رئیس جمهوری پیشین لیبرال پرو متهم است در دهه ۱۹۹۰ هزاران زن فقیر و بومی را برای کاهش جمعیت به اجبار عقیم کرده است. دادگاه رسیدگی به شکایات قربانیان از ماه مارس امسال آغاز شد.

مروری بر اعتراضات مردمی پس از انقلاب اسلامی ایران؛ از مبارزه با حجاب اجباری تا مطالبات معیشتی🔺 با آن که اصل ۲۷ قانون اساسی جمهوری_اسلامی به صراحت بر آزادی «تشکیل اجتماعات و راهپیمایی‌ها، بدون حمل سلاح» تاکید کرده است، اما در عمل، و با نگاهی به تاریخچه اعتراضات در ایران ، این اصل در بیشتر مواقع نادیده گرفته شده است. ⬇ بیشتر بخوانید: بله. من برای احقاق حق‌ام در مورخ ۹۸/۵/۲۰ جلوی دادگستری ساجدی مشهد ایستادم و داد زدم. اما برای تبلیغ عیله نظام؟ مجازات شدم و هر که گفته ازادی بیان و عقاید ندارد دروغ گفته. هر چه دروغ کنده‌تر، باورش راحت‌تر. هنوز هم دارن حق‌ام را پای مال میکنن. ایران

آخرین وضعیت شیوع کرونا و روند واکسیناسیون در ترکیهطبق اعلام وزارت بهداشت ترکیه تاکنون 118 میلیون و 883 هزار و 70 دوز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است. - خبرگزاری آناتولی

آخرین وضعیت شیوع کرونا و روند واکسیناسیون در ترکیهآخرین وضعیت شیوع کرونا و روند واکسیناسیون در ترکیه طبق اعلام وزارت بهداشت ترکیه تاکنون 119 میلیون و 29 هزار و 798 دوز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.

وزیر بهداشت ایران: موج ششم کرونا همچنان کشور را تهدید می‌کندوزیر بهداشت ایران گفت که همچنان موج ششم کرونا این کشور را تهدید می‌کند. - خبرگزاری آناتولی

کمیته بین‌المللی المپیک قوانین جنجال برانگیز علیه ورزشکاران تراجنسیتی را لغو کردکمیته بین‌المللی المپیک چهارشنبه با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که از این پس قوانین و روش‌های جنجال برانگیز را که مانع از شرکت ورزشکاران تراجنسیتی در رقابت‌ها می شود، کنار می گذارد.

نخست‌وزیر اتریش از اجباری شدن واکسن کرونا در این کشور از اول فوریه 2022 خبر داد.وین/خبرگزاری آناتولی

الکساندر شالنبرگ، نخست‌وزیر اتریش امروز جمعه طی سخنانی در یک نشست خبری با بیان اینکه آمار روزانه مبتلایان و قربانیان به کرونا در کشور علی‌رغم تدابیر اتخاذ شده در هفته‌های اخیر در حال افزایش‌است، گفت: مقررات محدودیت رفت و آمد در سراسر کشور از روز دوشنبه به مدت 20 روز اعمال خواهد شد.

شالنبرگ افزود: روز گذشته تصمیم دشواری دیگر را اتخاذ کردیم. بر این اساس از اول فوریه سال 2022 میلادی طرح واکسیناسیون اجباری در کشور اجرایی می‌شود.

از سوی دیگر ولفگانگ موکستین، وزیر بهداشت اتریش تاکید کرد: اجرایی طرح مقررات منع رفت و آمد برای شکست موج چهارم کرونا در کشور ضروری است.

موکستین در ادامه گفت: «در پایان 20 روز، اجرایی مقررات منع رفت و آمد برای افرادی که هنوز واکسن کرونا نزده‌اند و قبلا به کرونا مبتلا شده اند، ادامه خواهد داد. میزان واکسیناسیون در کشور باید افزایش یابد. به همین دلیل تصمیم واکسیناسیون اجباری را اتخاذ کردیم».