اتحادیه اروپا: نشست بعدی ما اعمال تحریم علیه ترکیه را بررسی خواهد کرد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اتحادیه اروپا: نشست بعدی ما اعمال تحریم علیه ترکیه را بررسی خواهد کرد العربية

در دومین روز نشست سران اروپا برای بررسی پرونده شرق مدیترانه، انتقادات تندی را متوجه آنکارا ساخته و اقدامات آن را تحریکآمیز و غیرقابل پذیرش توصیف کرد.

وی افزود که اتحادیه اروپا در صدد بررسی اوضاع در دسامبر آینده برای رسیدگی به موضوع تحریم‌ها علیه آنکارا است.این در حالی است که امانوئل ماکرون بر تصمیم اتحادیه اروپا مبنی بر عدم سازش در قبال اقدامات تحریک آمیز ترکیه تأکید ورزید. این مواضع در پی اعمال فشار یونان و قبرس برای تحریک اتحادیه اروپا به واکنشی قاطعانه تر در قبال حفاری‌های گازی در شرق مدیترانه مطرح شدند. کیریاکوس میتسوتاکیس نخست‌وزیر یونان روز گذشته عنوان کرد که «ترکیه همچنان مصمم به رفتار و منش تحریک آمیز و تجاوزکارانه خود است.»با گذشت دو هفته از آخرین نشست سران اروپا برای بررسی تحریم‌های اقتصادی، این اتحادیه تا این لحظه نتوانسته آنکارا را نسبت به متوقف ساختن حفاری در آب‌های مورد منازعه با یونان و قبرس متقاعد سازد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اتحاديه اروپا هچ بد کرده نمیتواند تقریبآ 60 میلون ترک دراروپا زنده ګي ميکند هرترک که ماه هانه 1 ايرو را به ترکيه ارسال کند ماه هانه 60 میلون ايرو میشود ازطرف ديګر 20 درصد اقتصاد اروپا در دست ترکها است اتحاديه اروپا چي خواهد کرد ?

این اردوغان تروریست جنایتکار دیکتاتور را باید اعدام کنن فتنه گر تمام منطقه را به آشوب کشیده رویای امپراطوری بر سر داره عثمانی خیال باطل

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نتیجه نظرسنجی یورونیوز؛ آیا مردم فرانسه، آلمان و ایتالیا از حضور در اتحادیه اروپا راضی‌اند؟همزمانی بحران اقتصادی و سلامت با اختلافات عمیق داخلی، اتحادیه اروپا را با چالش‌هایی بی‌سابقه روبرو کرده است. در چنین شرایطی مردم سه کشور بنیانگذار اتحادیه اروپا یعنی فرانسه، آلمان و ایتالیا چه احساسی نسبت به این اتحادیه دارند؟ این سوال نظرسنجی جدید یورونیوز است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تحریم‌های اتحادیه اروپا علیه روسیه اعلام شد | DW | 14.10.2020کشورهای عضو اتحادیه اروپا سرانجام بر سر بسته اقدامات تحریمی علیه روسیه به توافق رسیدند. هدف مقابله با فعالیت‌های دستگاه امنیتی روسیه است که مسمومیت الکسی ناوالنی، از منتقدان سرشناس کرملین، یکی از نمونه‌های آن است. پوتین بزرگترین رئیس مافیای روسیه
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اجلاس سران اتحادیه اروپا برای هماهنگ کردن تدبیرهای کرونایی | DW | 15.10.2020اجلاس سران اتحادیه اروپا روزهای پنج‌شنبه و جمعه (۱۵ و ۱۶ اکتبر) به صورت حضوری در بروکسل برگزار می‌شود. پاندمی کرونا، بودجه سال ۲۰۲۱ و توافق با بریتانیا که از اتحادیه خارج شده موضوع ‌های اصلی بحث‌های این اجلاس هستند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اتحادیه اروپا چند چهره نزدیک به کرملین را تحریم کردسرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه به جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا هشدار داد که این تحریم ها «بدون پیامد» نخواهد بود. این کلاه بردار اون کلاهبردار رو تحریم میکنه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مسمومیت ناوالنی؛ اتحادیه اروپا چند مقام برجسته روسیه را تحریم کرد - BBC News فارسیاتحادیه اروپا شش مقام ارشد روسی و یک مرکز تحقیقات شیمیایی این کشور را به دلیل 'مسمومیت'الکسی ناوالنی منتقد پوتین با سم نوویچوک تحریم کرده است. تحریم هیچ کشوری برای تحریم کنندگان رایگان نیست غیر از ایران. چرا؟ چون سایر کشورها سیاستمداران عاقلی دارند که برای تحریم کننده هزینه تعریف میکنند لذا تحریم کردنشان به صرفه نیست.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

تساوی تیم‌های‌ ملی فوتبال ترکیه و صربستان در لیگ ملت‌های اروپاتیم‌های ملی ترکیه و روسیه در هفته چهارم رقابت‌های لیگ B ملت‌های اروپا با نتیجه 2-2 به تساوی رسیدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »