اتحادیه اروپا نگرانی خود از تنش در مرز اوکراین را به لاوروف ابراز کرد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اتحادیه اروپا نگرانی خود از تنش در مرز اوکراین را به لاوروف ابراز کرد مسئول سیاست‌ خارجی و امنیتی اتحادیه اروپا نگرانی این سازمان از تنش در مرز اوکراین را به وزیر خارجه روسیه ابراز کرد.

مسئول سیاست‌ خارجی و امنیتی اتحادیه اروپا نگرانی این سازمان از تنش در مرز اوکراین را به وزیر خارجه روسیه ابراز کرد.​​​​​​​جوزپ بورل، مسئول سیاست‌ خارجی و امنیتی اتحادیه اروپا در دیدار با سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه استکهلم، پایتخت سوئد اعلام کرد که این سازمان نسبت به تنش در مرز روسیه و اوکراین نگران است.

وی طی سخنانی در بیست و هشتیمن نشست وزیران خارجه سازمان امنیت و همکاری اروپا اظهار داشت: اتحادیه اروپا بدون تردید از استقلال، حاکمیت، تمامیت ارضی و وحدت اوکراین در داخل مرزهایی که توسط جامعه بین‌المللی به‌رسمیت شناخته شده است، حمایت می‌کند. بورل همچنین متذکر شد که شرکت‌کنندگان در جلسه مذکور در مورد تلاش‌ها برای اعمال محدودیت‌ها علیه اقتصاد روسیه در صورت تکرار اقدامات متجاوزانه مسکو علیه اوکراین بحث و رایزنی کرده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

درگیری مرزی طالبان و ایران؛ صادرات از مرز «میلک» دوباره از سر گرفته شدگمرک ایران اعلام کرد که پس از عادی شدن شرایط در مرز میلک، فعالیت تجاری در این گمرک از صبح امروز پنج‌شنبه دوم دسامبر دوباره از سر گرفته شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

هشدار بلینکن نسبت به عواقب تنش در مرز روسیه و اوکرایناصرار درست هست نه اسرار.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

روز پرنوسان لیر؛ اقتصاددانان تورم ۳۰درصدی را برای ترکیه پیش‌بینی می‌کنند🔺روز پرنوسان لیر؛ اقتصاددانان تورم ۳۰درصدی را برای ترکیه پیش‌بینی می‌کنند واحد پول ترکیه روز چهارشنبه در آستانه ثبت رکورد جدیدی در رسیدن به پایین ترین سطح خود قرار گرفت و در نزدیکی آن مرز به شدت نوسان داشت. ⬇️ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اکسپرس: نقش اتحادیه اروپا در مذاکرات هسته‌ای ایران «ناچیز» استدر حالی که اتحادیه اروپا تلاش می‌کند وانمود کند نقشی محوری در مذاکرات احیای توافق هسته‌ای موسوم به «برجام» بازی می‌کند، کارشناسان می‌گویند اروپا تاثیری
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

انجمن جهانی پاسداشت حقوق بشر: در کنار مذاکرات با ایران موضوع دراویش گنابادی مطرح شود«انجمن جهانی پاسداشت حقوق بشر» در نامه‌ای به جوزف بورل، کمیسر عالی اتحادیه اروپا در سیاست‌ خارجی و امور امنیتی، خواستار توجه این نهاد به وضعیت دراویش
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

اتحادیه اروپا سالانه چند میلیارد یورو خرج واردات محصولات و تجهیزات تولید انرژی پاک می‌کند؟در مقایسه با سال ۲۰۱۵، ارزش واردات پنل‌های خورشیدی، بیودیزل و توربین‌های بادی به اتحادیه اروپا در سال ۲۰۲۰ به ترتیب با افزایش ۲۵۰، ۶۰ و ۳۳۰ درصدی مواجه شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »