اتحادیه اروپا: ایران بدون تاخیر تعهدات برجامی را به طور کامل اجرا کند

28/03/1399 12:31 ق.ظ

اتحادیه اروپا حمایت خود را از تلاش برای حل اختلاف‌ها در چهارچوب توافق هسته‌ای با ایران و استفاده از ساز و کار حل اختلاف اعلام کرده است.

اتحادیه اروپا حمایت خود را از تلاش برای حل اختلاف‌ها در چهارچوب توافق هسته‌ای با ایران و استفاده از ساز و کار حل اختلاف اعلام کرده است. بیانیه اتحادیه اروپا در واکنش به گزارش اخیر آژانس بین المللی انرژی اتمی صادر شده که در آن آمده است ذخیره اورانیوم غنی شده ایران تقریبا به هشت برابر حد مجاز در برجام رسیده است. اتحادیه اروپا ذخیره کنونی ۱۵۷۱.

۶ کیلوگرمی اورانیوم غنی شده ایران را «خروج هشدارآمیز» تهران از حد و حدود مجاز در برجام ارزیابی کرده است.

اتحادیه اروپا همچنین حمایت خود را از تلاش برای حل اختلاف ها در چهارچوب توافق هسته ای با ایران و استفاده از ساز و کار حل اختلاف اعلام کرده است. در ابتدای بیانیه اتحادیه اروپا از خروج آمریکا از برجام و وضع مجدد تحریم ها علیه ایران ابراز تاسف شده است.

در این بیانیه همچنین از تلاش «بی طرفانه» و «حرفه ای» آژانس بین المللی انرژی اتمی و دبیرکل این نهاد برای بررسی و نظارت بر فعالیت های هسته ای ایران قدردانی شده است.در گزارش اخیر آژانس بین المللی انرژی اتمی آمده است که ایران هم اکنون به غنی سازی اورانیوم تا سطح ۴.۵ درصد ادامه می دهد. این در حالی است که ایران بنا به برجام اجازه غنی سازی اورانیوم با غلظت بیش از ۳.۶۷ درصد را ندارد. در این گزارش همچنین آمده است که ایران اجازه بازدید از «دو سایت قدیمی» فعالیت های هسته ای را به این نهاد نداده است. headtopics.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

نمی شد نسبت به ایران اظهار تاسف و نسبت به آمریکا باید؟ چشم حتما، بخوابید بابااااا، اتحادیه اروپا میگه..... ۲۰ تا کشور بیضه آمریکا رو بوسیدن و مث خر تو گل گیر کردن برید به اسرائیل کون بدهید ‼️ حتما شنبه صبح ساعت ۷ BBCKasraNaji باشه از شنبه اجرا میکنه باشه چشم شما امریکا را بیارید تو برجام

اتحادیه اروپا از ایران خواست به تعهدات برجامی عمل کند | DW | 16.06.2020در بیانیه اتحادیه اروپا به اقدام ایران در غنی‌سازی در سایت فردو و نیز غنی‌سازی فراتر از حد تعیین‌شده برجام اشاره شده و با توصیف آنها به عنوان نقض برجام، نسبت به این موارد ابراز نگرانی عمیق شده است. اتحادیه وسط باز طماع لطفا خفههههههه !! اونام گفتند چشم سرورم اتحادیه اروپا که اینهمهاز ماپشتیبانی میکنید اتحادیه اروپا و سه کشور اروپائی طرف برجام آیا به تعهدات برجامی خود عمل کردند؟ آیا آنها نسبت به بد عهدی و فضولی دولت زورگوی امریکا واکنش درخور نشان دادند یا ایستادند و دیدند که چطور امریکا سدّ را تجارت کشورهای دیگر با ایران شد؟! شما به تعهداتتان عمل کنید تا ایران نیز کامل عمل کند.

خیابان‌خوابی پناهجویان در یونان به دلیل توقف حمایت اتحادیه اروپا14 نبيك رجل عاش على الأرض في يومك.وأنتم أيها المسلمون والبراناميون ، تقولون أنه لم يعد هناك نبي ، بينما تقول سورة 17 الآية 71 أنه في الدينونة ، باسم نبي سيدعى جيله هذا النبي الذي سيشهد لجيله. لذلك عندما قال الله ، 'جيل موسى اقترب!' سوف يقترب هارون وماري وكيليب! '، ماذا ستفعل ؟ 16 الخلاص ومعرفة الله لشخص حي ليسا في دين أو في كتاب مقدس أو في رسالة نبي ميت. إن الله نفسه هو الذي يكشف نفسه لرجل يدعى نبيًا ، وهذا الرجل يعرف الله لجيله وهو حي. مهما أحببت الله ووزعت بضاعتك على الفقراء ، إذا رفضت النبي الحي في وقتك ، فسوف تذهب إلى الجحيم.

ابراز امیدواری بوریس جانسون به توافق با اتحادیه اروپا در ماه ژوئیهبوریس جانسون نخست وزیر بریتانیا و اورزولا فن در لاین رئیس کمیسیون اروپا روز دوشنبه ۱۵ ژوئن (۲۶ خرداد) در تلاش برای خروج از بن بست در جریان مذاکرات پسا برکسیت با یکدیگر به تبادل نظر پرداختند.

اتحادیه اروپا: آمریکا در قطع روابط با سازمان جهانی بهداشت تجدیدنظر کندمسئول سیاست‌ خارجی اتحادیه اروپا از واشنگتن خواست پیرامون قطع روابط خود با سازمان جهانی بهداشت تجدید نظر کند. - خبرگزاری آناتولی The Message of a prophet is the register of the names of the elect of his generation. And the death of the prophet comes after the last chosen one of his lot has answered the call. 12 All those that you follow in the religions have no mandate from God. God did not send them.

هزاران مهاجر با پایان قرنطینه، سفر «مرگبار» به اروپا را از سر گرفتندبر اساس داده‌های اتحادیه اروپا شمار مهاجرانی که در ماه مه وارد اروپا شده‌اند، در مقایسه با یک ماه قبل از آن ۵ برابر افزایش یافته است.

تروئیکای اروپا: به شدت نگران نقض تعهدات هسته‌ای ایران هستیمسه کشور اروپایی فرانسه، آلمان و بریتانیا که با عنوان تروئیکای اروپا معرفی می‌شوند از ایران خواستند تا بدون تاخیر بیشتر به تمامی تعهدات هسته‌ای خود طبق برجام برگردد. این سه کشور از گزارش‌های آژانس بین‌المللی انرژی اتمی که آن‌ها را «بی‌طرفانه و حرفه‌ای» می‌دانند، قدردانی کردند. اروپای وسط باز لطفا خفه بشه ... !! اروپاییهای منفعل همیشه نگران تروئیکای ایران: به شدت نگران نقض برجام از ناحیه اروپا هستیم

اتحادیه اروپا روز سه شنبه ضمن تاکید بر اهمیت برجام برای امنیت جهانی از ایران خواست تا «بدون تاخیر» این توافق هسته ای را «به طور کامل» اجرا کند.

بیانیه اتحادیه اروپا در واکنش به گزارش اخیر آژانس بین المللی انرژی اتمی صادر شده که در آن آمده است ذخیره اورانیوم غنی شده ایران تقریبا به هشت برابر حد مجاز در برجام رسیده است. اتحادیه اروپا ذخیره کنونی ۱۵۷۱.۶ کیلوگرمی اورانیوم غنی شده ایران را «خروج هشدارآمیز» تهران از حد و حدود مجاز در برجام ارزیابی کرده است.

اتحادیه اروپا همچنین حمایت خود را از تلاش برای حل اختلاف ها در چهارچوب توافق هسته ای با ایران و استفاده از ساز و کار حل اختلاف اعلام کرده است. در ابتدای بیانیه اتحادیه اروپا از خروج آمریکا از برجام و وضع مجدد تحریم ها علیه ایران ابراز تاسف شده است.

در این بیانیه همچنین از تلاش «بی طرفانه» و «حرفه ای» آژانس بین المللی انرژی اتمی و دبیرکل این نهاد برای بررسی و نظارت بر فعالیت های هسته ای ایران قدردانی شده است.در گزارش اخیر آژانس بین المللی انرژی اتمی آمده است که ایران هم اکنون به غنی سازی اورانیوم تا سطح ۴.۵ درصد ادامه می دهد. این در حالی است که ایران بنا به برجام اجازه غنی سازی اورانیوم با غلظت بیش از ۳.۶۷ درصد را ندارد. در این گزارش همچنین آمده است که ایران اجازه بازدید از «دو سایت قدیمی» فعالیت های هسته ای را به این نهاد نداده است.

آژانس بین المللی انرژی اتمی علاوه بر این گزارش کرده است که ذخایر آب سنگین ایران از حد تعیین شده در برجام فراتر رفته است.