اتحادیه_اروپا, افغانستان, آتش بس, اتحادیه اروپا, طالبان, کرونا ویروس

اتحادیه_اروپا, افغانستان

اتحادیه اروپا خواستار برقراری آتش‌بس فوری در افغانستان شد

#اتحادیه_اروپا خواستار برقراری آتش‌بس فوری در #افغانستان شد

18/03/2020 01:31:00 ب.ظ

اتحادیه_اروپا خواستار برقراری آتش‌بس فوری در افغانستان شد

نماینده‌ اتحادیه اروپا برای افغانستان از گسترس ویروس کرونا در برخی مناطق این کشور ابراز نگرانی کرده و خواستار برقراری آتش‌بس فوری میان طرف‌های درگیر شد. - خبرگزاری آناتولی

18.03.2020استانبول/ خلیل سلحشور/ خبرگزاری آناتولیرولاند کوبیا، نماینده‌ ویژه اتحادیه اروپا برای افغانستان طی مطلبی در حساب توئیتر خود از ثبت 22 مورد مثبت ویروس کرونا در این کشور ابراز نگرانی کرده و تاکید کرد: همه حق دارند تا برای مبارزه با ویروس کرونا کمک دریافت کنند و پیش از همه باید برای فراهم کردن کمک‌های بهتر آتش‌بس کامل در این کشور برقرار شود.

آمریکا به دنبال حمله به نفتکش اسرائیلی: به ایران پاسخ جمعی می‌دهیم بازداشت‌شدگان خوزستان؛ نگهداری غیرقانونی در شرایط غیرمجاز گسترش حریق‌های موسمی در جنوب اروپا؛ شمار قربانیان آتش‌سوزی در ترکیه به ۸ تن رسید

وی بر لزوم عدم وضع مالیات بر کمک‌های بشردوستانه در این کشور تاکید کرده و نوشت: دسترسی مردم به کمک‌های بشردوستانه باید تامین و جان کارمندان نهادهای خیریه حفظ شود.کوبیا همچنین خواستار همکاری و هماهنگی مردم افغانستان با دولت این کشور برای مهار بهتر ویروس کرونا شده و افزوده که این اقدامات میزان کمک‌رسانی به تمام مردم افغانستان را افزایش خواهد داد.

گفتنی است وحیدالله مایار، سخنگوی وزارت بهداشت افغانستان در نشست خبری در کابل اظهار داشت: هیچ مورد مثبت ویروس کرونا طی 24 ساعت گذشته در کشور ثبت نشده است. از ابتدای شیوع کرونا در کشور تا کنون از 340 مورد مشکوک ابتلا به کرونا آزمایش گرفته شده که تنها 22 مورد آن مثبت بوده است. headtopics.com

ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

شرایط وخیم جسمانی منیره عرب‌شاهی به روایت همسرش

کل مرزهای اتحادیه اروپا به مدت ۳۰ روز بسته می‌شودکل مرزهای اتحادیه اروپا به مدت ۳۰ روز بسته می‌شود جزئیات بیشتر و بروزرسانی خبر🔽 انتخابات فرانسه مهد دموکراسی فقط با مشارک ۱۸ درصد مردم به پایان رسید.

پیشنهاد بسته شدن مرزهای اتحادیه اروپا فردا بررسی می‌شود | DW | 16.03.2020 اتحادیه اروپا قصد دارد برای جلوگیری از شیوع گسترده ویروس کرونا، از ورود مسافران ۲۷ کشور عضو این اتحادیه جلوگیری کند. قرار است اعضای این اتحادیه، فردا، سه‌شنبه ۱۷ مارس، در یک کنفرانس تلفنی، تبادل نظر کنند.

به دلیل شیوع کرونا؛ تمامی مرزهای اتحادیه اروپا به مدت یک ماه بسته می‌شود‌ پس از شیوع ویروس کرونا در برخی کشورهای اروپایی «اورزولا فن در لاین» رئيس کمیسیون اتحادیه اروپا روز کرونا از عربستان شروع شده چون همه وهابیها یک کرونا بمب متحرک هستند ،عربستانیها رو بگیرید بمب به خودشون بستند . 🤣😂😂😂🤣🤣😂🤣🤣 اقا چرا هر خبری رو دوبار توییت میکنین؟!واقعا چرا؟!کدوم کسخلی پشت اکانته؟

کرونا؛ اتحادیه اروپا تصمیم به بستن مرزهای بیرونی شنگن گرفت اتحادیه اروپا در اقدامی بی سابقه در خلال بحران ویروس کرونا مسافرانی که از خارج از این بلوک می آیند را برای ۳۰ روز از ورود منع خواهد کرد. انتظار می رود این اقدام در مورد ۲۶ عضو اتحادیه اروپا به علاوه ایسلند، لیختن‌اشتاین، نروژ و سوئیس اجرا شود. شهروندان بریتانیا معاف خواهند بود. در ایران اگر یک تلویزیون ماهواره ای برای اعتراض فراخوان بدهد، تمام کشور حکومت نظامی میشود و همه جا را می بندند. ولی وقتی به کرونا میرسد هیچ کس کاری نمیکند. حتی دارند از این وضعیت مردم استفاده میکنند که شاید تحریم برداشته شود. واقعا ظریف و روحانی در بچگی معلوم نیست که .... ماشالله! آفرین به ویراستار تون! خطای املایی و انشایی نداره این مطلب.

کرونا و فوتبال اروپا؛ شاید 'مینی تورنمنت' تکلیف را مشخص کندبرگزاری یک 'مینی‌ تورنمنت' جزو گزینه‌هایی است که یوفا برای مشخص کردن تکلیف لیگ قهرمانان فوتبال اروپا و لیگ اروپا که به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاده‌اند، در نظر گرفته‌ است. مسئولان اتحادیه فوتبال اروپا، فردا (سه‌شنبه ۱۷ مارس) جلسه‌ای ویدئویی با طرف‌های اصلی درگیر در این ماجرا برگزار می‌کنند.

ویروس کرونا؛ شاید 'مینی تورنمنت' تکلیف فوتبال اروپا را مشخص کندبرگزاری یک 'مینی‌ تورنمنت' جزو گزینه‌هایی است که یوفا برای مشخص کردن تکلیف لیگ قهرمانان فوتبال اروپا و لیگ اروپا که به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاده‌اند، در نظر گرفته‌ است. مسئولان اتحادیه فوتبال اروپا، فردا (سه‌شنبه ۱۷ مارس) جلسه‌ای ویدئویی با طرف‌های اصلی درگیر در این ماجرا برگزار می‌کنند.