اتحادیه اروپا تحریم‌های جدید علیه روسیه را تصویب کرد

18/12/1400 02:58:00 ب.ظ

اتحادیه اروپا تحریم‌های جدید علیه روسیه و بلاروس را تصویب کرد و این اقدامات پس از انتشار در روزنامه رسمی اتحادیه اروپا اجرایی خواهد شد. - خبرگزاری آناتولی

اتحادیه اروپا تحریم‌های جدید علیه روسیه و بلاروس را تصویب کرد و این اقدامات پس از انتشار در روزنامه رسمی اتحادیه اروپا اجرایی خواهد شد. - خبرگزاری آناتولی 09.03.

2022 بروکسل/خبرگزاری آناتولی فرانسه به عنوان رئیس دوره اتحادیه اروپا اعلام کرد: در نشستی که نمایندگان کشورهای عضو این نهاد برگزار کردند تحریم‌های جدید علیه روسیه و بلاروس به تصویب رسیده و این اقدامات پس از انتشار در روزنامه رسمی اتحادیه اروپا اجرایی خواهد شد.

بر اساس تحریم‌های جدید، دارایی‌های برخی از مقامات، الیگارشی‌ها و اعضای خانواده آنها که در حمله روسیه به اوکراین نقش داشتند، مسدود می‌شود. همچنین این افراد ممنوع السفر خواهند شد. علاوه بر این، دسترسی 3 بانک بلاروس به سیستم انتقال پول بین‌المللی (سوئیفت) قطع می‌شود.

استفاده از ارزهای دیجیتال در برابر تحریم‌ها علیه مسکو و ارسال برخی محصولات و فناوری‌ها به روسیه ممنوع خواهد شد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

وقوع زلزله 6.5 ریشتری در منطقه هندوکش افغانستان

زلزله‌ای به قدرت 6.5 ریشتر در منطقه هندوکش افغانستان رخ داد. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

تحریم‌های جدید اتحادیه اروپا علیه روسیهدر پی ادامه حملات روسیه علیه اوکراین، اتحادیه اروپا در حال نهایی کردن تحریم‌های جدیدی علیه مسکو است. - خبرگزاری آناتولی

جنگ اوکراین؛ فن درلاین: اروپا در حال آماده کردن تحریم‌های جدید علیه روسیه استآمریکا رو دوشنبه روسیه را متهم کرد که پیکارجویان سوری را در جنگ با اوکراین به خدمت گرفته است. مسکو نیز می‌گوید که دالان‌های امن برای کمک‌های بشردوستانه به اوکراین ایجاد خواهد کرد. آخرین اخبار مربوط به حمله روسیه به اوکراین در روز دوشنبه را در این گزارش دنبال کنید. به 🥚چپم کص خار اوکراینا گاییدید خارکسته ها

اتحادیه اروپا: لغو تحریم‌های هسته‌ای بخشی ضروری از توافق در وین استنماینده اتحادیه اروپا در بیانیه‌ای در جلسه شورای حکام با تاکید بر تعهد این نهاد اروپایی بر احیا و حفظ توافق هسته‌ای، درباره برخی اقدامات هسته‌ای ایران که در نتیجه خروج یک‌جانبه آمریکا از این توافق انجام شده‌اند، ابراز نگرانی کرد.

اتحادیه اروپا: در تحریم نفت و گاز روسیه از آمریکا پیروی نمی‌کنیممسؤول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در واکنش به دستور جو بایدن رئیس جمهور آمریکا درباره تحریم نفت و گاز روسیه گفت که اروپا در این مورد از واشنگتن پیروی نمی‌کند.

اتحادیه اروپا: جنگ اوکراین احتمالا 5 میلیون نفر را وادار به ترک خانه‌های خود کندجوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در اظهاراتی اعلام کرد، اگر روسیه به حمله نظامی خود علیه اوکراین ادامه دهد، احتمالا پنج میلیون شهروند اوکراینی

زلنسکی به اروپا: اگر سقوط کنیم شما هم سقوط خواهید کرددر حالی که لحظه به لحظه بر شدت عملیات نظامی ارتش روسیه در اوکراین افزوده شده و حلقه محاصره کییف، پایتخت اوکراین تنگ‌تر می‌شود، روند خروج غیرنظامیان از اگر پایتخت تمامن کشور های اروپایی مسکو باشد چی ضرر دارد ؟