اتحادیه اروپا به کشورهای فقیر واکسن کرونا نمی‌فرستد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 53%

رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا اعلام کرد که این اتحادیه نمی‌تواند به کشورهای فقیر واکسن کرونا بفرستد. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

22.03.2021اورزولا فن در لاین، رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا به گروه رسانه‌ای «فونکه» آلمان گفت که این اتحادیه نمی‌تواند به کشورهای فقیر واکسن ویروس کرونا بفرستد.

وی افزود: از طرف کشورهای عضو اتحادیه اروپا برای دریافت واکسن کرونا فشار زیادی وجود دارد. بنابراین در حال حاضر به کشورهای فقیر واکسن ارسال نخواهد شد. او ضمن اشاره به کمک‌های مالی کشورهای اروپایی به کوواکس (covax) که مسئول تامین واکسن برای کشورهای فقیر است٬ تصریح کرد که مکانیزم اتحادیه اروپا مبنی بر توزیع مستقیم واکسن به کشورهای فقیر زمانی آغاز می‌شود که وضعیت تولید بهتری در اتحادیه اروپا داشته باشیم.

گفتنی است کشورهای عضو اتحادیه اروپا تاکنون 2.6 میلیارد دوز واکسن به شرکت‌های تولید کننده سفارش داده‌اند. 27 کشور عضو اتحادیه اروپا نیز تاکنون 70 میلیون دوز واکسن کرونا دریافت کرده‌اند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رئیس شورای اتحادیه اروپا و رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا به ترکیه سفر می‌کنندرئیس شورای اروپا و رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا به ترکیه سفر می‌کنند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

لطفی الوان جزئیات برنامه اصلاحات اقتصادی ترکیه را برای سفیران کشورهای عضو اتحادیه اروپا تشریح کردلطفی الوان، وزیر خزانه‌داری و دارایی ترکیه جزئیات برنامه اصلاحات اقتصادی ترکیه را برای سفیران کشورهای عضو اتحادیه اروپا تشریح کرد.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حمایت حقوقی آلمان از پناهندگان دیگر کشورهای اتحادیه اروپا | DW | 03.05.2021بر اساس تصمیم یک دادگاه ایالتی در آلمان، اگر پناهندگی فردی دریکی از کشورهای اتحادیه اروپا به رسمیت شناخته شده باشد، اما در آنجا با او رفتاری غیر انسانی شود، این پناهنده می‌تواند در آلمان کمک‌های اجتماعی دریافت کند. درود فراوان بر مرکل قهرمان 👏🌹🙏 Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more. چ زیبا
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اتحادیه اروپا: ترکیه یک شریک بسیار مهم برای اروپا استرئیس هیئت نمایندگی اتحادیه اروپا در ترکیه ضمن اشاره به مشارکت ترکیه و اروپا در زمینه خودروسازی و منسوجات تاکید کرد که ترکیه یک شریک بسیار مهم برای اروپا است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مطالبه کشورهای مدیترانه از سایر کشورهای اروپا: درباره مهاجران مسئولیت‌پذیرتر باشیدوزرای ۵ کشور دریای مدیترانه از اعضای اتحادیه اروپا خواستند سهم بیشتری را در موضوع مهاجرت بپذیرند و تمام بار مسئولیت را بر دوش این پنج کشور نیندازند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »