اتحادیه اروپا: کریمه به طور غیرقانونی الحاق شد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس شورای اتحادیه اروپا ضمن اشاره به تشدید حضور نظامیان روسی در مرز اوکراین تاکید کرد کریمه به طور غیرقانونی الحاق شد. - خبرگزاری آناتولی

رئیس شورای اتحادیه اروپا ضمن اشاره به تشدید حضور نظامیان روسی در مرز اوکراین تاکید کرد کریمه به طور غیرقانونی الحاق شد.شارل میشل، رئیس شورای اتحادیه اروپا در پی امضای توافق‌نامه «راه پیشرفت گرجستان» از سوی احزاب و برخی مخالفان با سالومه زورابیشویلی، رئیس جمهور این کشور دیدار کرد.زورابیشویلی در نشست مشترک رسانه‌ای با میشل ضمن تشکر از وی به دلیل حمایت از حل بحران سیاسی در گرجستان، گفت: این پیروزی متعلق به همه بوده و بیش از هر چیز از آن کشور است.

وی افزود که آینده کشور را در همکاری نزدیک‌تر با اتحادیه اروپا می‌بینیم و از روسای جمهور اوکراین و مولداوی دعوت می‌کنیم برای تقویت روند ادغام با اتحادیه اروپا در کنفرانس امنیتی گرجستان که امسال در باتومی برگزار می شود، شرکت کنند. میشل نیز از امضای توافق‌نامه برای حل بحران سیاسی در گرجستان از سوی رهبران دولت و مخالفان ابراز خرسندی کرد.

وی با تاکید بر اینکه مذاکرات سیاسی دشوار است اما اکنون با تلاش مشترک همه، غلبه بر مشکلات سیاسی در آینده آسان‌تر شده، تصریح کرد: امروز سرآغاز دوره جدید بوده و گرجستان باید در مسیر ادغام با اتحادیه اروپا سخت تلاش کند. رئیس شورای اتحادیه اروپا همچنین گفت: ما شاهد تشدید حضور نظامیان روس در مرز اوکراین هستیم. کریمه به صورت غیرقانونی الحاق شد. اتحادیه اروپا برای حل این بحران اقداماتی انجام داد. علاوه بر این، حمایت اتحادیه اروپا از تمامیت ارضی و حاکمیت گرجستان تزلزل ناپذیر است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اتحادیه اروپا: ترکیه یک شریک بسیار مهم برای اروپا استرئیس هیئت نمایندگی اتحادیه اروپا در ترکیه ضمن اشاره به مشارکت ترکیه و اروپا در زمینه خودروسازی و منسوجات تاکید کرد که ترکیه یک شریک بسیار مهم برای اروپا است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پسماندها و زباله‌های تولیدی اتحادیه اروپا به کدام کشورها صادر می‌شود؟اداره آمار اتحادیه اروپا(یورواستات) اعلام کرد که حجم صادرات زباله ۲۷ کشور عضو این اتحادیه با افزایش ۷۵ درصدی در مقایسه با سال ۲۰۰۴ به حدود ۳۲.۷ میلیون تُن در سال ۲۰۲۰ رسیده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آلبانی؛ الحاق به اتحادیه اروپا تنها شعار مشترک دو رقیب در آستانه انتخابات پارلمانیبا وجودی که نظرسنجی ها نشان می دهند که بیش از ۹۷ درصد شهروندان آلبانی خواهان پیوستن به اتحادیه اروپا هستند، اما به نظر می رسد در آستانه انتخابات پارلمانی در این کشور، آلبانی همچنان راه پرپیچ و خمی برای الحاق در پیش رو دارد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اتحادیه اروپا نمی‌خواهد رقابت اینترنت نسل ششم را مانند نسل قبل به چین ببازدشاید جالب‌ترین بخش آمادگی اروپا برای ورود به میدان رقابت تکنولوژیک آینده، بازگشت غول‌های شکست خورده اروپایی به میدان باشد: نوکیا و اریکسون BrusselsBureau احمق های طمااااع خیلی وقته به چین باختین ... ! المان نبود باید الان گدایی میکردین ...
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اتحادیه اروپا به تعویق افتادن انتخابات فلسطین را ناامیدکننده خواندساعاتی پس از اعلام به تعویق افتادن انتخابات از سوی محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین، اتحادیه اروپایی تاکید کرد «به تعویق افتادن نخستین انتخابات از
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »