اتحادیه اروپا زغال سنگ روسیه را تحریم کرد

19/01/1401 04:44:00 ق.ظ

اتحادیه اروپا روز پنج‌شنبه اعلام کرد که تحریم‌هایی را علیه واردات زغال سنگ روسیه وضع کرده و همچنین بنادر خود را به روی کشتی‌های روسی می‌بندد.

اتحادیه اروپا روز پنج‌شنبه اعلام کرد که تحریم‌هایی را علیه واردات زغال سنگ روسیه وضع کرده و همچنین بنادر خود را به روی کشتی‌های روسی می‌بندد. بوریس جانسون، نخست‌وزیر بریتانیا، روز چهارشنبه ۱۷ فروردین به خبرنگاران گفت که تصاویر منتشر شده از بوچا در این هفته «فرق چندانی با نسل‌کشی ندارند».

نخست‌وزیر بریتانیا روز چهارشنبه با اشاره به اتفاقات این شهر و واکنش‌های جهانی به آن گفت: «وقتی به آنچه در بوچا در حال اتفاق است نگاه می‌کنید و به افشای آنچه پوتین در اوکراین انجام داده است، از نظر من فرق چندانی با نسل‌کشی ندارد؛ جای تعجب ندارد که افراد این‌طور به آن واکنش نشان می‌دهند».

روسیه ادعا می‌کند که شواهد تصویری مربوط به قتل غیرنظامیان توسط اوکراین صحنه‌سازی شده است، اما تصاویر ماهواره‌ای با کیفیت بالا که در روزهای اخیر توسط شرکت فناوری «مکسار» منتشر شده است نشان می‌دهد که بسیاری از این اجساد چند هفته و در مدتی که روسیه شهر بوچا را در تصرف داشت روی زمین افتاده بودند.

ولادیمیر پوتین این مطلب را در گفت‌وگو با ویکتور اوربان، نخست‌وزیر مجارستان، بیان کرد و به نوشته کرملین در این گفت‌وگو «آقای اوربان را در جریان وضعیت مذاکرات بین نمایندگان روسیه و اوکراین قرار داد». در همین حال، شهردار ماریوپل در جنوب اوکراین روز چهارشنبه روسیه را به «سوزاندن» اجساد برای تلاش برای سرپوش گذاشتن بر کشتار غیرنظامیان متهم کرد. headtopics.com

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

آمریکا دختران پوتین و خانواده لاوروف را تحریم و مجازات بانک‌های روسیه را تشدید کردنخست‌وزیر روسیه، همسر و فرزندان سرگئی لاورف، وزیر خارجه، و تعدادی از اعضای شورای امنیت روسیه از جمله دمیتری مدودف، رئیس‌جمهوری و نخست‌وزیر سابق، نیز تحریم شده‌اند. تحریم شد فلان انسان واژه بی معنائیه واسه انسان 😬؛ واسه استفاده برای فلان کشور خوبه؛؛ واسه انسان که اگر بگن مثلاً فلانی تحریم شد یه کم نابجاست کاربرد این واژه در ادبیات جهانی !!!🖐🖐🖐 نشانه‌های سقوط و ذلت غرب

آلودگی ده‌ها کودک به باکتری سالمونلا؛ کیندر تخم مرغ شانسی‌ها را از بازار جمع کردمقامات شرکت فرررو، سازنده شکلات‌های کیندر، دستور به جمع آوری این شکلات‌ها را در آستانه عید پاک داده‌اند. برخی از شکلات‌ها آلوده به باکتری سالمونلا بوده که افرادی را در بریتانیا و فرانسه بیمار کرده است. جزئیات بیشتر🔽 احتمال قاچاقش به ایران زیاده متاسفانه 😐

توییتر دسترسی به حساب‌های دولتی روسیه را محدود می‌کندتوییتر روز سه‌شنبه اعلام کرد که تمهیداتی در رابطه با حساب‌های کاربری مقامات روسیه اندیشیده است تا تاثیر تبلیغات مسکو را در این شبکه اجتماعی کاهش دهد.

فراخوان اعتراض رانندگان و کامیون‌داران جعلی است/تجمعات ادامه‌دار نبود/ مطالبات را پیگیری می‌کنیمدبیر کانون انجمن های صنفی کامیون‌داران کشور اظهار داشت: با توجه به اینکه مسئولان باز هم در مقطعی به مشکلات حوزه کامیون‌داران و رانندگان بی‌توجه شدند، فرصتی به دست سوء استفاده‌گران داد. البته منتشرکنندگان این فراخوان در خارج از کشور هستند که کاملا شناسایی شده‌اند و مشخص است که چه افرادی این فراخوان را با چه اهدافی منتشر کردند و در چه کشوری سکونت دارند.

همه‌ی مصائبِ «بیمه» در سال جدید/ گروه‌های خاص را از مستمری و درمان محروم نکنید!برای دریافت خدمات درمانی و بیمه‌ای نسبتاً کامل و دریافت حداقل مستمری در زمان بازنشستگی، باید ماهی یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان به حساب تامین اجتماعی واریز کرد. این مبلغ سنگین صرفاً برای حداقل حقوق است و به دریافت حداقل مستمری در زمان بازنشستگی می‌انجامد. برای دریافت مستمری بیشتر، باید بازهم بیشتر پرداخت.

نویسنده اثر «چگونه شوهر خود را به قتل برسانیم» به اتهام قتل همسرش بازداشت شدیک رمان‌نویس آثار عاشقانه در آمریکا که پیشتر اثری به نام «چگونه شوهر خود را به قتل برسانیم» منتشر کرده بود، به اتهام قتل همسر خود بازداشت شده است. روانی بوده خودش به نسخه خودش عمل کرده 🤔 😂😂😂😂