اتحادیه اروپا: به محض توافق همه طرف‌ها و دریافت پاسخ تهران و واشنگتن، آماده تشکیل جلسه مذاکره هستیم

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اتحادیه اروپا: به محض دریافت پاسخ ایران و آمریکا آماده ازسرگیری مذاکرات هستیم بیشتر بخوانید:

پیتر سانتو، سخنگوی کمیته روابط خارجی اتحادیه اروپا گفت انریکه مورا با هدف یادآوری فوریت از سرگیری مذاکرات به ایران، به تهران سفر کرده است.

این در حالی است که مقام‌های اسرائیلی در مخالف با روند مذاکرات وین، خواهان تشدید فشار بر تهران هستند. از همین روتا در خصوص گسترش فعالیت‌های هسته ای ایران اقدام کند و مانع فعالیت‌های اتمی تهران شود. او در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: «شروع مذاکرات از جایی که در ژوئن گذشته متوقف شد، برای ادامه کار دیپلماتیک بسیار مهم است.»مذاکرات احیای توافق هسته‌ای با ایران در وین از آخرین روزهای کاری دولت حسن روحانی از حدود چهار ماه پیش متوقف شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تو روح انحادیه‌اروپا و آمریکای بیشرف که جز چپاول ایران کاری ندارم. براشون مهم نیست چی سر مردم عادی ایران میاد. امیدوارم اروپا و آمریکا سرنگون بشند. ننگ بر اروپا و آمریکا

اتحادیه اروپا یک روزی باید جوابگوی مردم ایران باشد

برجام نمی خواهیم چون صلیبچیهای استعمارجهانی بساط جنود فکری علوم بی منطق و تشگیلات و حکومت شئونیزم فارسی شرکای اشرار فرقه فارسیسم اشغالگر ایران را فاشیستی سودجویانه و تحمیلی بر ایرانیان استمرار می دهند.

به فرض دوباره قرارداد تائید بشه، چه تضمینی برای پایبندی شما غربی_ها وجود داره؟🤔

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اتحادیه اروپا یک میلیارد یور کمک بشردوستانه به افغانستان اختصاص داداورزولا فون در لاین،‌ رئیس کمیسیون اروپا سه‌شنبه ۱۲ اکتبر اعلام کرد اتحادیه اروپا یک میلیارد یورو برای یک برنامه کمک به افغانستان بودجه اختصاص داده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا به تهران سفر می‌کند | DW | 13.10.2021وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران تائید کرده که معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا ۲۲ مهرماه وارد تهران می‌شود. معاون سیاسی این وزارت‌خانه می‌گوید با انریکه مورا درباره مسائل منطقه‌ای و مذاکرات وین تبادل نظر می‌کند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

نشست سه‌جانبه نمایندگان طالبان، اتحادیه اروپا و ایالات متحده در قطرهیات نمایندگی طالبان پس از نخستین دور گفت‌وگوها با ایالات متحده آمریکا در روز یکشنبه، امروز با نمایندگان اتحادیه اروپا و ایالات متحده نشست سه‌جانبه برگزار کرد. در این مذاکرات امریکا و اروپا میگویند همه چیز مطابق طرزالعمل پیش میرود ما در غیاب با شما هستیم و اقدامات بعدی را با پاکستان هم نوا میسازیم مردم از داد زدن ٫ شعار دیموکراسی ٫ حقوق زن و بیکاری خسته شده عادت میکنند شما تشویش نداشته باشید. خوش آمد گویی به تروریست های قندوز من بشتر از طالب از آروپایی ها و آمریکایی ها میترسم بخاطریکه این کشور ها دها کشور را بخاطر منافع شان در گیر جنگ کرده است. با این سیاست کثیف باید خلی از کشور ها همیشه در گیر جنگ باشد تا آنها بالای دنیا زور گویی کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دست‌کم ۱۰ پلیس در درگیری‌های شدید کوزوو زخمی شدند؛ اتحادیه اروپا: اوضاع را رصد می‌کنیمنخست وزیر صربستان نیز در واکنش به درگیری‌های اخیر در شمال کوزوو خواستار «واکنش سریع» جامعه بین‌المللی شده و اوضاع در «میتروویتسا» را فاجعه‌آمیز توصیف کرده است. اتحادیه اروپا دست از کوزوو برداره آرامش برمیگرده
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

فرستاده اتحادیه اروپا برای هماهنگی مذاکرات هسته‌ای با ایران وارد تهران شدانریکه مورا، معاون دبیرکل سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا که مسئول هماهنگی مذاکرات هسته‌ای وین هم است امروز پنج‌شنبه ۱۴ اکتبر برای گفتگو با مقام‌های ایرانی وارد تهران شد و با علی باقری، معاون سیاسی وزارت خارجه ایران دیدار کرد. مملکت دردست مشتی مسلمم وکثافت خونخوارخائنو کوسکشو زنجنده و قاتلودزدوغارتگراست بسکه این ملت خروبیغیرت خفته بی هویتن اند حال روشنفکر بیچاره زبد هم بد تراست بسکه این ملت خر وبیغیرتو بی هویتن مغزها له شد به زیرسُم ملایان جاکش قم وای در عصر اتم بسکه این ملت خرو بیغیرتو بی هویتن
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ولادیمیر پوتین: روابط سازنده‌ای با کاخ سفید داریم، آماده‌ایم صادرات گاز به اروپا را افزایش دهیمولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه که در کنفرانس بین‌المللی انرژی در مسکو سخنرانی می‌کرد از رابطه سازنده روسیه و آمریکا گفت. او این ادعا که روسیه از انرژی به عنوان سلاح در برابر اروپا استفاده می‌کند را رد کرد و آن را شایعه‌ای بی‌اساس خواند. در ادامه پوتین گفت و با همه کشورها برای غارت ایران به صورت مخفیانه همکاری میکنیم
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »