اتحادیه اروپا سالانه چند میلیارد یورو خرج واردات محصولات و تجهیزات تولید انرژی پاک می‌کند؟

11/09/1400 05:50:00 ب.ظ

اتحادیه اروپا سالانه چند میلیارد یورو خرج واردات محصولات و تجهیزات تولید انرژی پاک می‌کند؟ این گزارش را بخوانید 🔽

اتحادیه اروپا, برق

اتحادیه اروپا سالانه چند میلیارد یورو خرج واردات محصولات و تجهیزات تولید انرژی پاک می‌کند؟ این گزارش را بخوانید 🔽

در مقایسه با سال ۲۰۱۵، ارزش واردات پنل‌های خورشیدی، بیودیزل و توربین‌های بادی به اتحادیه اروپا در سال ۲۰۲۰ به ترتیب با افزایش ۲۵۰، ۶۰ و ۳۳۰ درصدی مواجه شده است.

سبقت تولید برق پاک از فسیلی و هسته‌ای در اتحادیه اروپا؛ آیا عصر نفت رو به پایان است؟یورواستات همچنین خاطر نشان کرده که صادرات پنل‌های خورشیدی از اتحادیه اروپا در فاصله پنج سال گذشته حدود ۳۵ درصد کاهش یافته است. این افت در فاصله سال‌های ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۰ حدود ۱۸ درصد بوده است.

در مجموع، اتحادیه اروپا طی سال ۲۰۲۰ در مقابل واردات ۱۱.۲ میلیارد یورویی محصولات و تجهیزات تولید انرژی پاک تنها ۵.۷ میلیارد یورو صادرات داشته که نشان از کسری تجاری ۵.۵ میلیارد یورویی دارد.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

ناآرامی‌های ایران؛ گزارش‌ها از تیراندازی به سمت معترضان در زاهدان

آخرین اخبار و گزارش‌های مرتبط با رویدادهای ایران در روز جمعه چهارم آذر (۲۵ نوامبر) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

اتحادیه اروپا از چین خواست در مورد سلامت تنیسور ناپدید شده «مدرک قابل تأیید» ارایه کند🔺 اتحادیه اروپا از چین خواست در مورد سلامت تنیسور ناپدید شده «مدرک قابل تأیید» ارایه کند یکی از سخنگویان اتحادیه اروپا گفت که حضور پنگ شوای در انظار عمومی، نگرانی‌ها درمورد امنیت و آزادی او را کاهش نمی‌دهد.

توافق کشورهای عضو اتحادیه اروپا با تحریم‌های جدید علیه بلاروس | DW | 01.12.2021نمایندگان کشورهای عضو اتحادیه اروپا در مورد اعمال تحریم‌های جدید علیه بلاروس به توافق رسیده‌اند. این تحریم‌ها در رابطه با بحران پناهجویی وضع می‌شود که اتحادیه اروپا بلاروس را مسبب آن می‌شناسد.

اکسپرس: نقش اتحادیه اروپا در مذاکرات هسته‌ای ایران «ناچیز» استدر حالی که اتحادیه اروپا تلاش می‌کند وانمود کند نقشی محوری در مذاکرات احیای توافق هسته‌ای موسوم به «برجام» بازی می‌کند، کارشناسان می‌گویند اروپا تاثیری

طرح ۳۰۰ میلیارد یورویی اتحادیه اروپا برای رقابت با پروژه «کمربند و جاده» چین چیست؟ اتحادیه اروپا به ویژه نگران نفوذ فزاینده چین در جنوب اروپا و منطقه بالکان است. یکی از سرمایه گذاری‌های چین در این منطقه، آغاز ساخت بزرگراهی در مونته‌نگرو در سال ۲۰۱۴ میلادی توسط شرکت‌های تحت کنترل پکن است. نقالان (حرام خوران جهان استمارکهنه ونو)ه بنابرفشارهای طاقت فرسای بشریت وجبربرګشت ناپزیرتاریخ مجبوربه دزدی وکاپی ابتکاراتصال وتحرک طبیعی بشریت بروی کره زمین خاکی انهم ازدیکتاتوران خشن منسوخ ومردودباخصوصیت تاریخی استثماربازهم بخاطرسردرګمی سرکلاوه تفاهم تعاون تعادل وشګوفای میشوند؟؟؟ نقالان (حرام خوران جهان استمارکهنه ونو) بنابرفشارهای طاقت فرسای بشریت وجبربرګشت ناپزیرتاریخ مجبوربه دزدی وکاپی ابتکاراتصال وتحرک طبیعی بشریت بروی کره زمین خاکی انهم ازدیکتاتوران خشن منسوخ ومردودباخصوصیت تاریخی استثماربازهم بخاطرسردرګمی سرکلاوه تفاهم تعاون تعادل وشګوفای میشوند؟؟؟ چه کشورایی رو شامل میشه؟ . اینم میگفتید خب

'دروازه جهانی'، پاسخ اتحادیه اروپا به جاده ابریشم چین؟ | DW | 02.12.2021 اتحادیه اروپا قصد دارد برای گسترش نفوذ خود در جهان و در رقابت با جاده ابریشم چین حدود ۳۰۰ میلیارد یورو سرمایه‌گذاری کند. به گفته رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا این ابرپروژه 'دروازه جهانی' نام دارد. و سر ایران از هر دو بی کلاه

آغاز نشست سازمان امنیت و همکاری اروپا در سوئدنشست وزرای امور خارجه کشورهای عضو سازمان امنیت و همکاری اروپا در پایتخت سوئد آغاز شد. - خبرگزاری آناتولی

بر پایه این گزارش، اتحادیه اروپا در سال ۲۰۲۰، بیش از ۲.پنگ شوای که از اوایل ماه نوامبر از انظار عمومی دور بوده است، در این مدت چند تماس مستقیم با مقامات خارج از چین داشته است.تحریم‌های جدید علیه بلاروس که کشورهای عضو اتحادیه اروپا موافقت خود با آن را اعلام کرده‌اند شامل ۲۸ شخص و نهاد می‌شود که به روند قاچاق پناهجویان به مرزهای خارجی اروپا کمک کرده‌اند.«ناچیز» بر روند مذاکرات دارد، و مهره اصلی آمریکاست.

۳ میلیارد یورو توربین بادی، ۱.۸ میلیارد یورو پنل خورشیدی و ۱. با این حال یکی از سخنگویان اتحادیه اروپا گفت که حضور پنگ شوای در انظار عمومی، نگرانی‌ها درمورد امنیت و آزادی او را کاهش نمی‌دهد.۵ میلیارد یورو بیودیزل صادر کرده که رقم مجموع آنها به حدود ۵. دویچه وله فارسی را در اینستاگرام دنبال کنید اتحادیه اروپا که پیش از این بلاروس را تحریم کرده الکساندر لوکاشنکو، رئیس‌جمهوری این کشور را متهم می‌کند که مهاجران را به‌عمد به بلاروس آورده و برای اعمال فشار بر اتحادیه، آن‌ها را راهی مرزهای لهستان، لیتوانی و لتونی کرده تا وارد خاک اتحادیه اروپا شوند.۷ میلیارد یورو رسیده که تنها ۲. اتحادیه اروپا در این بیانیه از چین می‌خواهد تا مدارک قابل تأییدی از ایمنی، رفاه، و محل نگهداری پنگ شوای ارائه دهد، و تحقیقات کامل، عادلانه، و شفافی درباره اتهامات تجاوز جنسی به او انجام دهد.۷ درصد نسبت به سال ۲۰۱۹ رشد داشته است.» در تایید گفته‌های کویلیام، فریدون عباسی دوانی، رئیس سابق سازمان انرژی اتمی ایران، اخیرا در مصاحبه با رسانه‌های دولتی ایران اعتراف کرد که ایران دارای یک «سیستم هسته‌ای با قابلیت نظامی» است.

سبقت تولید برق پاک از فسیلی و هسته‌ای در اتحادیه اروپا؛ آیا عصر نفت رو به پایان است؟ یورواستات همچنین خاطر نشان کرده که صادرات پنل‌های خورشیدی از اتحادیه اروپا در فاصله پنج سال گذشته حدود ۳۵ درصد کاهش یافته است. در سال‌های اخیر تعداد فزاینده‌ای از تاجران، فعالان، و شهروندان عادی چین پس از انتقاد از چهره‌های حزبی، فساد، یا حمایت از کارزارهای حامی دموکراسی و حقوق کارگران از انظار عمومی ناپدید شده‌اند. بر اساس طرح بروکسل، روند ثبت و بررسی تقاضاهای پناهجویی می‌تواند به جای ۱۰ روز ۴ هفته طول بکشد. این افت در فاصله سال‌های ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۰ حدود ۱۸ درصد بوده است. در مجموع، اتحادیه اروپا طی سال ۲۰۲۰ در مقابل واردات ۱۱. برترین‌ها پر خواننده‌ترين‌ها ۱ طرح دوحزبی کنگره برای مقابله با برنامه پهپادی ایران؛ نامه ۲۵ نماینده جمهوری‌خواه به جو بایدن در مخالفت با کاهش تحریم‌ها ۲.۲ میلیارد یورویی محصولات و تجهیزات تولید انرژی پاک تنها ۵. گالری تصویری؛ بر سر پناهجویان بلاتکلیف بلاروس چه خواهد آمد؟ لوکاشکنو چه می‌گوید؟ الکساندر لوکاشنکو، رئیس‌جمهور بلاروس ۲۶ نوامبر با حضور در میان پناهجویان در منطقه مرزی بلاروس و لهستان ضمن وعده کمک به آن‌ها از دولت آلمان خواست تعدادی از مهاجران را بپذیرد.۷ میلیارد یورو صادرات داشته که نشان از کسری تجاری ۵.» یادلین تاکید می‌کند که ایران حتی اگر اکنون به توافق 2015 بازگردد، دقیقا به همان توافق بازنگشته است، چرا که در این مدت پیشرفت‌های چشمگیری کسب کرده است.

۵ میلیارد یورویی دارد. هم‌رسانی این مطلب: . گالری تصویری؛ بر سر پناهجویان بلاتکلیف بلاروس چه خواهد آمد؟ ترس از شیوع کرونا هنوز مشخص نیست بر سر ۲۰۰۰ پناهجویی که در یک انبار در بروزگی در نزدیکی مرز زندگی می‌کنند چه خواهد آمد.