اتحادیه اروپا و میقاتی: ایران لبنان را بی‌ثبات و حزب‌الله نقض حاکمیت می‌کند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در قطعنامه پارلمان اروپا همچنین گفته شده که حزب‌الله «وفاداری عقیدتی شدیدی» به ایران دارد، در حالی که «ایران دولت لبنان را بی‌ثبات می‌کند و انسجامی را که در این کشور به شدت مورد نیاز است، بر هم می‌زند».

پارلمان اروپا روز جمعه ۱۷ سپتامبر با تصویب قطعنامه‌ای اعلام کرد حزب‌الله، گروه تحت حمایت ایران، یکی از عوامل ایجاد بی‌ثباتی و فساد در لبنان است.

در همین بند از قطعنامه پارلمان اروپا همچنین گفته شده که حزب‌الله «وفاداری عقیدتی شدیدی» به ایران دارد، در حالی که «ایران دولت لبنان را بی‌ثبات می‌کند و انسجامی را که در این کشور به شدت مورد نیاز است، بر هم می‌زند».این قطعنامه همچنین حزب‌الله را به سرکوب جنبش مردمی لبنان در سال ۲۰۱۹ متهم کرده و این گروه را عامل بروز بحران سیاسی و اقتصادی در لبنان می‌داند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

1/2 ترسوتر از نجیب میقاتی نخست وزیرلبنان داریم؟! مردم لبنان،مدتهاست از بی بنزینی و بی برقی(بعلت نبود گازوئیل) بدلیل بی عُرضه گی دولت، رنج میبرند، حالا ایران برایشان سوخت فرستاده و ایشان از ترس آمریکا گفته: محموله های سوخت ایران که حزب الله لبنان آنها را وارد این کشور کرده .....

2/2 .... 'نقض حاکمیت لبنان' است. وی ادامه داد: من برای نقض حاکمیت لبنان ناراحت هستم. میقاتی همچنین گفت که هیچ ترسی از تحریم های امریکا علیه دولت لبنان ندارد زیرا این اقدام جدا از دولت لبنان انجام شد.

خوب اظهار نگرانی بکنید!

نفت وبنزین مفت میگیریدبازهم حرف بی ربط وطلبکارانه می‌زنید!!!!اصلااتحادیه اروپا بایداثبات کنه این اراجیفش کجای دنیاکارآمد بوده!!!جز محدوده اروپا کجادخالت کردن که اونجاآبادشده باشه؟!!!نمونه اش افغانستان!میقاتی که اگه مردم رو رها کنند خودش با سعدحریری وبقیه رو دار می‌زنند!!

باید هم میقاتی غربگدا برای اربابان اروپایی دم تکان دهد و پاچه حزب_الله را بگیرد!

تا سوخت و بنزین به لبنان رسید، لینان بی ثبات شد؟! الحق که بیشرفید و پست

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پارلمان اروپا از اتحادیه اروپا خواست برای به‌رسمیت نشناختن انتخابات روسیه آماده باشد«فکر می‌کنم تاریخ به ما آموخته است که روسیه هم یک کشور اروپایی است و مردمان این کشور می‌توانند کاری کنند که روسیه هم یک دموکراسی شود.» بهتر بود متن خبربصورت «درخواست پارلمان اروپا از اعضای اتحادیه اروپا در مورد انتخابات آتی روسیه» نوشته می‌شد .
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

رئیس شورای اتحادیه اروپا: تحولات افغانستان باید ما را بیدار کندرئیس شورای اتحادیه اروپا گفت که تحولات اخیر در افغانستان باید باعث هشیاری و بیداری اروپا شود. - خبرگزاری آناتولی شما بیدار هستید. اما خود را به خواب زده اید!!! پس بیدار کردن شما به منافع شما بستگی دارد....
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آمریکا تحریم‌های جدیدی را علیه برخی افراد مرتبط با حزب‌الله لبنان اعمال کردوزارت خزانه‌داری ایالات متحده آمریکا روز جمعه، 17 سپتامبر، از اعمال تحریم‌هایی علیه یک شبکه و شماری از افراد مرتبط با حزب‌الله لبنان خبر داد.اين وزارتخانه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا چند شخص و نهاد مرتبط با ایران و حزب‌الله لبنان را تحریم کرد | DW | 17.09.2021خزانه‌داری آمریکا اعلام کرد که چند شبکه مرتبط با جمهوری اسلامی و حزب‌الله لبنان را تحریم کرده است. در میان تحریم‌شدگان نام هفت شهروند ایرانی نیز به‌چشم می‌خورد. گوه خورد،مثل تعیین جایزه برای سر سراج‌الدین حقانی میمونه
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا 13 فرد و 8 شرکت را در ارتباط با ایران و حزب‌الله لبنان تحریم کرد- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnimتحریم ۱۳ فرد و ۸ شرکت در ارتباط با ایران و حزب‌الله وزارت خزانه‌داری آمریکا طی بیانیه‌ای از تحریم ۱۳ شخص حقیقی و ۸ شرکت به بهانه مشارکت آنها در تأمین مالی حزب‌الله و دور زدن تحریم‌های دولت آمریکا علیه ایران خبر داد 😂😂😂😂😂 امیدوارم روزی ایرانی ها توسط طالبان قتل عام شوند و ما لذت ببریم مرگ بر آمریکا
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

شهاب حسینی برنده قدیمی ترین جوایز فیلم اروپا شدشهاب حسینی برنده قدیمی‌ترین جوایز فیلم اروپا شد برندگان جوایز سالانه سینمای فنلاند (یوسی) اعلام شد و شهاب حسینی برای نقش‌آفرینی در فیلم «اولین برف» ساخته حامی رمضان، موفق به کسب جایزه بهترین بازیگر مرد این رویداد شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »