اتحادیه اروپا: حوثی‌ها باید با ابتکار آتش‌بس تعامل مثبتی داشته باشند

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اتحادیه اروپا: حوثی‌ها باید با ابتکار آتش‌بس تعامل مثبتی داشته باشند العربيه_فارسى

استانو در مصاحبه با «العربیه» گفت: «ما از همه طرف‌های یمنی می‌خواهیم فوراً آتش‌بس برقرار کنند و در یک روند سیاسی جامع شرکت کنند»، زیرا که به گفته او غیرنظامیان یمنی تاوان ادامه این درگیری‌ها را می‎پردازند.

او همچنین گفت:«من به مقامات اروپایی موارد نقض حقوق بشر حوثی‌ها را شرح خواهم داد». وزیر خارجه یمن از اتحادیه اروپا خواست تا تعامل جدیدی با بحران یمن داشته باشد. او درباره آخرین تحولات یمن و تلاش‌ها برای ایجاد صلح در این کشور با مقام ارشد اتحادیه اروپا گفتگو کرد. او همچنین تأکید کرد هر گونه ابتکار عملی برای صلح در یمن باید بر اساس سه مرجعیت اساسی یعنی ابتکار کشورهای عربی، قطعنامه‌های سازمان ملل و توافق گروه‌های سیاسی یمن در داخل مبتنی باشد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اتحادیه اروپا خواستار ادامه حمایت از افغانستان شدمسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا خواستار تداوم حمایت از افغانستان پس از خروج نیروهای آمریکا و ناتو از این کشور شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اتحادیه اروپا از تایید حکم حبس ابد راتکو ملادیچ استقبال کردمقامات اتحادیه اروپا تایید حکم حبس ابد راتکو ملادیچ (قصاب بوسنی) در دیوان کیفری بین‌المللی را گامی مهم در راستای تجلی عدالت ارزیابی کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تاریخچه جام ملت‌های اروپا: آن‌چه باید از چهارده دوره قبلی مسابقات بدانیم - BBC News فارسیدر این مطلب نگاهی می‌اندازیم به چهارده دور گذشته جام ملت‌های اروپا و نکات جذابی که احتمالا بسیاری از آن‌‌ها خبر نداشته‌اید.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

پارلمان اروپا خواستار لغو موقت انحصار فرمول واکسن کرونا شدنمایندگان پارلمان اروپا خواستار آن شدند که به منظور تسریع کار توزیع انواع واکسن کرونا در سطح جهانی، قانون انحصار حقوق معنوی این واکسن‌ها موقتا لغو شود تا تولید آنها در همه جا امکان‌پذیر گردد بیشتر بخوانید🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمریکا و اروپا از ایران خواستند امکان بازرسی کامل از سایت‌های هسته‌ای خود را فراهم کندآمریکا و اتحادیه اروپا در واکنش به گزارش جدید آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درباره عدم پاسخگویی ایران در ارتباط با ذرات هسته‌ای کشف شده در سایت‌های مختلف این کشور، از تهران خواستند امکان بازرسی کامل را برای آژانس فراهم کرده و به تعهدات خود در برجام بازگردد اتحادیه اروپا یه زمانی از خواب بیدار میشه که دیگه خیلی دیر شده و کار از کار گذشته و از آن به بعد باید در سایه ای تهدید سلاحهای هسته ای جمهوری اسلامی زندگی کنن چرا نمیفهمید مردم ایران را شماها در پناه دولت نامشروع آخوندی بیچاره کردید اگر نگران دستیابی سپاه به بمب اتم هستید خیالتان راحت کنیم دست پیدا خواهد کرد با وقت کشی شماها،شمایی که دم از حقوق بشر میزنید.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

روایتی تصویری از جام ملت‌های اروپا ۲۰۰۴؛ دیواری بتونی به نام یونان | DW | 09.06.2021جام ملت‌های اروپا ۲۰۰۴ در پرتغال جام رویدادهای غافلگیرکننده بود. نه تنها قهرمانی آن دوره را تیمی کسب کرده که کمتر کسی تصورش را می‌کرد، بلکه مدعیان قهرمانی چهره‌ای ضعیف از خود نشان دادند. مروری تصویری بر جام ۲۰۰۴.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »