اتابک نادری: نقش شهید ستاری را با قلبم بازی کردم/ سینما باید بیش از این به معرفی پدافند هوایی ایران بپردازد- اخبار سینما و تئاتر

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 51%

آخرین اخبار روز ایران و جهان ؛ خلاصه خبرهای امروز ایران را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

ایران اخبار, ایران سرفصلها

، «منصور» به کارگردانی سیاوش سرمدی و با محور شهید منصور ستاری و «غریب» به کارگردانی محمدحسین لطیفی و با محور شهید محمد بروجردی، ازجمله آثار سینمایی شاخصی هستند که در سال‌های اخیر ساخته شده و به روایت گوشه‌هایی از زندگی و حماسه‌آفرینی‌های قهرمانان غیور دوران دوران مقدس پرداخته‌اند.

من با سینمای دفاع مقدس بیگانه نیستم. پیش‌تر در فیلم سینمایی «هیوا» و چندین و چند سریال دفاع مقدسی حضور داشته‌ام. اما در ارتباط با ایفای نقش شهید ستاری در فیلم سینمایی «هایپاور» باید بگویم که خوش‌شانس بودم که پیشنهاد حضور در چنین نقشی را دریافت کردم. بازی در نقش این شهید بزرگوار را برآمده از لطف خداوند و نوعی برگزیده شدن می‌دانم. همان‌طور که درباره حضور در سریال «شوق پرواز» هم گفتم که این، لطفی از جانب خداوند بود که برکتش در زندگی من هم جاری شد.

تسنیم: به نظر شما اکران «هایپاور» در بخش هنر و تجربه موجب کاهش مخاطبان آن نمی‌شود؟ با توجه به موضوع فیلم، به نظر می‌رسد که این فیلم می‌توانست به صورت عادی در سینماهای سراسر کشور به اکران درآید و مخاطبان عمومی را جذب کند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

۱۴ سال است دیگر ملکه نیستم!منصوره کرمی، همسر اولین شهید هسته‌ای ایران با یادآوری‌ رنج‌های خود پس از شهادت مسعود علی‌محمدی، از رسانه‌ها گله کرد و گفت: رسانه‌ها نقش زنان در جامعه را دست‌کم می‌گیرند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نشست رسانه‌ای تبیین نقش بانوان در دفاع مقدس برگزار شدبه مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس نشست رسانه‌ای «سنگرها را باید حفظ کرد» با محوریت تبیین نقش بانوان و خانواده در دفاع مقدس به همت جهاد دانشگاهی گیلان برگزار شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

چرا هنرمند ایرانی به مغولستان رفت؟عرفان خطیب‌زاده، دانش آموخته جوان تئاتر به عنوان تنها نماینده تئاتر ایران در کنفرانس/جشنواره بین المللی تئاتر مغولستان ۲۰۲۳ حضور داشت و مقاله‌ای را ارایه کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بیانیه ۵۷۰ فعال سیاسی و مدنی: حصر ۱۳ ساله قتل تدریجی است – DWبیش از ۵۷۰ نفر از فعالان سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و مدنی داخل ایران، با انتشار بیانیه‌ای، ادامه حصر ۱۳ ساله زهرا رهنورد، میرحسین موسوی و مهدی کروبی را 'قتل تدریجی' خواندند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

دیدار وزرای خارجه ایران و مصر در قاب رسانه‌های عربیبه دنبال دیدار دو جانبه وزرای مصر و ایران در حاشیه اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد بسیاری از سایت‌ها، روزنامه‌ها و شبکه‌های اجتماعی عربی اخبار این دیدار را منتشر کردند.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »