ابی در جشنواره طنطوره: موسیقی هیچ مرزی نمی‌شناسد

17/12/1398 02:57 ق.ظ

ابی در جشنواره طنطوره: موسیقی هیچ مرزی نمی‌شناسد العربية

ابراهیم حامدی، خواننده ایرانی که با نام هنری «ابی» شناخته می‌شود، در شب‌های موسیقی فارسی جشنواره ابی میان اجرای آهنگ‌هایش در مراسم «موسیقی بدون مرز» گفت: «موسیقی بدون مرز است و من به عنوان یک خواننده می‌خواهم نقش در این بی‌مرزی موسیقی ایفا کنم.

» جشنواره زمستان طنطوره یک جشنواره سالانه است که در شهر باستانی العلا در نزدیکی مدینه منوره در پادشاهی عربی برگزار می‌شود. اولین دوره این جشنواره در دسامبر 2018 برگزار شد و خوانندگان و هنرمندانی از سرتاسر جهان در این جشنواره شرکت کردند. در سومین دوره این جشنواره و برای اولین بار هفت خواننده ایرانی نیز در این جشنواره شرکت کردند و دو شب آخر این جشنواره به موسیقی ایرانی اختصاص یافت.

موسیقی زبان مشترک همه انسان‌هاست و همه فرهنگ‌ها و از این رو ابی‌، شادمهر عقیلی، لیلا فروهر، شهرام شب‌پره، اندی، آرش و ساسی مانکن به منطقه باستانی العلا در پادشاهی عربی سعودی رفته و در جشنواره «موسیقی بدون مرز» شرکت کرده و برای علاقه‌مندان خود در این سرزمین موسیقی ایرانی اجرا کردند.

تبادل فرهنگی میان فرهنگ‌های همسایه امری است که در طول تاریخ به شکل ممتد ادامه داشته و برای نمونه پنج دهه پیش نعمت‌الله آغاسی، خواننده ایرانی نیز یکی از آهنگ‌های فولکوریک را بازخوانی کرد تا نشان دهد، موسیقی هیچ مرزی نمی‎‌شناسد. headtopics.

ادامه مطلب:
AlArabiya_Fa »

بنظرم باید می گفت پول مرزی نمیشناسه خانه خدا رو بستن خانه شیطان رو باز کردن به زودی مکه توسط مجاهد های اسلامی فتح خواهد شد این وعده خداست اوووووو ایران پرست هارووووو اینها که عربهارو ... می دانستند و خودشون رو جرررررر می دادند و نه غزه نه لبنان می گفتند و جانم فدای ایران می گفتند . حالا چی شده که این پست فطرت های پول پرست در عربستان وهابی کنسرت میگذارند!!!

هر وقت ابی تونست تو کنسرت عربستان آهنگ خلیج_فارس (خلیج فارس) رو بخونه اونوقت میشه موسیقی بدون مرز موسيقى_بدون_مرز

گزارش تصویری العربیه از شب موسیقی فارسی در جشنواره طنطوره در سعودیبه گزارش خبرنگار العربیه از منطقه باستانی العلا، تعداد چشمگیری از فارسی زبانان ایرانی، افغانی، تاجیک خانه شیطان رو باز کردن به زودی مکه توسط مجاهد های اسلامی فتح خواهد شد

کرونا در جهان؛ ۳ هزار مرگ و میر در چین و اعلام وضعیت اضطراری در کالیفرنیابنا بر آمار رسمی هم اکنون در آمریکا دست کم ۱۶۰ نفر به بیماری خطرناک کرونا مبتلا شده‌اند که حال ۸ نفر از آنان وخیم گزارش شده است. و شما کماکان سانسور کننده ری استارت هستین و مسئول کشته شدن مردم کرونا در جهان؛ رزمایش مشترک آمریکا و اسرائیل لغو شد آخرین خبرها و گزارش‌ها درباره شیوع ویروس کرونا در کشورهای مختلف جهان را در وب سایت یورونیوز بخوانید: هیچکس نمیتونه مرز را بروی ویروس ببندد

پخش زنده 'موسیقی بدون مرز' در العلای سعودی با شرکت خوانندگان ایرانیجشنواره 'موسیقی بدون مرز' در منطقه باستانی العلا پادشاهی عربی سعودی را به صورت زنده ببینید. جشنواره عالی بود.به جز ساسی_رجب متولد إيران بودن دليلي براي ايراني بودن نيست😒 SamanthaIrani وطن پرستان آفتاب پرست ، وقتی که منافع شخصی جایگزین منافع ملی میشه Saman15216939 mehdi_abd

تیراندازی در مراسم بزرگداشت سالگرد کشته شدن عبدالعلی مزاری در کابلتیراندازی در مراسم بزرگداشت سالگرد کشته شدن عبدالعلی مزاری در کابل

آتش‌بس در سوریه؛ ادامه سردرگمی پناهجویان در مرز ترکیه و یونانaidaghajar مسلما رفتن به اروپا و گرفتن حقوق ماهیانه بدون انجام کاری در انتظارشان نیست ولی اگر از ترس جانشان پناهنده شده اند که ازهر ده نفر فقط یک نفر اینجوریه اونا تو خونشون نشستن و اصلا لب مرز نرفتن . یکیش همین الان پیشمه داره به سیاست فحش میده

گزارش‌گران بدون مرز: به دلیل کرونا جان روزنامه‌نگاران زندانی در ایران در خطر استگزارش‌گران بدون مرز «RSF» روز پنجشنبه 2020 در بیانیه‌ای ضمن ابراز نگرانی عمیق خود از وضعیت از شیخ زاید کرونایی چه خبر؟ شما نگران چندتن از مملکت فروشان نباش

زمستان طنطوره در منطقه باستانی العلا پادشاهی عربی سعودی گفت که موسیقی مرزی نمی‌شناسد و او به عنوان یک خواننده می‌خواهد نقش خود در این زمینه را ایفا کند.

ابی میان اجرای آهنگ‌هایش در مراسم «موسیقی بدون مرز» گفت: «موسیقی بدون مرز است و من به عنوان یک خواننده می‌خواهم نقش در این بی‌مرزی موسیقی ایفا کنم.»

جشنواره زمستان طنطوره یک جشنواره سالانه است که در شهر باستانی العلا در نزدیکی مدینه منوره در پادشاهی عربی برگزار می‌شود. اولین دوره این جشنواره در دسامبر 2018 برگزار شد و خوانندگان و هنرمندانی از سرتاسر جهان در این جشنواره شرکت کردند. در سومین دوره این جشنواره و برای اولین بار هفت خواننده ایرانی نیز در این جشنواره شرکت کردند و دو شب آخر این جشنواره به موسیقی ایرانی اختصاص یافت.

موسیقی زبان مشترک همه انسان‌هاست و همه فرهنگ‌ها و از این رو ابی‌، شادمهر عقیلی، لیلا فروهر، شهرام شب‌پره، اندی، آرش و ساسی مانکن به منطقه باستانی العلا در پادشاهی عربی سعودی رفته و در جشنواره «موسیقی بدون مرز» شرکت کرده و برای علاقه‌مندان خود در این سرزمین موسیقی ایرانی اجرا کردند.

تبادل فرهنگی میان فرهنگ‌های همسایه امری است که در طول تاریخ به شکل ممتد ادامه داشته و برای نمونه پنج دهه پیش نعمت‌الله آغاسی، خواننده ایرانی نیز یکی از آهنگ‌های فولکوریک را بازخوانی کرد تا نشان دهد، موسیقی هیچ مرزی نمی‎‌شناسد.

علاوه بر نعمت‌الله آغاسی، خوانندگان ایرانی بسیاری از جمله مهدی یراحی نیز برخی آهنگ‌های معروف موسیقی جهان عرب را بازخوانی کرده‌اند.