ابلاغ ابراز همدردی رئیس‌جمهوری و وزیر خارجه ایران به خانواده حوادث تروریستی اخیر در افغانستان

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

معاون سفیر جمهوری اسلامی ایران در افغانستان با خانواده‌های حوادث تروریستی اخیر دیدار و پیام همدردی رئیس‌جمهوری و وزیر خارجه را ابلاغ کرد.

به گزارش ایسنا، سفارت جمهوری اسلامی ایران در کابل اعلام کرد، مرتضوی ‏معاون سفارت امروز با مجروحان و خانواده‌های شهدای حوادث تروریستی اخیر در کابل دیدار کرد تا مراتب تسلیت و همدردی مقامات ایران به‌ویژه رئیس‌جمهوری و وزیر خارجه را ابلاغ کند.

انتهای پیام

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ببخشید مگه ماههای قمری دائم تغییر نمی کنه؟؟ پس این سالروز شهادت ها و قتل ها و تولد های اشخاص مذهبی در واقع تاریخ اصلی شان نیست !! مثلاً عاشورا یکبار در تابستانه یکبار در زمستانه و... تاریخ اصلیِ واقعه کدام است !!؟؟

لطفا فاصله قانونی کنکور ارشد و رعایت کنید تعویق_کنکور_ارشد_علوم_و_بهداشت تعويق_كنكور_ارشد_۱۴۰۱

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

داعش مسؤولیت انفجار مسجد مزار شریف را برعهده گرفت/شهدای انفجار به ۴۵ تن افزایش یافتندشهدای انفجار مسجد مزار شریف به ۴۵ تن افزایش یافت گروه تروریستی داعش مسؤولیت انفجار اخیر در مسجد شیعیان مزار شریف افغانستان را برعهده گرفت و برخی منابع از افزایش شهدای این انفجار به ۴۵ تن خبر دادند. خدا لعنت کنه مسببان این حادثه تلخ را خدا ازشون نگذره.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

واکنش ایران به تکرار وقوع حملات تروریستی در افغانستانسخنگوی وزارت امورخارجه ایران وقوع انفجارهای متعدد در شهرهای مختلف افغانستان را محکوم کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

عراق به مقابله با دخالت‌های نظامی ترکیه در خاک خود تهدید کرددر واکنش به تاکید مجدد رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه مبنی بر ادامه عملیات نظامی این کشور در شمال عراق و سوریه، وزارت خارجه عراق ادعاهای آنکارا مبنی بر
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ایران می‌گوید سه «جاسوس موساد» در سیستان و بلوچستان بازداشت شده‌انداداره اطلاعات سیستان و بلوچستان ایران می‌گوید که نیروهای آن سه نفر را در این استان به اتهام جاسوسی برای سازمان اطلاعات و عملیات ویژه اسرائیل (موساد) بازداشت کرده‌اند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

داعش مسئولیت بمب‌گذاری در مسجد شیعیان در افغانستان را برعهده گرفتگروه تروریستی داعش مسئولیت بمب‌گذاری در یک مسجد شیعیان در شهر مزار شریف افغانستان را برعهده گرفت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

واکنش «خزعلی» به حواشی سخنان اخیرش/تدوین لایحه برای مادران و کودکان فاقد هویتمعاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری درباره حواشی ایجاد شده نسبت به سخنانش در دیدار اخیر خود با دختران دانش آموز روزه اولی مبنی بر اینکه 'از الان برای تشکیل خانواده برنامه ریزی کنید'، گفت: تحریف، تهمت و تقطیع در این سخنان وجود دارد و از داخل و خارج به شدت تلاش می‌کنند اقدامات این دولت را تحریف و تقطیع کنند. مثلا به بچه دبستانی بگیم بفکر ازدواج و فرزند آوری باش باعث تحول میشه ! حاجی لاکن ماسک حاجیه مظلومه انسیه دکترخزعل بهداشتی نیست😌 پس سرکار خانم خزعلی لطفاً هزینه کنید یک رفراندوم برگزار نمایید نظر خانم ها را جویا شوید مشخص خواهد شد چند درصد بانوان این تفکرات را می پذیرند؟ شما نتیجه و هزینه اش را بپذیرید و بفرمایید مادری کنید. حیوانات هم در فقر و گرانی بی غذایی زاد و ولد نمی کنند!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »