ابلاغیه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان: از زندانیان و افراد زیر 60 سال تست کرونا نگیرید

17/04/1399 11:52:00 ق.ظ

بر اساس ابلاغیه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ایران از این پس تست کرونا از افراد زیر 60 سال و همچنین زندانیان گرفته نشده و در صورت علائم بیماری تنها به آنها توصیه می‌شود ماسک بزنند. - خبرگزاری آناتولی

بر اساس ابلاغیه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ایران از این پس تست کرونا از افراد زیر 60 سال و همچنین زندانیان گرفته نشده و در صورت علائم بیماری تنها به آنها توصیه می‌شود ماسک بزنند. - خبرگزاری آناتولی 07.07.2020 استانبول/ خبرگزاری آناتولی حسن ذبیحی، مدیر شبکه بهداشت و درمان اردستان در استان اصفهان اعلام کرد: بر اساس ابلاغیه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، از این پس تست و نمونه‌گیری ویروس کرونا از افراد زیر 60 سال و همچنین زندانیان گرفته نمی‌شود.

به گزارش خبرگزاری «ایسنا»، وی افزود بر اساس ابلاغیه فوق، این افراد اگر علائم بیماری داشته باشند، تنها به آنان توصیه می‌شود که خود را قرنطینه کنند و ماسک بزنند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

اجساد ده‌ها نفر از قربانیان یکی از بدترین حوادث معدن در میانمار به خاک سپرده شد🔺اجساد ده‌ها نفر از قربانیان یکی از بدترین حوادث معدن در میانمار به خاک سپرده شد ⚡️اجساد ده‌ها تن از جان باختگان حادثه رانش زمین در یک معدن سنگ یشم در میانمار به طور دسته‌جمعی در روزهای جمعه و شنبه به خاک سپرده شد.

استفاده بیش از ۹۸ درصد مسافران مترو از ماسکمعاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با توجه به الزام استفاده از ماسک در فضاهای سرپوشیده از امروز یکشنبه ۱۵ تیر ماه ۹۹ از حمل و نقل عمومی (مترو) بازدید کرد و گفت: در حال حاضر بیش از ۹۸ درصد مسافران مترو از ماسک استفاده می‌کنند.

ایران از تلاش برای حمایت از مردم فلسطین و استیفای حقوق‌شان فروگذار نمی‌کندرهبر معظم انقلاب در پیامی خطاب به اسماعیل هنیه، رییس دفتر سیاسی حماس، خاطرنشان کردند: جمهوری اسلامی ایران به حکم وظیفه دینی و انسانی خود هرگز از هیچ تلاشی برای حمایت از ملت مظلوم فلسطین در راستای بازپس گیری حقوق خود و دفع شر رژیم صهیونیستی فروگذار نخواهد کرد.

سرقت بنزین از جایگاه‌ها افزایش یافت/ زیان ماهانه ۳ تا ۱۲ میلیون تومانی هرجایگاه از بنزین‌دزدیرییس انجمن صنفی صاحبان اماکن فروش و عرضه فراورده های نفتی کشور گفت: روزانه به طور متوسط حدود 100 الی 400 هزار تومان ارزش سرقت از هر جایگاه است و عملا هزینه‌های جایگاه را بالا برده است

از ورود مسافران بدون ماسک به اتوبوس جلوگیری می‌شود/ هنوز تغییر رفتار مردم برای جلوگیری از ازدحام مشاهده نمی‌شود/بسیاری از اتوبوس‌های بخش خصوصی سرکار حاضر نمی‌شونددر گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد؛ از ورود مسافران بدون ماسک به اتوبوس جلوگیری می‌شود/ هنوز تغییر رفتار مردم برای جلوگیری از ازدحام مشاهده نمی‌شود/بسیاری از اتوبوس‌های بخش خصوصی سرکار حاضر نمی‌شوند

هند از بازگشایی بنای تاریخی تاج محل برای بازدید علاقمندان خبر دادگردشگران موظف هستند در تمام دوران بازدید، ماسک بر چهره داشته باشند، فاصله اجتماعی را حفظ کنند و از دست زدن به سنگهای مرمرین تاج محل خودداری کنند. از دیگر مقررات، بازدید روزانۀ حداکثر ۵ هزار نفر است. پیش از شیوع کرونا روزانه تا ۸۰ هزار نفر از این عمارت بازدید می‌کردند.