ابراز تاسف جوکوویچ از ارائه اطلاعات اشتباه در فرم ویزای استرالیا | DW | 12.01.2022

22/10/1400 03:34:00 ب.ظ

نواک جوکوویچ، فرد شماره یک تنیس مردان جهان، اذعان کرد که برای دریافت روادید استرالیا، اطلاعات نادرستی ارائه داده و پوزش خواست. او در عین حال خطاها را به مدیر برنامه‌‌های خود نسبت داد.

نواک جوکوویچ، فرد شماره یک تنیس مردان جهان، اذعان کرد که برای دریافت روادید استرالیا، اطلاعات نادرستی ارائه داده و پوزش خواست. او در عین حال خطاها را به مدیر برنامه‌‌های خود نسبت داد. ماجرای جنجالی سفر نواک جوکوویچ به شهر ملبورن استرالیا برای حضور در مسابقات گراند اسلم تنیس آزاد...

ماجرای جنجالی سفر نواک جوکوویچ به شهر ملبورن استرالیا برای حضور در مسابقات گراند اسلم تنیس آزاد این کشور همچنان ادامه دارد. جوکوویچ در پی پرواز به استرالیا و چند روز اقامت در هتل قرنطینه، سرانجام با رای دادگاهی در ملبورن موفق شد جواز ورود به این کشور و حضور در سالن تمرین را کسب کند.

به کانال دویچه وله فارسی در اینستاگرام بپیوندید دولت استرالیا روادید جوکوویچ را به دلیل عدم تزریق واکسن لغو کرده بود اما وکیل او با ارائه مدرک پزشکی، خواستار معافیت او از این محدودیت شد. حال اما مشخص شده که جوکوویچ اطلاعات ضد و نقیضی در فرم تقاضای ویزا داده است. او از جمله نوشته بوده که ظرف ۱۴ روز قبل از سفر از صربستان به استرالیا، به کشور دیگری سفر نکرده؛ در حالی که در این فاصله به اسپانیا رفته بود.

صحنه ای از حضور نواک جوکوویچ در مسابقات تنیس آزاد ۲۰۲۱ استرالیا یک نمونه دیگر، اطلاعات غلط در باره تاریخ انجام تست‌های کروناست. آزمایش‌های جوکوویچ در روز ۱۶ دسامبر مثبت، ولی در روز ۲۲ دسامبر منفی بوده‌اند. headtopics.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

روایت نجات زنان اچ آی وی مثبت با یک خط مشاوره

منصوریان: خط هات لاین یا خط تلفنی اورژانس اجتماعی زمانی در تهران برقرار می شود که وقتی فردی قصد آزار به خود یا خودکشی داشت، هیچ مرجعی برای دریافت مشاوره فوری ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.