ابراز حمایت واشنگتن از قطعنامه تروئیکای اروپا علیه ایران

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

نماینده آمریکا در سازمان‌های بین‌المللی در وین از بیانیه سه کشور اروپایی درباره ایران حمایت کرد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اینترنتی هیئت آمریکا در سازمان‌های بین‌المللی، جکی والکات نماینده آمریکا در سازمان‌های بین‌المللی در وین در اظهاراتش در جلسه شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درباره ایران مطرح کرد: قطعنامه ارائه شده توسط فرانسه، آلمان و انگلیس یک واکنش متعادل و منصفانه به رویگردانی ایران از پایبندی به تعهدات قانونی‌اش تحت معاهده جامع پادمانی و پروتکل الحاقی آن است.

بر اساس این گزارش، اظهارات نماینده آمریکا در پی این مطرح می‌شود که تروئیکای اروپا به تازگی در بیانیه‌ای ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در خصوص راستی‌آزمایی ایران از برنامه جامع اقدام هسته‌ای حمایت و تعهدشان نسبت به این توافق را ابراز کردند. تروئیکای اروپا همچنین در این بیانیه نسبت به تداوم غنی‌سازی اورانیوم با غنای کم ایران ابراز نگرانی کرده و اقدامات هسته‌ای ایران را در تضاد با برجام خوانده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

درخواست از شورای حقوق بشر؛ حمایت از ادامه کار گزارشگر ایران | DW | 16.06.2020نویسندگان نامه از کشورهای عضو شورای حقوق بشر خواسته‌‌اند که در اجلاس پیش روی این شورا علاوه بر حمایت از قطع‌نامه‌ای برای فراخواندن و متعهدکردن حکومت ایران به پایبندی به موازین بین‌المللی حقوق بشر، ماموریت گزارشگر ویژه سازمان ملل در ایران را هم تمدید کنند. Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more. شما دارید انسان هارو به جرم رنگ پوست به قتل می رسونید بعد برای ما دم از حقوق بشر می زنید ههههههه این روزها ، حقوق بشر عبارتیست که تنها آن را از زبان دلقک ها می توان شنید آنهم برای خندانیدن عامه و توده ملت ها ، در خصوص دولتمردان و سیاست پیشه گان فقط یک کلمه در مقام پاسخ هست : ' خفه '
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

حمایت ایران از نشست فوری «شورای حقوق بشر» برای مقابله با نژادپرستی در آمریکاسخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان‌ با بیان این که از نشست فوری «شورای حقوق بشر» برای مقابله با نژادپرستی در آمریکا حمایت می‌کنیم،گفت: معتقد به مقابله ریشه‌ای با نژادپرستی سیستماتیک در برخی مناطق جهان بویژه آمریکا هستیم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سیاست ایران در حمایت از سوریه و جبهه مقاومت تغییر نکرده استمعاون اول رییس جمهور با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران به عنوان شریکی راهبردی همواره در کنار دولت و ملت سوریه خواهد ماند، تأکید کرد: ترور ناجوانمردانه شهید سردار سلیمانی تغییری در سیاست‌های جمهوری اسلامی ایران در حمایت از سوریه و جبهه مقاومت ایجاد نکرده است.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

جهانگیری: ترور سردار سلیمانی تغییری در سیاست‌ حمایت از جبهه مقاومت ایجاد نکرده استمعاون اول رئیس جمهوری با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران به عنوان شریکی راهبردی همواره در کنار دولت و ملت سوریه خواهد ماند، گفت: ترور ناجوانمردانه شهید سردار سلیمانی تغییری در سیاست‌های جمهوری اسلامی ایران در حمایت از سوریه و جبهه مقاومت ایجاد نکرده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دیدگاه: امکان استفاده از سامانه تشخیص چهره توسط پلیس در ایراندر دیدگاه بشنوید: امکان استفاده از سامانه تشخیص چهره توسط پلیس در ایران 🎧نسخه کامل پادکست را از اینجا گوش کنید:
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

ایران:‌ تعداد جان باختگان ناشی از ویروس کرونا در کشور به 9272 نفر رسیدایران:‌ با فوت 87 نفر در 24 ساعت گذشته، تعداد جان_باختگان ناشی از ویروس کرونا در کشور به 9272 نفر رسید موارد ابتلا به ویروس کرونای جدید در ایران با افزایش 2596 مورد به 197647 نفر افزایش پیدا کرد.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »