ابراز رضایت اردوغان از نتایج سفر خود به امارات متحده عربی

27/11/1400 12:38:00 ق.ظ

ابراز رضایت اردوغان از نتایج سفر خود به امارات متحده عربی رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه درباره سفر خود به امارات متحده عربی اظهار کرد: ازاینکه درخصوص حفظ و گسترش همکاری که اخیرا شتاب یافته است اراده قاطع داریم، بسیار خرسندم.

رئیس‌جمهور ترکیه از نتایج سفر خود به امارات متحده عربی ابراز رضایت کرد. - خبرگزاری آناتولی 16.02.

2022 آنکارا/خبرگزاری آناتولی رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه درباره سفر خود به امارات متحده عربی اظهار کرد: ازاینکه درخصوص حفظ و گسترش همکاری که اخیرا شتاب یافته است اراده قاطع داریم، بسیار خرسندم.

رئیس‌جمهور اردوغان با انتشار پیامی در حساب توئیتر خود نوشت: سفر به کشور برادرمان امارات متحده عربی را با موفقیت به پایان رساندیم. امارات اراده مشترک قوی برای توسعه روابط و افزایش سرمایه‌گذاری را نشان داد.

اردوغان با اشاره به اینکه در مجموع 13 توافقنامه همکاری بین ترکیه و امارات امضا شد، تصریح کرد: معتقدیم که توافقنامه‌های که امضا کردیم شراکت دو کشور را بیشتر تقویت خواهد کرد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

تشکیل کمیته حقیقت یاب حقوق بشری سیاه بود

محمد صدر: اتهام همکاری ایران با روسیه در جنگ اوکراین، شرایط نا امیدکننده ای را در سیاست خارجی کشور ایجاد کرده است. این اتهام علاوه بر ایجاد ایستایی در مذاکرات احیای برجام، با ادعاهایی نظیر اعلان جنگ ایران علیه اروپا و ناتو نیز همراه بوده گفت‌وگو کامل را اینجا بخوانید: https://www.sharghdaily.com/fa/tiny/news-873529 @sharghdaily sharghdaily.com ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

بحران اوکراین؛ ایالات متحده سفارتخانه خود را از کی‌یف به لویو منتقل می‌کندوزیر خارجه ایالات متحده اعلام کرد که با توجه به افزایش پرشتاب شمار نیروهای نظامی روسیه در مرز اوکراین، سفارتخانه این کشور در کی‌یف به شهر لویو، واقع در غرب اوکراین، منتقل می‌شود. هواپیما B52 نزدیک بوشهر چه می کنه 🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴 پس مرز بندی هم کردن و شرق اوکراین رو پیشکش پوتین کردن تا مثه نویل چمبرلین از ترس به یک دیکتاتور باج بدن

پاکستان مسیر زمینی خود را برای گندم اهدایی هند به افغانستان گشوددو مقام وزارت امور خارجه پاکستان روز دوشنبه گفتند که پاکستان به رقیب هسته‌ای خود، هند، اجازه می‌دهد تا مقادیر زیادی از گندم اهدایی خود را به افغان‌هایی که با کمبود شدید مواد... ببینید گندمها احیانا چه اشکالی دارند که هند گندمها را به افغانستان میدهد. سمی چیزی ...

روسیه بمب افکن‌های خود را به سوریه اعزام کردوزارت دفاع روسیه از اعزام بمب افکن‌های خود به پایگاه نظامی حمیمیم سوریه خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

نفت به بالاترین قیمت خود در هشت سال اخیر رسید | DW | 14.02.2022قیمت نفت رکورد شکست و به بالاترین حد از سال ۲۰۱۴ تا کنون رسید. هر بشکه نفت برنت دریای شمال بیش از ۹۶ دلار معامله شد. و رييسي که نفت رو 1.2 میلیون بشکه اونم ۶۰ دلاری بسته و میخواست یارانه نان و دارو رو هم برداره . اصلا قیمت نفت 1000 هزار دولار آمریکای فضول نمیزاره صادر کنیم عسل عسل دهان شیرن شو.نمشه.

بحران اوکراین؛ مأموریت دشوار شولتس در اولین سفر به روسیه | DW | 15.02.2022اولاف شولتس صدراعظم آلمان به روسیه می‌رود. او دیروز در کی‌یف بود. شولتس گفته می‌خواهد برای کاهش تنش در بحران اوکراین با پوتین لابی کند.

همزمان با سفر شولتس به مسکو، آلمان خواستار عقب‌نشینی روسیه از مرز اوکراین شداین در حالیست که ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین با توجه به شائبه‌هایی که در خصوص حمله روسیه در روز چهارشنبه ۱۶ فوریه مطرح شده است، این روز را روز «همبستگی» اوکراینی‌ها اعلام کرده است.