ابراز نگرانی جدی اتحادیه اروپا از اقدامات اخیر ایران

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ابراز نگرانی جدی اتحادیه اروپا از اقدامات اخیر ایران العربية

استانو در گفت‌وگو با العربیه/الحدث با اشاره به این که «اکنون زمان دیپلماسی و حل مشکلات با ایران از طریق مذاکره فرا رسیده‌است» گفت: «زمان به نفع ما نیست و باید روند دیپلماتیک با ایران تسریع گردد.»

او افزود: «اولویت ما این است که ایران از اقدامات یک‌جانبه بیشتر خوداری کند که برجام را تضعیف می‌کند. منطقه به ثبات احتیاج دارد و برای استقرار آن باید کوشش همه‌جانبه‌ای به خرج داد.» این در حالی است که ند پرایس سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا چهارشنبه 24 فوریه اعلام کرد صبر و شکیبایی آمریکا در خصوص ایران برای بازگشت به بحث در مورد برجام، حدود معینی دارد.

پرایس در پاسخ به این پرسش در جلسه مطبوعاتی که آیا مهلتی برای پایان این پیشنهاد مقررشده، گفت که اقدامات انجام شده از سوی ایران در نقض مفاد برجام و محدودیت فعالیت‌های هسته‌ای‌اش، این موضوع را «یک چالش فورس ماژور» برای واشینگتن تبدیل کرده‌است. او افزود: «شکیبایی ما حد و مرزی دارد اما ما بر این باوریم و رئیس‌جمهوری نیز در این زمینه واضح بود … که موثرترین راه برای اطمینان از عدم دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای، راهبرد دیپلماتیک است.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خوب چرا نکران به تهدات خودتان عمل کنید آیا تا این تاریخ به تهدات عمل کردین پس خفه شین اوسگول$$$$$$

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ابراز «نگرانی عمیق» اتحادیه اروپا از تعلیق اجرای پروتکل الحاقی توسط ایران🔺ابراز «نگرانی عمیق» اتحادیه اروپا از تعلیق اجرای پروتکل الحاقی توسط ایران ⚡️جوزب بورل تاکید کرده است اتحادیه اروپا «مصمم به ادامه همکاری با جامعه بین‌المللی برای حفظ برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) و تضمین اجرای کامل آن» است کارگرشرکت خدماتی هستم 5 ماهه حقوق نگرفتم مستاجرم صاحب خونه حکم تخلیه گرفته اوضاع مالیم خیلی خرابه تورو به خدا وانسانیتتون اگه میتونید کمک کنید 5894631118497619شماره کارتم شرکت پیمانکارحقوق نمیده اعتراضم کردم میگن نیرو زیاده اخراجت میکنیم موندم بااین بی پولی وبدبختی ای خدا 😔😔 این ارو پای همیشه نگران جز نگرانی عمیق و سطحی کار دیگری نمیکند اين بي ناموسهاي عمله امريكا جز نگراني چيز ديگه اي بلد نيستن ي مشت پخمه كه باور كنين همبستري با زناشونم به اجازه امريكا صورت ميگيره 😂😂😂😂
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ابراز نگرانی مجدد اتحادیه اروپا از تنش‌آفرینی‌های هسته‌ای ایراناتحادیه اروپا جمعه 26 فوریه بار دیگر نگرانی خود را از تحولات جاری در برنامه هسته‌ای ایران ابراز یا تحریمارو بردارید یا بمب اتم سلام خوب هستید ؟ پسر من مبتلا به بیماری اس ام آ تیپ دو هست با هزینه درمان بالا، شما حرفتون سند هست برا فالورهاتون میشه لطفا معرفی اش کنید تا مردم و خیرین ببیند و کمک اش کنند؟ آنها چهار سال است بین ایران و آمریکا گیر کرده اند به ارباب خود چیزی نمیتوانند بگویند به ایران هم جرعت ندارند چپ نگاه کنند فقط میتوانند ابراز تاسف کنند هیچ غلط دیگری نمیتوانند بکنند .
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ابراز نگرانی فرماندار ماهشهر از عدم استقبال عمومی از واکسن کرونا
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ابراز نگرانی عمیق آمریکا از خشونت دولتی علیه سوخت‌بران و معترضان در سیستان و بلوچستان ایرانابراز نگرانی عمیق آمریکا از خشونت دولتی علیه سوخت‌بران و معترضان در سیستان و بلوچستان ایران روز جمعه سازمان دیده‌بان حقوق بشر از مقام‌های ایران خواسته درباره تیراندازی به سوخت‌بران در استان سیستان و بلوچستان، تحقیقاتی فوری و شفاف انجام دهند آب تگزاس چی شد آقای نگران؟ اين كلمات 'كولبر' و 'سوخت بر' از فرهنگستان اتازونى استخراج شده؟ مگه قاچاقچى شاخ و دُم داره؟ مگر اينكه، كولبرها در كول و سوختبرها در سوخت خود، اسلحه هاى شما را حمل ميكنند! marco57503584 بعد از حمله به تروریست های نیابتی ج.ا در سوریه حمایت آمریکا از سوختبران مظلوم بلوچ دومین حرکت خوب بایدن در 24ساعت گذشته بوده که امیدوارم تداوم داشته باشه و ملت ایران به توافق با ج.ا نفروشه IRMassacresBalochs
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ابراز نگرانی مکرون از نقض مکرر توافق وین و صدور قطعنامه آژانس هسته‌ای علیه ایرانامانوئل ماکرون رئیس جمهوری فرانسه سه‌شنبه 2 مارس در تماسی تلفنی با حسن روحانی همتای ایرانی خود،
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »