ابراز نگرانی جدی اتحادیه اروپا از اقدامات اخیر ایران

25/02/2021 07:50:00 ب.ظ

ابراز نگرانی جدی اتحادیه اروپا از اقدامات اخیر ایران #العربية

العربية

ابراز نگرانی جدی اتحادیه اروپا از اقدامات اخیر ایران العربية

پیتر استانو سخنگوی وزارت خارجه اتحادیه اروپا، نگرانی این اتحادیه را از اقدامات اخیر ایران ابراز داشت

استانو در گفت‌وگو با العربیه/الحدث با اشاره به این که «اکنون زمان دیپلماسی و حل مشکلات با ایران از طریق مذاکره فرا رسیده‌است» گفت: «زمان به نفع ما نیست و باید روند دیپلماتیک با ایران تسریع گردد.»او افزود: «اولویت ما این است که ایران از اقدامات یک‌جانبه بیشتر خوداری کند که برجام را تضعیف می‌کند. منطقه به ثبات احتیاج دارد و برای استقرار آن باید کوشش همه‌جانبه‌ای به خرج داد.»

این در حالی است که ند پرایس سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا چهارشنبه 24 فوریه اعلام کرد صبر و شکیبایی آمریکا در خصوص ایران برای بازگشت به بحث در مورد برجام، حدود معینی دارد.پرایس در پاسخ به این پرسش در جلسه مطبوعاتی که آیا مهلتی برای پایان این پیشنهاد مقررشده، گفت که اقدامات انجام شده از سوی ایران در نقض مفاد برجام و محدودیت فعالیت‌های هسته‌ای‌اش، این موضوع را «یک چالش فورس ماژور» برای واشینگتن تبدیل کرده‌است.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

هفته سوم اعتراضات در ایران و خارج؛ میرحسین موسوی خطاب به نیروهای مسلح: سمت حقیقت و ملت بایستید

ایرانیان خارج از کشور در فراخوانی بین‌المللی قرار است امروز، شنبه ۱ اکتبر (۹ مهر) در شهرهای مختلف دنیا به خیابان‌ها بیایند و ضمن ابراز همدردی با درگذشت مهسا امینی، مخالفت خود را با جمهوری اسلامی ابراز دارند. ادامه مطلب >>

خوب چرا نکران به تهدات خودتان عمل کنید آیا تا این تاریخ به تهدات عمل کردین پس خفه شین اوسگول$$$$$$

ابراز «نگرانی عمیق» اتحادیه اروپا از تعلیق اجرای پروتکل الحاقی توسط ایران🔺ابراز «نگرانی عمیق» اتحادیه اروپا از تعلیق اجرای پروتکل الحاقی توسط ایران ⚡️جوزب بورل تاکید کرده است اتحادیه اروپا «مصمم به ادامه همکاری با جامعه بین‌المللی برای حفظ برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) و تضمین اجرای کامل آن» است کارگرشرکت خدماتی هستم 5 ماهه حقوق نگرفتم مستاجرم صاحب خونه حکم تخلیه گرفته اوضاع مالیم خیلی خرابه تورو به خدا وانسانیتتون اگه میتونید کمک کنید 5894631118497619شماره کارتم شرکت پیمانکارحقوق نمیده اعتراضم کردم میگن نیرو زیاده اخراجت میکنیم موندم بااین بی پولی وبدبختی ای خدا 😔😔 این ارو پای همیشه نگران جز نگرانی عمیق و سطحی کار دیگری نمیکند اين بي ناموسهاي عمله امريكا جز نگراني چيز ديگه اي بلد نيستن ي مشت پخمه كه باور كنين همبستري با زناشونم به اجازه امريكا صورت ميگيره 😂😂😂😂

ابراز نگرانی مجدد اتحادیه اروپا از تنش‌آفرینی‌های هسته‌ای ایراناتحادیه اروپا جمعه 26 فوریه بار دیگر نگرانی خود را از تحولات جاری در برنامه هسته‌ای ایران ابراز یا تحریمارو بردارید یا بمب اتم سلام خوب هستید ؟ پسر من مبتلا به بیماری اس ام آ تیپ دو هست با هزینه درمان بالا، شما حرفتون سند هست برا فالورهاتون میشه لطفا معرفی اش کنید تا مردم و خیرین ببیند و کمک اش کنند؟ آنها چهار سال است بین ایران و آمریکا گیر کرده اند به ارباب خود چیزی نمیتوانند بگویند به ایران هم جرعت ندارند چپ نگاه کنند فقط میتوانند ابراز تاسف کنند هیچ غلط دیگری نمیتوانند بکنند .

ابراز نگرانی فرماندار ماهشهر از عدم استقبال عمومی از واکسن کرونا

ابراز نگرانی عمیق آمریکا از خشونت دولتی علیه سوخت‌بران و معترضان در سیستان و بلوچستان ایرانابراز نگرانی عمیق آمریکا از خشونت دولتی علیه سوخت‌بران و معترضان در سیستان و بلوچستان ایران روز جمعه سازمان دیده‌بان حقوق بشر از مقام‌های ایران خواسته درباره تیراندازی به سوخت‌بران در استان سیستان و بلوچستان، تحقیقاتی فوری و شفاف انجام دهند آب تگزاس چی شد آقای نگران؟ اين كلمات 'كولبر' و 'سوخت بر' از فرهنگستان اتازونى استخراج شده؟ مگه قاچاقچى شاخ و دُم داره؟ مگر اينكه، كولبرها در كول و سوختبرها در سوخت خود، اسلحه هاى شما را حمل ميكنند! marco57503584 بعد از حمله به تروریست های نیابتی ج.ا در سوریه حمایت آمریکا از سوختبران مظلوم بلوچ دومین حرکت خوب بایدن در 24ساعت گذشته بوده که امیدوارم تداوم داشته باشه و ملت ایران به توافق با ج.ا نفروشه IRMassacresBalochs

ابراز نگرانی مکرون از نقض مکرر توافق وین و صدور قطعنامه آژانس هسته‌ای علیه ایرانامانوئل ماکرون رئیس جمهوری فرانسه سه‌شنبه 2 مارس در تماسی تلفنی با حسن روحانی همتای ایرانی خود،

.جوزپ بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا - آرشیو مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در بیانیه‌ای به نمایندگی از کشورهای عضو اتحادیه، از تصمیم جمهوری اسلامی ایران برای تعلیق اجرای پروتکل الحاقی ابراز «نگرانی عمیق» کرد.کرد.استان‌وایر- سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر از شیوع انواع ویروس‌های کرونا جهش‌یافته از طریق مرزهای آبی این شهرستان و عدم استقبال مردم از واکسیناسیون کرونا ابراز نگرانی کرد.

استانو در گفت‌وگو با العربیه/الحدث با اشاره به این که «اکنون زمان دیپلماسی و حل مشکلات با ایران از طریق مذاکره فرا رسیده‌است» گفت: «زمان به نفع ما نیست و باید روند دیپلماتیک با ایران تسریع گردد.» او افزود: «اولویت ما این است که ایران از اقدامات یک‌جانبه بیشتر خوداری کند که برجام را تضعیف می‌کند. وی افزود، اگر تهران تصمیم خود را برای توقف بازرسی‌های فراپادمانی تغییر ندهد، توان آژانس بین‌المللی انرژی اتمی برای راستی‌آزمایی فعالیت‌های اتمی ایران به شدت محدود خواهد شد. منطقه به ثبات احتیاج دارد و برای استقرار آن باید کوشش همه‌جانبه‌ای به خرج داد.» بورل با تأکید بر اینکه نباید این فرصت از دست برود، گفت: «ما باید از این فرصت استفاده کرده و تلاش خود را به یافتن راه حلی معطوف سازیم که برجام بتواند به مسیر خود بازگشته و هر یک از طرفین به تعهداتشان پایبند باشند.» این در حالی است که ند پرایس سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا چهارشنبه 24 فوریه اعلام کرد صبر و شکیبایی آمریکا در خصوص ایران برای بازگشت به بحث در مورد برجام، حدود معینی دارد. سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: پیشنهاد تاکتیکی ما به ایران، عمل در مقابل‌ عمل است سخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده می‌گوید با اینکه چالش هسته‌ای ایران برای آمریکا جنبه فوری دارد اما پیشنهاد تاکتیکی ایالات متحده به تهران «عمل در مقابل‌ عمل» است. پرایس در پاسخ به این پرسش در جلسه مطبوعاتی که آیا مهلتی برای پایان این پیشنهاد مقررشده، گفت که اقدامات انجام شده از سوی ایران در نقض مفاد برجام و محدودیت فعالیت‌های هسته‌ای‌اش، این موضوع را «یک چالش فورس ماژور» برای واشینگتن تبدیل کرده‌است. این مقام دولتی تاکید کرده است که واکسیناسیون عمومی « تنها راه رهایی» از این ویروس است.

او افزود: «شکیبایی ما حد و مرزی دارد اما ما بر این باوریم و رئیس‌جمهوری نیز در این زمینه واضح بود … که موثرترین راه برای اطمینان از عدم دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای، راهبرد دیپلماتیک است. دونالد ترامپ، رئیس جمهوری سابق آمریکا، واشنگتن را در سال ۲۰۱۸ از برجام خارج کرد و تحریم هایی را که تحت آن توافق برداشته شده بود، دوباره برگرداند. چارلز میشل رئیس پارلمان اروپا، قبل از شروع مذاکرات با تأکید بر این که «دولت بایدن فرصتی را برای تقویت مشارکت در ناتو فراهم می‌کند»، افزود: ما در حال بحث و گفت‌و گو با ناتو در مورد خطرات بی‌ثباتی در مناطق همسایه هستیم.» .