ابراز امیدواری پرزیدنت بایدن درباره مقابله با کرونا: احتمالا تا کریسمس،‌ وضعیت در آمریکا عادی خواهد شد

29/11/1399 07:14 ق.ظ

♦️ گزارش تکمیلی - ابراز امیدواری پرزیدنت بایدن درباره مقابله با کرونا: احتمالا تا کریسمس،‌ وضعیت در آمریکا عادی خواهد شد

رئیس جمهوری آمریکا در این نشست به میزبانی شبکه سی ان ان به سوالات برخی از حاضران پاسخ داد.رئيس جمهوری ایالات متحده ابراز امیدواری کرد تا کریسمس آینده (دیماه ۱۴۰۰)، وضعیت دوران همه‌گیری کرونا در آمریکا به حالت عادی بازگردد.جو بایدن که سه‌شنبه شب ۲۸ بهمن، در شهر میلواکی در ایالت ویسکانسین در یک جلسه گفت‌وگو با مردم به میزبانی شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان شرکت کرده بود، گفت: فکر می‌کنم تا کریسمس آینده، به خواست خدا در شرایط بسیار متفاوتی از امروز قرار خواهیم گرفت.

رئيس جمهوری ایالات متحده ابراز امیدواری کرد تا کریسمس آینده (دیماه ۱۴۰۰)، وضعیت دوران همه‌گیری کرونا در آمریکا به حالت عادی بازگردد. جو بایدن که سه‌شنبه شب ۲۸ بهمن، در شهر میلواکی در ایالت ویسکانسین در یک جلسه گفت‌وگو با مردم به میزبانی شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان شرکت کرده بود، گفت: فکر می‌کنم تا کریسمس آینده، به خواست خدا در شرایط بسیار متفاوتی از امروز قرار خواهیم گرفت.

رئیس جمهوری آمریکا گفت که با احتیاط این را می‌گوید و قصد ندارد قول بیشتری فعلا در این مورد بدهد. در این نشست با رعایت موارد بهداشتی و ایمنی، گروهی از مردم حضور داشتند و عمده بحث درباره تلاش‌های یک ماهه دولت بایدن در مقابله با همه‌گیری کرونا بود.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

تا کدوم کریسمس ۲۰۵۰ پس کی بایدن میخواد ضررهایی که ترامپ با خروجش از برجام به اقتصاد ایران زده را جبران کنه؟؟ چرا امریکا به قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت پایبند نیست و اگه کشوری به قطعنامه عمل کنه جریمه اش میکنه؟؟ به لطف واکسن ترامپ. جو بایدن. الهی تا انموقع خودش کرونا بگیره. ‌وبمیره

پرزیدنت بایدن در مورد امکان دیدار با رئیس جمهوری روسیه ابراز اطمینان کردصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

ابراز امیدواری ظریف نسبت به آزاد شدن سریع اموال ایران در کره جنوبیدر تماس تلفنی امروز چانگ وزیر خارجه کره جنوبی با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان، دو طرف در مورد آخرین تحولات روابط دو کشور تبادل نظر کردند.

ابراز امیدواری وزیر خارجه ژاپن برای سفر به ایران در آینده نزدیکوزیران امور خارجه ایران و ژاپن به صورت تلفنی با یکدیگر گفت‌وگو و تبادل نظر کردند.

واکنش شمخانی به ابراز نگرانی بایدن از پیمان همکاری ایران و چین | DW | 29.03.2021جو بایدن، رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا گفته که سال‌ها نگران نزدیکی دو کشور ایران و چین بوده است. علی شمخانی، دبیر شورای امنیت ملی جمهوری اسلامی، توافق جامع ۲۵ ساله ایران و چین را تسریع افول آمریکا اعلام کرده است. روابط ایران و آمریکا هرگز با این قرارداد ننگین تغییر نخواهد کرد و این وطن فروشی تنها حماقت محض انفکرانی است که تصور کرده اند ازیوغ غرب به شرق پناهنده شدن تنها راه رهایی است. اما اشتباه کردند زیرا تنها راه رهایی خلاص شدن از دیکتاتوری اسلامیست نظام جدید تلفیق لیبرالیسم و مارکسیسم چرا اونوقت ؟ شما اروپایی‌ها برای برجام چه کار مثبتی انجام دادید واقعا از این همه تحریم کردند خسته نشدید زورگویی تا کی یادم میاد سال‌های ۱۳۵۲ یا ۵۳ امریکا قول داده بود ارتش ایران چنان قوی باشه که از ورود کمونیسم به غرب آسیا جلوگیری کنه ولی حالا خودت امریکا بایست باز گذاشتن دروازه ورود کمونیسم

بایدن از پایبندی تهران به گفت‌وگوهای غیرمستقیم با واشنگتن ابراز خشنودی کرددر جریان نشست خبری، نظر جو بایدن درباره افزایش ۶۰ درصدی سطح غنی سازی اورانیوم توسط ایران نیز پرسیده شد. او گفت که این تصمیم ایران مغایر توافق هسته‌ای سال ۲۰۱۵ است؛ با این وجود ابراز خشنودی کرد که تهران همچنان به گفتگوهای غیرمستقیم با واشنگتن پایبند است.

رئیس جمهوری آمریکا در این نشست به میزبانی شبکه سی ان ان به سوالات برخی از حاضران پاسخ داد.

رئيس جمهوری ایالات متحده ابراز امیدواری کرد تا کریسمس آینده (دیماه ۱۴۰۰)، وضعیت دوران همه‌گیری کرونا در آمریکا به حالت عادی بازگردد.

جو بایدن که سه‌شنبه شب ۲۸ بهمن، در شهر میلواکی در ایالت ویسکانسین در یک جلسه گفت‌وگو با مردم به میزبانی شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان شرکت کرده بود، گفت: فکر می‌کنم تا کریسمس آینده، به خواست خدا در شرایط بسیار متفاوتی از امروز قرار خواهیم گرفت.

رئیس جمهوری آمریکا گفت که با احتیاط این را می‌گوید و قصد ندارد قول بیشتری فعلا در این مورد بدهد.

در این نشست با رعایت موارد بهداشتی و ایمنی، گروهی از مردم حضور داشتند و عمده بحث درباره تلاش‌های یک ماهه دولت بایدن در مقابله با همه‌گیری کرونا بود.

پرزیدنت بایدن در بخشی از سخنان خود درباره میزان واکسن مورد نیاز برای مردم در آمریکا گفت: من اطمینان دارم که تا آخر جولای (ابتدای مرداد)، ۶۰۰ میلیون دُز واکسن کرونا، برای واکسیناسیون تک تک آمریکایی‌ها خواهیم داشت. زمانی که من دولت را تحویل گرفتم، این رقم برای ۵۰ میلیون دز بود.رئیس جمهوری آمریکا در بخشی از سخنان خود به پذیرش پناهجوی بیشتر از سوی ایالات متحده در دولت خود خبر داد و گفت: ما پیش از این سالانه ۱۲۵ هزار پناهجو می‌پذیرفتیم. دولت ترامپ آن را به پنج هزار نفر کاهش داد. ما باید بتوانیم این آمار را تغییر دهیم. با من باید بیایید و ببینید وضعیت پناهجویان در اردوگاه‌ها مانند سیرا‌لئون و یا لبنان و دیگر نقاط چگونه است. بچه‌ها جان می‌دهند هیچ‌ راهی به بیرون نیست و پناهجوها در حال فرار از تعقیب هستند. ما به عنوان ایالات متحده نقش خودمان را برعهده داشتیم.