ابراز نگرانی شدید نخست وزیر کانادا از افزایش مبتلایان به کرونا؛ تورنتو از دوشنبه قرنطینه می‌شود

01/09/1399 02:13 ب.ظ

ابراز نگرانی شدید نخست وزیر کانادا از افزایش مبتلایان به کرونا؛ تورنتو از دوشنبه قرنطینه می‌شود جزئیات بیشتر🔽

داگ فورد، نخست وزیر انتاریو از قرنطینه تورنتو، پرجمعیت‌ترین شهر کانادا از روز دوشنبه خبر داد. وی با انتشار توییتی نوشت: «شرایط به‌شدت نگران کننده است و برای جلوگیری از سناریوی بدتر باید اقدامات بیشتری انجام داد.» جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا روز شنبه از افزایش شدید مبتلایان به ویروس کرونا در کشورش ابراز نگرانی کرد. آقای ترودو با بیان اینکه بیمارستان به زودی پر خواهند شد گفت که «ماه‌های سختی در پیش است.

» بر اساس برآورد مقامات بهداشتی کانادا احتمالا شمار مبتلایان به بیماری کووید ۱۹ در این کشور تا پایان ماه دسامبر به ۶۰ هزار مورد در روز خواهد رسید.

این گزارش می‌افزاید که کانادایی‌ها مانند گذشته پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند و دورهمی‌ها و مهمانی‌ها موجب افزایش شمار مبتلایان شده است. آقای ترودو با اشاره به همین مساله گفت که امسال «کریسمس عادی» در کانادا وجود نخواهد داشت.

همزمان داگ فورد، نخست وزیر ایالت انتاریو از قرنطینه تورنتو، پرجمعیت‌ترین شهر کانادا از روز دوشنبه خبر داد. وی با انتشار توییتی نوشت: «شرایط به‌شدت نگران کننده است و برای جلوگیری از سناریوی بدتر باید اقدامات بیشتری انجام داد.» headtopics.com

جاستین ترودو مزدور بیشرف عنگلیس، طراح ترورهای ایرانیان آزادی خواه در کانادا💩💩💩💩💩💩💩

بر اساس مقررات وضع شده، برگزاری جشن‌ها‌، دورهمی‌ها و مهمانی‌ها در منازل به طور کلی ممنوع می‌شود و متخلفان ۷۵۰ دلار کانادا جریمه خواهند شد.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

ابراز نگرانی شدید کابل و اسلام‌آباد از افزایش خشونت‌ها در افغانستاننخست‌وزیر پاکستان و رئیس‌جمهور افغانستان طی تماس تلفنی از افزایش خشونت‌ها در این کشور ابراز نگرانی کردند. - خبرگزاری آناتولی

میزان استفاده‌ مردم از ماسک کمتر شده است/ابراز نگرانی از افزایش مراجعات به بیمارستانرئیس بیمارستان شهدای تجریش گفت: در بررسی‌های روزهای اخیر در خیلی از مراکز و حتی کوه و اماکن تفرجی متاسفانه میزان استفاده‌ی مردم از وسایل ایمنی مثل ماسک کمتر از قبل شده است، این نشانه‌ی خیلی بدی است و می‌تواند این پیام را داشته باشد که به دنبال پایان یافتن زمان قرنطینه متاسفانه با افزایش ورودی بیماران مواجه می‌شویم.

ابراز نگرانی فرماندار ماهشهر از عدم استقبال عمومی از واکسن کرونا

آزادی مشروط سرکرده شبکه بین‌المللی قاچاق مواد مخدر در قرقیزستان؛ آمریکا ابراز نگرانی شدید کردسفارت آمریکا در بیشکک با انتشار بیانیه ای از تصمیم دادگاه قرقیزستانی مبنی بر آزادی یک سرکرده شبکه قاچاق مواد مخدر و انسان و اسلحه شدیدا انتقاد کرد.

ابراز نگرانی مکرون از نقض مکرر توافق وین و صدور قطعنامه آژانس هسته‌ای علیه ایرانامانوئل ماکرون رئیس جمهوری فرانسه سه‌شنبه 2 مارس در تماسی تلفنی با حسن روحانی همتای ایرانی خود،

Aa

جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا روز شنبه از افزایش شدید مبتلایان به ویروس کرونا در کشورش ابراز نگرانی کرد.

آقای ترودو با بیان اینکه بیمارستان به زودی پر خواهند شد گفت که «ماه‌های سختی در پیش است.»

بر اساس برآورد مقامات بهداشتی کانادا احتمالا شمار مبتلایان به بیماری کووید ۱۹ در این کشور تا پایان ماه دسامبر به ۶۰ هزار مورد در روز خواهد رسید.

این گزارش می‌افزاید که کانادایی‌ها مانند گذشته پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند و دورهمی‌ها و مهمانی‌ها موجب افزایش شمار مبتلایان شده است.

آقای ترودو با اشاره به همین مساله گفت که امسال «کریسمس عادی» در کانادا وجود نخواهد داشت.

همزمان داگ فورد، نخست وزیر ایالت انتاریو از قرنطینه تورنتو، پرجمعیت‌ترین شهر کانادا از روز دوشنبه خبر داد.

وی با انتشار توییتی نوشت: «شرایط به‌شدت نگران کننده است و برای جلوگیری از سناریوی بدتر باید اقدامات بیشتری انجام داد.»

بر اساس مقررات وضع شده، برگزاری جشن‌ها‌، دورهمی‌ها و مهمانی‌ها در منازل به طور کلی ممنوع می‌شود و متخلفان ۷۵۰ دلار کانادا جریمه خواهند شد.

همچنین کسب‌ و کارها غیرضروری از جمله باشگاه‌های ورزشی، بارها و کازینوها تعطیل خواهند شد اما رستوران‌ها می‌توانند سفارش‌ها را به منازل ارسال کنند. مدارس نیز به کار خود ادامه خواهند داد.

برآوردهای رسمی حاکی از آن است که احتمالا تا پایان ماه میلادی جاری شمار قربانیان ویروس کرونا در کانادا به ۱۱ هزار و ۸۷۰ تا ۱۲ هزار و ۱۲۰ و تعداد مبتلایان به ۳۶۶ تا ۳۸۰ هزار نفر برسد.

در کانادا تا کنون بیش از ۳۱۷ هزار نفر به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند که از این میان ۱۱ هزار و ۲۷۳ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

هم‌رسانی این مطلب: