ابراز نگرانی از کاهش زاد و ولد و افزایش چشم‌گیر مرگ و میر در استان اردبیل

01/10/1399 08:58 ب.ظ

مدیر کل ثبت احوال اردبیل از کاهش زادوولد و افزایش مرگ‌ومیر در ۸ ماه گذشته ابراز نگرانی کرده است. کاهش زادوولد در استان‌های ایران در حالی گزارش می‌شود که افزایش_جمعیت به یکی از برنامه‌های اصلی «علی خامنه‌ای»، رهبر جمهوری اسلامی تبدیل شده است. اخبار_ایران

« شهرام رسولی » روز دوشنبه اول دی ۱۳۹۹ در این باره به رسانه‌ها گفته است: «در هشت ماه اول سال‌جاری ۱۲ هزار و ۵۳ نوزاد در سطح استان متولد شده‌اند که در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته، ۹/۸ درصد کاهش یافته است.

»

رسولی هم‌چنین میزان افزایش مرگ و میر در هشت ماه اول سال ۱۳۹۹ نسبت به دوره مشابه سال قبل را ۵/۳۶ درصد اعلام کرده و گفته است در این مدت شش هزار و ۹۱۰ نفر در این استان فوت کرده‌اند. مدیر کل ثبت احوال استان اردبیل افزایش مرگ و میر در این استان را به ویروس کرونا نسبت داده و گفته است که این وضعیت ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی را از سوی مردم می‌طلبد.

رسولی جمعیت استان اردبیل را یک میلیون و ۳۲۵ هزار و۲۶۹ نفر اعلام کرده و گفته است که از این تعداد، ۹۰۱ هزار و ۱۸۲ نفر در شهرها و ۴۲۴ هزار و ۸۷ نفر در روستاها زندگی می‌کنند. کاهش زاد و ولد در استان‌های ایران در حالی گزارش می‌شود که افزایش جمعیت به یکی از برنامه‌های اصلی «علی خامنه‌ای»، رهبر جمهوری اسلامی تبدیل شده است. headtopics.com

گوه خورده نگرانی کرده . مردم پول ندارن خودشونو اداره کنن .چه برسه بچه ی جدید

یعنی واقعا آغا می‌تونه اختیار شنگول ملت رو هم دست بگیره؟

ادامه مطلب:
iranwire »

ابراز نگرانی وزارت بهداشت از کاهش بودجه غربالگری توسط مخالفان

ابراز نگرانی فرماندار ماهشهر از عدم استقبال عمومی از واکسن کرونا

ابراز نگرانی از ادامه نگه‌داری یک جانباز جنگ در قرنطینه زندان رجایی‌شهر

نماینده پارلمان انگلیس از اسلام‌هراسی در فرانسه ابراز نگرانی کردیک نماینده پارلمان انگلیس در نامه‌ای به رئيس‌جمهور فرانسه، از وضع قوانین جدید مرتبط با مسلمانان در این کشور ابراز نگرانی کرد. - خبرگزاری آناتولی

کرونا در ایران؛ ابراز نگرانی مقام بهداشتی از «واکسن گیت» و تبعیض در توزیع واکسن🔺کرونا در ایران؛ ابراز نگرانی مقام بهداشتی از «واکسن گیت» و تبعیض در توزیع واکسن آمار وزارت بهداشت ایران نشان می‌دهد از نهم تا دهم اردیبهشت، ۲۰ هزار و ۷۳۲ بیمار جدید مبتلا به کرونا شناسایی شده است و ۳۹۱ بیمار جان خود از دست دادند. بیشتر بخوانید:

استان‌وایر- مدیر کل ثبت احوال استان اردبیل از کاهش زاد و ولد و افزایش مرگ و میر در این استان در هشت ماه گذشته ابراز نگرانی کرده است.

«

شهرام رسولی

» روز دوشنبه اول دی ۱۳۹۹ در این باره به رسانه‌ها گفته است: «در هشت ماه اول سال‌جاری ۱۲ هزار و ۵۳ نوزاد در سطح استان متولد شده‌اند که در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته، ۹/۸ درصد کاهش یافته است.»

رسولی هم‌چنین میزان افزایش مرگ و میر در هشت ماه اول سال ۱۳۹۹ نسبت به دوره مشابه سال قبل را ۵/۳۶ درصد اعلام کرده و گفته است در این مدت شش هزار و ۹۱۰ نفر در این استان فوت کرده‌اند.

مدیر کل ثبت احوال استان اردبیل افزایش مرگ و میر در این استان را به ویروس کرونا نسبت داده و گفته است که این وضعیت ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی را از سوی مردم می‌طلبد.

رسولی جمعیت استان اردبیل را یک میلیون و ۳۲۵ هزار و۲۶۹ نفر اعلام کرده و گفته است که از این تعداد، ۹۰۱ هزار و ۱۸۲ نفر در شهرها و ۴۲۴ هزار و ۸۷ نفر در روستاها زندگی می‌کنند.

کاهش زاد و ولد در استان‌های ایران در حالی گزارش می‌شود که افزایش جمعیت به یکی از برنامه‌های اصلی «علی خامنه‌ای»، رهبر جمهوری اسلامی تبدیل شده است.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: