ابتکار خودروسازی ولوو علیه شکاف جنسیتی؛ اعطای ۲۴ هفته مرخصی تولد فرزند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 59%

ابتکار خودروسازی ولوو علیه شکاف جنسیتی؛ اعطای ۲۴ هفته مرخصی تولد فرزند جزئیات بیشتر🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

مطابق این آئین‌نامه که بر مبنای برنامه این خودروسازی با عنوان «پیوند خانوادگی» تهیه شده، هر کارمند صاحب فرزند که دارای حداقل یک سال سابقه کار در این شرکت باشد، می‌تواند از مزایای ۲۴ هفته مرخصی با دریافت ۸۰ درصد حقوق پایه بهره‌مند شود. این مرخصی برای هر یک از والدین بدون قید جنسیت تا سه سالگی هر یک از فرزندان آنها قابل استفاده خواهد بود.

این مرخصی شامل همه والدین از جمله پدر و مادرهایی که فرزندخوانده دارند و یا زوج‌های همجنسگرایی که صاحب فرزند شده‌اند نیز می‌شود.هاکان ساموئلسون، مدیر اجرایی ولوو در مورد دلایل اتخاذ این سیاست گفت:«قصد اصلی ما فرهنگ‌سازی برای حمایت از والدین فارغ از جنسیت آنها و کاهش شکاف جنسیتی در محیط کار است؛ اقدامی که می‌تواند خواسته‌های شغلی و خانوادگی کارکنان را متعادل کند.

سیاست جهانی ولوو متاثر از قوانین ملی در سوئد است که در جهان به اعطای مرخصی و مزایای سخاوتمندانه به زوج‌هایی که صاحب فرزند می‌شوند، شهرت دارد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ده ها ساله مرخصی زایمان داریم تو ایران 6 ماه بود که از سال 95 شد 9 ماه. 😁

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شکاف جنسیتی چیست و چرا ایران همچنان در سرازیری سقوط قرار دارد؟شکاف منظورش مردا زیاد توش کردن؟ ایران وایر خیلی به مسائل جنسی حساسه. بخاطر همین تحرکات جنسی با استفاده از رانت دولتی و پناهنده ها داره.!
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بیشترین میزان صادرات خودروسازی ترکیه در سه ماه نخست امسال به اتحادیه اروپا صورت گرفتمیزان صادرات بخش خودروسازی ترکیه در سه ماه نخست امسال به 7 میلیارد و 690 میلیون و 521 هزار دلار رسیده که 67 درصد از آن به کشورهای اتحادیه اروپا صورت گرفته است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

روحانی :هفته جاری، هفته سختی استرییس جمهوری با اشاره به اینکه موج‌های کرونا در ایران سنگین‌تر از موج‌های اروپا نیست، اظهار کرد: البته موج چهارم موج بلندتر و سخت‌تری است ولی باید از تجربیات گذشته استفاده کنیم چراکه هفته جاری هفته سختی است و رعایت پروتکل‌ها باید به ۹۰ درصد برسد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ساعت داربی پایتخت تغییر کردساعت آغاز دو مسابقه از هفته بیست و سوم لیگ برتر فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ تغییر کرد. ❤️❤️❤️ ۳-۰ پرسپولیس میبره
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »