ابتکار باغ وحش پراگ در جمع‌آوری کمک مالی برای تغذیه حیوانات

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 59%

ابتکار باغ وحش پراگ در جمع‌آوری کمک مالی برای تغذیه حیوانات جزئیات بیشتر🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

باغ وحش پراگ در جمهوری چک در برنامه‌ای برای اطمینان از تغذیه مناسب حیوانات خود طرح جدید جمع آوری کمک مالی را آغاز کرده است.

این مکان در ازای عکس گرفتن از حیوانات در حال غذا خوردن، کوپن‌هایی با ارزش‌های مالی مختلف ارائه می‌دهد که روی هر کدام هزینه غذای یکی از ۵۰ حیوان مختلف برای یک روز یا در بعضی موارد به مدت یک ماه را نشان می‌دهد. گران‌ترین این کوپن‌ها هزینه غذای یک خرس قطبی است که ۲۲ یورو قیمت دارد و پس آن شیر آسیایی، ببر سوماتری و فیل آسیایی با ۱۵ یورو هزینه روزانه غذایی قرار دارند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

باغ وحش وحشی ترین نماد رفتار انسان با طبیعت است

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تلف شدن ببر باغ وحش ارمرییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تهران گفت: بنا بر اعلام مدیریت باغ وحش پارک ارم، ماده ببر این باغ وحش صبح امروز جمعه ۱۴ آذرماه تلف شده است. 🙄🙄 💡 دوره باغ_وحش و محکومیت حیوانات بیگناه به زندان انفرادی تو سلول چند متری گذشته، باغ وحش مال 200 سال پیش بود که تلویزیون و دوربین فیلمبرداری هنوز اختراع نشده بود، ملت بخواهند حیات وحش ببینند به قدر کافی مستند هست، احیانا ذره ای درآمد داشته باشه شرم آوره از زجر حیوان، بس کنید
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مرگ مبهم ماده ببر سفید باغ وحش ارم و چند پرسشدرپی انتشار خبر تلف شدن ماده ببر سفید باغ وحش ارم بر اثر نزاع با ببر بنگال نر این باغ‌ وحش گمانه‌زنی‌های زیادی درباره علت مرگ این ببر شده است. یک کارشناس حیات وحش می‌گوید: جای تعجب دارد که باغ وحش ارم اعلام کرده است که ببر نر حصار بین دو قفس را شکسته و به ماده ببر سفید حمله کرده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وضعیت وحشتناک باغ وحش بابلسربوی باغ وحش تا ۵٠٠ متر بعدش از طبقه ١٣ برج روبروش به مشام میرسه AmirMiresmaeili این خراب شده سالهاست همینطور کثافت‌بار و تباهه. حیوانات توش درحال زجرکشی اند. سالهاست. سالها
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

حیوانات باغ وحش برلین درخت کریسمس هدیه گرفتنداین درخت‌ها برای پانداها و خرس‌های قطبی با کلوچه‌هایی ساخته شده از سیب زمینی شیرین، سیب و چغندر تزئین شده بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ویدئویی از تولد بچه کروکودیل‌های در معرض انقراض در باغ‌ وحش پروباغ وحش مرکزی شهر لیما، پایتخت پرو، شاهد از تخم درآمدن دو بچه کروکودیل کمیاب بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »