ویروس کرونا در آلمان

ویروس کرونا در آلمان

ابتکارهای تازه راه آهن آلمان در پیکار با ویروس کرونا | DW | 29.05.2020

مهمترین روش‌هایی که راه آهن برای حفاظت از سلامتی مسافران خود در برابر کرونا در نظر گرفته، عبارتند از: عرضه مواد ضدعفونی برای دست‌ها، نظافت بیشتر و مرتب‌تر و استفاده از نور کشنده ویروس.

29/05/2020 11:25:00 ق.ظ

مهمترین روش‌هایی که راه آهن برای حفاظت از سلامتی مسافران خود در برابر کرونا در نظر گرفته، عبارتند از: عرضه مواد ضدعفونی برای دست‌ها، نظافت بیشتر و مرتب‌تر و استفاده از نور کشنده ویروس.

شرکت راه آهن آلمان با برنامه‌ای تازه به استقبال بحران پاندمی کرونا می‌رود و با روش‌هایی مدرن خطر گسترش ویروس را به حداقل می‌رساند. این شیوه‌های عملی شاید تا آینده‌ای دور با سیر و سفر همراه باشند.

تاکنون در ۶۰۰ ایستگاه راه آهن دستگاه‌های مواد ضدعفونی نصب شده است. به تدریج همه ایستگاه‌های راه آهن به سیستم‌های راهنمای جدیدی مجهز می‌شوند تا مسافران بتوانند بهتر و دقیقتر فاصله اجتماعی لازم را رعایت کنند. به زودی از دستگاه‌های نظافت بهتری استفاده می‌شود که می‌توانند سطوح وسیع‌تری را ضدعفونی و ایمن کنند. 

نجات سگ‌ها در اندونزی از بازار تجارت گوشت سگ مراسم خاکسپاری شهردار پیشین سئول بصورت آنلاین برگزار خواهد شد تاریخ ساخت ویدئوی 'یوزپلنگان وطن' شش ماه قبل از انفجار نطنز بود

به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندیدافزون بر اینها شرکت راه آهن از یک تکنیک پرتوافکنی تازه نور مادون بنفش UV-C استفاده می‌کند که بر سطوحی مانند پله برقی ویروس را می‌کشد. هم‌اکنون این شیوه در ایستگاه راه آهن فرانکفورت برای ویروس‌زدایی از نرده‌ها و دستگیره‌ها و دکمه‌ها به آزمایش گذاشته شده است. 

انجمن حمایت از مسافران Pro Bahn از اقدامات راه آهن جهت افزایش ایمنی به ویژه در مسافرت‌های راه دور ستایش کرده و می‌گوید: «نظافت در همه جا به دقت رعایت می‌شود و مأموران قطار پیوسته کنترل می‌کنند که همه مسافران ماسک به صورت داشته باشند».دویچه وله فارسی را در اینستاگرام دنبال کنید

انجمن یادشده از اقدامات تازه در ایستگاه‌های راه آهن قدردانی کرده، و در عین حال از شرکت راه آهن تقاضا نموده است که دسترسی به آبریزگاه‌ها را همگانی و مجانی کند، به نحوی که مسافران بتوانند به طور مرتب دست خود را بشویند.  امروزه از حدود ۵۷۰۰ ایستگاه راه آهن موجود تنها در ۲۰ ایستگاه استفاده از آبریزگاه‌ها رایگان است.

ادامه مطلب: DW فارسی »

بزرگداشت پایان قرنطینه با اجرای «تنفس هوای تازه» در فیلارمونیک پاریسدر سالن فیلارمونیک پاریس، هفده نوازنده خوش ذوق، گزیده‌ای از اپرای «پارسیفال» ساخته «ریچارد واگنر» را اجرا کردند.

باید مردم را برای زندگی فعال همراه و همزمان با مقابله با بیماری کرونا آموزش داد/ بازگشایی مساجد برای نماز جماعت با رعایت پروتکل‌های بهداشتیرئیس جمهور با تاکید بر اینکه گردش چرخ اقتصاد کشور با میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی ارتباط کاملی دارد، اظهارداشت: براساس گزارش‌هایی که از وضعیت شیوع بیماری در کشور و حتی دنیا داده می‌شود، همه باید نسبت به زندگی با این ویروس آماده باشند و سبک زندگی را به نوعی برای مقابله دائمی با این بیماری تعریف کنیم.

طرح تازه ترامپ برای فروش تسلیحات به عربستاندونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا به تازگی استیو لینیک، بازرس کل وزارت خارجه کشورش را که گفته می‌شود روی قرارداد قبلی فروش سلاح به عربستان تحقیق می‌کرد اخراج کرده است. درود بر شهدا... درود بر امام امت... ترامپ اگر تمام تسلیحات دنیا را به سعودی ها بفروشد، بازم سعودی از پس مجاهدان یمنی بر نمی آیند... چون سعودی ها استقلال، اراده، غیرت، شرف و عزت ندارند... پس بگذارید، بفروشد... عقب افتاده های مریض روانی ‼️ اسکل گیر اورده اینا رو ...

واکنش روحانی به مرگ دختری که پدرش سرش را با داس بریدرئیس جمهور ایران در واکنش به قتل دختری به دست پدرش در تالش دستور تسریع در رسیدگی به لوایح منع خشونت را صادر کرد. - خبرگزاری آناتولی

احتمال وقوع زلزله و تداوم پس‌لرزه‌‌ها در تهران/ باید با دقت بیشتری گسل مشا بررسی شوداستاد پژوهشگاه بین‌المللی زلزله‌شناسی و مهندسی زلزله با اشاره به وقوع زمین‌لرزه ۴.۴ ریشتری در منطقه دماوند گفت: احتمال پس‌لرزه‌های دیگری نیز وجود دارد و باید با دقت بیشتری گسل مشا بررسی شود.

گاف میرسلیم در گفتگو با تریبون تر‌‌وریسم؟- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimشبکه بی بی سی که همواره مواضع خصمانه نسبت به ملت ایران دارد گفتگویی با مصطفی میرسلیم منتخب مردم تهران پخش کرد که از فردی که نمایندگی مردم را یدک می‌کشد گفتگو با رسانه تروریسم بعید بود. اگر مثلا ابتکار، مولاوردی، محمود صادقی، علی مطهری، ربیعی، عراقچی و... با کسی مثل بی بی سی مصاحبه کرده بودند، این واکنش رسانه ای مانند تسنیم بود؟؟ یا سندی غیر قابل انکار (کیهان طور) بر غربگرا و نفوذی و خیانتکار بودن شون بود؟؟ بدون توجه به ماهیت؟! ایشون یک گروه داره برای هماهنگی مصاحبه هاش و خودش به ندرت گوشی جواب میده بعد کاندیداتوری ‌ش باید محاکمه بشه. خائن