ابتکار رستورانی در ویرجینیا برای رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی؛ مانکن‌‌های بی‌جان به جای صندلی‌های خالی‌

26/02/1399 05:52:00 ب.ظ

ابتکار رستورانی در ویرجینیا برای رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی؛ مانکن‌‌های بی‌جان به جای صندلی‌های خالی‌ این رستوران برای تهیه پوشاک مانکن‌ها با یک گروه نمایش محلی مشورت کرد تا طراحی لباس‌ها درست ‌و دقیق باشد.

با بازگشایی رستوران‌ها در آمریکا، از صاحبان آنها در برخی از ایالت‌های این کشور خواسته شده است که برای رعایت مقررات فاصله‌‌گذاری اجتماعی، تنها از پنجاه درصد ظرفیت خود برای پذیرایی از مشتریان استفاده کن به گزارش شبکه خبری «سی‌ ان ان»، یکی از این رستوران های مشهور در ایالت ویرجینیا که از ۲۹ مه بازگشایی می شود، قصد دارد میزهای خالی خود را با مانکن‌هایی که لباس‌های دهه ۱۹۴۰ به تن دارند، پر کند.

نیمه دوم دهه ۱۹۴۰ یادآور روزهای خوش جشن‌های پس از پایان جنگ جهانی دوم است.

به گفته مدیر «مهمانسرایی در واشنگتن کوچک» (به انگلیسی: The Inn at Little Washington) استفاده از این مانکن‌ها باعث می‌شود که ضمن رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، از اضطراب مشتریان کاسته شود، از حضورشان در رستوران لذت ببرند، و تجربه دلنشینی داشته باشند.

این رستوران برای تهیه پوشاک مانکن‌ها با یک گروه نمایش محلی مشورت کرد تا طراحی لباس‌ها درست ‌و دقیق باشد. مدیر تأتر «سیگنچر» ضمن ابراز رضایت از همکاری با این رستوران به عنوان یکی از جاذبه‌های فرهنگی ایالت ویرجینیا، ایده استفاده از مانکن را برای رعایت فاصله اجتماعی، اقدامی «خلاقانه و جالب توجه» توصیف کرد. headtopics.com

اینام یجور کسخولن کورونا گرفتشون

پاتریک اوکانل، سرآشپز این رستوران، در گفتگوهای رسانه‌ای با اشاره به علاقه خود به مانکن‌ها به شوخی‌ می‌گوید که آنها مشتریان خوبی‌ هستند و هیچ‌وقت از چیزی شکایت نمی‌کنند.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

نسل‌های جدید به آشنایی بیشتر با امام بزرگوار نیازمندند/امام را نمی‌شود تحریف کرد

رهبر انقلاب تاکید کردند: همه ما نیازمندیم با ابعاد شخصیت چندبعدی و باعظمت حضرت امام خمینی بیشتر آشنا شویم. ادامه مطلب >>

«در هر دقیقه بیش از ۱۳۸هزار دلار برای تسلیحات هسته‌ای هزینه می‌شود»«در هر دقیقه بیش از ۱۳۸ هزار دلار برای تسلیحات هسته‌ای هزینه می‌شود» برآوردهای کمپین بین‌المللی برای نابودی تسلیحات هسته‌ای (ICAN) نشان می‌دهد هزینه‌ای که ۹ کشور جهان در سال گذشته میلادی به سلاح‌های هسته‌ای اختصاص دادند، معادل ۷۲.۹ میلیارد دلار بوده است.

تقاضا برای افزایش دوره قانونی سقط جنین در فرانسه از ۱۲ به ۱۴ هفتهدکتر فیلیپ فوشه می گوید نگرانی ما در روزهای اخیر افزایش یافته است چرا که می بینیم زنانی که می خواهند به بارداری شان خاتمه دهند الان و بعد از پایان قرنطینه مراجعه می کنند در حالی که دوره قانونی سقط جنین برای آنها به پایان رسیده است.

پیام سرکنسول ایران در ارزروم برای همبستگی در برابر اسرائیل

در عملیات میت در شمال عراق٬ قالیا بکیر که سرکرده گروه تروریستی پ.ک.ک/کا.ج.کا در منطقه مخمور بود٬ از پای در آمددر عملیات میت در شمال عراق٬ قالیا بکیر که سرکرده گروه تروریستی پ.ک.ک/کا.ج.کا در منطقه مخمور بود٬ از پای در آمد

هشدار آمریکا درباره 'حقه‌های ایران' برای فرار از تحریم | DW | 14.05.2020دولت آمریکا راهنمایی عملی برای شرکت‌های کشتیرانی و بیمه جهت اعمال دقیق تحریم‌های اقتصادی منتشر کرده است. هدف از انتشار سند راهنما این است که ایران و کره شمالی و سوریه نتوانند تحریم‌های اقتصادی را دور بزنند. خیلی وقت است که منتشر میکنند. تا ببینیم به کجا میرسند. تحریم های یکطرفه امریکا،تحریم هایی غیر قانونی و بر خلاف قواعد تجارت آزاد بین الملل است. امریکا اگر مایل نیست با ایران تجارت کند،می تواند با ایران تجارت نکند. اما امریکا غلط می کند مانع از تجارت ایران با دیگر کشورها شود. این یک راهزنی بین المللی است.

دستورالعمل آمریکا برای جلوگیری از دور زدن تحریم ایراندستورالعمل آمریکا برای جلوگیری از دور زدن تحریم ایران وزارت امور خارجه و دفتر کنترل دارایی‌های وزارت خزانه‌داری ایالات متحده آمریکا روز پنجشنبه دستورالعملی را برای سخت‌تر کردن تحریم‌های اعمالی علیه ایران، کره شمالی و سوریه وضع کرد.