ابتکار رستورانی در ویرجینیا برای رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی؛ مانکن‌‌های بی‌جان به جای صندلی‌های خالی‌

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 6 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ابتکار رستورانی در ویرجینیا برای رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی؛ مانکن‌‌های بی‌جان به جای صندلی‌های خالی‌ این رستوران برای تهیه پوشاک مانکن‌ها با یک گروه نمایش محلی مشورت کرد تا طراحی لباس‌ها درست ‌و دقیق باشد.

به گزارش شبکه خبری «سی‌ ان ان»، یکی از این رستوران های مشهور در ایالت ویرجینیا که از ۲۹ مه بازگشایی می شود، قصد دارد میزهای خالی خود را با مانکن‌هایی که لباس‌های دهه ۱۹۴۰ به تن دارند، پر کند. نیمه دوم دهه ۱۹۴۰ یادآور روزهای خوش جشن‌های پس از پایان جنگ جهانی دوم است.

این رستوران برای تهیه پوشاک مانکن‌ها با یک گروه نمایش محلی مشورت کرد تا طراحی لباس‌ها درست ‌و دقیق باشد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اینام یجور کسخولن کورونا گرفتشون

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

«در هر دقیقه بیش از ۱۳۸هزار دلار برای تسلیحات هسته‌ای هزینه می‌شود»«در هر دقیقه بیش از ۱۳۸ هزار دلار برای تسلیحات هسته‌ای هزینه می‌شود» برآوردهای کمپین بین‌المللی برای نابودی تسلیحات هسته‌ای (ICAN) نشان می‌دهد هزینه‌ای که ۹ کشور جهان در سال گذشته میلادی به سلاح‌های هسته‌ای اختصاص دادند، معادل ۷۲.۹ میلیارد دلار بوده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تقاضا برای افزایش دوره قانونی سقط جنین در فرانسه از ۱۲ به ۱۴ هفتهدکتر فیلیپ فوشه می گوید نگرانی ما در روزهای اخیر افزایش یافته است چرا که می بینیم زنانی که می خواهند به بارداری شان خاتمه دهند الان و بعد از پایان قرنطینه مراجعه می کنند در حالی که دوره قانونی سقط جنین برای آنها به پایان رسیده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پیام سرکنسول ایران در ارزروم برای همبستگی در برابر اسرائیل
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

در عملیات میت در شمال عراق٬ قالیا بکیر که سرکرده گروه تروریستی پ.ک.ک/کا.ج.کا در منطقه مخمور بود٬ از پای در آمددر عملیات میت در شمال عراق٬ قالیا بکیر که سرکرده گروه تروریستی پ.ک.ک/کا.ج.کا در منطقه مخمور بود٬ از پای در آمد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

هشدار آمریکا درباره 'حقه‌های ایران' برای فرار از تحریم | DW | 14.05.2020دولت آمریکا راهنمایی عملی برای شرکت‌های کشتیرانی و بیمه جهت اعمال دقیق تحریم‌های اقتصادی منتشر کرده است. هدف از انتشار سند راهنما این است که ایران و کره شمالی و سوریه نتوانند تحریم‌های اقتصادی را دور بزنند. خیلی وقت است که منتشر میکنند. تا ببینیم به کجا میرسند. تحریم های یکطرفه امریکا،تحریم هایی غیر قانونی و بر خلاف قواعد تجارت آزاد بین الملل است. امریکا اگر مایل نیست با ایران تجارت کند،می تواند با ایران تجارت نکند. اما امریکا غلط می کند مانع از تجارت ایران با دیگر کشورها شود. این یک راهزنی بین المللی است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

دستورالعمل آمریکا برای جلوگیری از دور زدن تحریم ایراندستورالعمل آمریکا برای جلوگیری از دور زدن تحریم ایران وزارت امور خارجه و دفتر کنترل دارایی‌های وزارت خزانه‌داری ایالات متحده آمریکا روز پنجشنبه دستورالعملی را برای سخت‌تر کردن تحریم‌های اعمالی علیه ایران، کره شمالی و سوریه وضع کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »