ابتلای یک سوم کارکنان بانک‌های خراسان رضوی به کرونا

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

از ابتدای شیوع کرونا تاکنون یک سوم از جمعیت ۱۳ هزار نفری شاغل در ۲۶ بانک عضو هماهنگی بانکهای خراسان رضوی به بیماری کووید ۱۹ مبتلا شدند. دبیر شورای هماهنگی بانکهای خراسان_رضوی گفته است که از این تعداد تاکنون ۹ نفر جان خود را از دست داده اند. اخبار_ایران

از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون یک سوم از جمعیت ۱۳ هزار نفری شاغل در ۲۶ بانک عضو هماهنگی بانک‌های خراسان رضوی به بیماری کووید ۱۹ مبتلا شدند.، «حمید صفایی نیکو»، دبیر شورای هماهنگی بانک‌های خراسان رضوی روز چهارشنبه هفتم آبان۱۳۹۹، گفته است که از این تعداد تاکنون ۹ نفر جان خود را از دست داده و باقی آنان یا درمان شدند یا تحت درمان قرار دارند.

این مقام مسوول معتقد است «سیستم بانکی کشور» پس از «شبکه بهداشت و درمان» بیشتری آمار مبتلایان به کرونا را به خود اختصاص داده است. همچنین دبیر شورای هماهنگی بانک‌های خراسان رضوی از «افزایش سقف مجاز انتقال وجه» در پرداخت‌های الکترونیکی و عابر بانک در راستای کاهش مراجعات مردمی به بانک‌ها خبر داد: «سقف مجاز انتقال وجه کارت به کارت از طریق پرداخت در سامانه‌های اینترنت محور از ۱۰ میلیون ریال به ۳۰ میلیون ریال و در عابربانک‌های همه بانکهای عضو شبکه شتاب از ۳۰ میلیون ریال به ۶۰ میلیون ریال افزایش یافته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در یک روز جان بیش از 400 آمریکایی را گرفتشمار قربانیان کرونا در آمریکا با فوت 426 بیمار دیگر در شبانه‌روز گذشته به 230 هزار و 512 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حکایت یک تعطیلی 9 ماهه!سالن‌های سینما و تئاتر تهران در حالی وارد چهارمین هفته تعطیلی خود شده‌اند که بسیاری از مراکز عمومی دیگر محدودیتی برای فعالیت ندارند و در این تعطیلی‌های مداوم گویا برخی حمایت‌های مالی هم هنوز عملی نشده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ائتلاف عربی: یک پهپاد دیگر حوثی‌ها را سرنگون کردیمائتلاف عربی به ریاست عربستان و امارات کالاهای ترکی و اردوغان و خانواده اردوغان را تحریم کردند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حمله مرگبار یک خودروی بمب‌گذاری شده به قرارگاه نیروهای ویژه پلیس در خوست - BBC News فارسیوزارت داخله/کشور افغانستان می‌گوید صبح امروز مخالفان مسلح با یک خودروی بمب گذاری شده به قطعه خاص پلیس در خوست حمله کردند. این نهاد گفته چهار مهاجم که قصد داخل شدن به این مرکز را داشتند در درگیری با پلیس کشته شدند. در این رویداد تاکنون دست‌کم ۲ نفر کشته و ۲۵ نفر زخمی شدند. درگیری در محل با متباقی مهاجمان جریان دارد. بهاره جان فارسى بيشتر تمرين كن. حمله با دو كشته خبر فوزى است اما حمله با هدف نسل كشى به يك مدرسه با بيش از سه صد نفر كشته و زخمى خبر معمولى است! لعنت بر شرفت بي بي سي كثيف آقا یکی بیاد ترجمه کنه ببینیم چی میگه این؟
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ارزش فلزات انباشته شده در سایکی ۱۶ «یک میلیون برابر» اقتصاد جهان استاخترشناسان بنا بر داده‌های جدید از تلسکوپ هابل تخمین می‌زنند که سیارک فلزی «سایکی ۱۶» انباشته از فلزاتی به ارزش یک میلیون برابر اقتصاد فعلی جهان باشد. کشف اینجور سیارک ها در حال حاضر خیلی به درد بشر نمیخوره و برای وقتی خوبه که بشر تونسه سفینه های فضایی درست کنه و در حال اکتشاف منظومه های اطراف خودش هست و میتونه با استخراج اینجور مکان ها مواد اولیه سفینه های خودش رو تامین کنه .
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جولان کرونا در ایران؛ 346 نفر طی یک روز جان باختندوزارت بهداشت ایران شمار قربانیان کرونا در یک روز گذشته را 346 نفر اعلام کرد که بیشترین میزان از زمان شیوع این ویروس در این کشور است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »