ابتلای بیش از 17 هزار نفر دیگر به کرونا در آلمان

28/07/1400 01:49 ب.ظ

طی شبانه‌روز گذشته 17 هزار و 15 تن دیگر در آلمان به ویروس کرونا مبتلا شدند. - خبرگزاری آناتولی

طی شبانه‌روز گذشته 17 هزار و 15 تن دیگر در آلمان به ویروس کرونا مبتلا شدند. - خبرگزاری آناتولی انستیتوی رابرت کخ آلمان (RKI) درباره آخرین وضعیت شیوع کرونا در این کشور اعلام کرد که طی شبانه‌روز گذشته 17 هزار و 15 تن دیگر به ویروس کرونا مبتلا شدند. آمار کل مبتلایان کرونا در آلمان به 4 میلیون و 401 هزار و 631 نفر افزایش یافت.

همچنین با مرگ 92 بیمار مبتلا به کرونا طی شبانه‌روز گذشته در آلمان٬ شمار قربانیان نیز به 94 هزار و 808 نفر رسید. 1475 بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بستری بوده و 797 تن از آنها به دستگاه تنفس مصنوعی متصل هستند.

تعداد موارد جدید مشاهده شده در هر 100 هزار نفر در هفته 80.4 اعلام شد.

ادامه مطلب:
aa_persian »

میانمار بیش از ۵ هزار زندانی را آزاد می‌کند؛ آیا تصمیم آسه‌آن مؤثر بود؟میانمار اعلام کرد که ۵ هزار و ۶۳۶ زندانی را که در پی اعتراض های خونین به کودتای فوریه گذشته بازداشت شده بودند، آزاد می‌کند.

اشک و شوق آزادی در میانمار؛ بیش از یک هزار زندانی سیاسی آزاد شدنددولت نظامی میانمار که اخیرا وعده آزادی بیش از پنج هزار زندانی سیاسی را داده است، شب گذشته بیش از یک هزار نفر از آنها را آزاد کرد ویدئوی بدون شرح را ببینید🔽

فیسبوک برای ساخت جهان مجازی «متاورس» ۱۰ هزار نفر در اروپا استخدام می‌کندفیسبوک می‌گوید قصد دارد طی پنج سال آینده ۱۰ هزار کارمند جدید در اتحادیه اروپا استخدام کند تا بر روی یک پلتفرم جدید ساخت این شرکت کار کنند.

سید حسن نصرالله: برنامه حزب جعجع، ایجاد جنگ داخلی است/ حزب‌الله ۱۰۰ هزار نیروی آموزش دیده دارددبیرکل حزب‌الله لبنان درخصوص آخرین تحولات مربوط به لبنان از جمله حادثه «الطیونه» بیروت صحبت و حوادث الطیونه را مهم و خطرناک توصیف کرد. سید حسن نصرالله حزب «نیروهای لبنانی» به ریاست سمیر جعجع را بزرگترین تهدید علیه مسیحیان لبنان دانست و گفت برنامه این حزب در حادثه الطیونه ایجاد جنگ داخلی در کشور است.

اشک و شوق آزادی در میانمار؛ بیش از یک هزار زندانی سیاسی آزاد شدنددولت نظامی میانمار که اخیرا وعده آزادی بیش از پنج هزار زندانی سیاسی را داده است، شب گذشته بیش از یک هزار نفر از آنها را آزاد کرد ویدئوی بدون شرح را ببینید🔽

۱۳۳۰۸ ابتلای جدید کرونا در کشور / ۱۶۷ تن دیگر جان باختند۱۶۷ فوتی و ۱۳۳۰۸ ابتلای جدید کرونا در کشور *مبتلایان جدید: ۱۳۳۰۸ نفر *جانباختگان جدید: ۱۶۷ نفر *مجموع مبتلایان: ۵۸۰۹۹۶۷ نفر *مجموع بهبودیافتگان: ۵۳۴۷۴۸۳ نفر *مجموع جان‌باختگان: ۱۲۴۴۲۳ نفر *مجموع واکسن تزریق شده: ۷۵۳۸۰۳۱۷