ابتلای کادر درمان به کرونا برای سومین بار/ احتمال تعطیلی بیمارستان در زمستان به دلیل کمبود نیرو/ تخت‌های آی‌سی‌یو پُر است/ چرا ورودی شمال کشور را نبستید؟

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 41 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس بخش آی‌سی‌یو بیمارستان یحیی‌نژاد بابل: ابتلای کادر درمان به کرونا برای سومین بار/ احتمال تعطیلی بیمارستان در زمستان به دلیل کمبود نیرو/ تخت‌های آی‌سی‌یو پُر است/ چرا ورودی شمال کشور را نبستید؟

«سید احمدقاسمی» رئیس بخش آی‌سی‌یو بیمارستان شهید یحیی‌نژاد بابل در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره سفرهای مردم در روزهای تعطیل به شمال کشور و تاثیر آن بر افزایش شیوع کرونا‌ گفت: طبق تجربه‌ای که داریم، شاید در این یک الی دو هفته افزایش شیوع اتفاق نیفتد، اما بعد از آن پیک جدی خواهیم داشت، در چند ماه گذشته آمار به شکل نسبی کم شده بود، اما در حال حاضر تعداد بیماران بدحال ما کم نشده است و در بخش آی‌سی‌یو بیمارستان تخت‌ها کاملا پر است و بیماران بد حال همچنان در حال بستری شدن هستند.

قاسمی با توجه به افزایش سفرهای مردم در تعطیلات عاشورا و تاسوعا به شمال کشور و خطر احتمالی افزایش شیوع ویروس کرونا، افزود: این ویروس در همه نقاط کشور شیوع پیدا می‌کند، اما با توجه به تراکم جمعیت در شمال کشور شرایط بدتر خواهد شد، این موضوعی است که قطعا اتفاق خواهد افتاد و نمی‌دانم دولتمردان چرا جلوی این اتفاق را نگرفتند، چون بستن ورودی مراکز تفریحی و دریا راهکار مناسب و کافی نیست و این که چرا ورودی شمال کشور و خروجی تهران را نبستند، جای سوال دارد.

قاسمی گفت: ما ابتلای مجدد هم خیلی زیاد داشتیم، حتی سومین ابتلای مجدد را در بین کادر درمان دیدیم، بنابراین اینکه افراد فکر می‌کنند، یک بار به این ویروس مبتلا شدند و دیگر خطر رفع شده کاملا اشتباه است و حتما این زنجیره‌ی ناقل بودن تا ماه‌های پاییز به همراه فصل سرما و بیماری‌های آنفولانزا ادامه پیدا خواهد کرد و اوضاع بدتری را در پیش خواهیم داشت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واکنش ترکیه به انتقال تجهیزات و نیروی نظامی توسط یونان به جزیره مئیسواکنش ترکیه به انتقال تجهیزات و نیروی نظامی توسط یونان به جزیره مئیس
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

واکنش فرانسه به مرگ وکیل زندانی در ترکیه: به حقوق بشر احترام بگذاریدابرو تیمتیک که در سال ۲۰۱۹ به بیش از ۱۳ سال زندان محکوم شده بود پنجشنبه شب پس از ۲۳۸ روز اعتصاب غذا جان سپرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اولین پرواز تجاری اسرائیل به امارات با «سلام» به ابوظبی می‌رودیک هیأت آمریکایی-اسرائیلی روز دوشنبه با پروازی که «اولین پرواز تجاری مستقیم» بین اسرائیل و امارات توصیف شده، از تل آویو به ابوظبی می‌رود. گفته می‌شود عربستان سعودی نیز برای اولین بار اجازه عبور هواپیمای اسرائیلی را از روی خاک خود صادر کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

واکنش حزب حاکم ترکیه به انتقال تجهیزات نظامی یونان به جزیره «میس»سخنگوی حزب عدالت و توسعه ترکیه نسبت به افزایش تجهیزات و نیروی نظامی یونان در جزیره «میس» هشدار داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

افت 60 تا 70 درصدی فروش لوازم‌التحریر نسبت به سال گذشتهدبیراتحادیه صنف فروشندگان کتاب، نوشت‌افزار و صحاف مشهد گفت: از اوایل هفته گذشته، شرایط بازار لوازم‌التحریر مقداری بهتر شده‌ اما در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته شاهد 60 تا 70 درصد افت فروش در بازار هستیم و فروش امسال به هیچ عنوان قابل مقایسه با سال‌های گذشته نیست.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وزارت بهداشت ایران: شمار جان باختگان کرونا به 21 هزار و 359 نفر رسیدوزارت بهداشت ایران: در طول 24 ساعت گذشته، 110 بیمار کووید_19 جان خود را از دست دادند و مجموع جان_باختگان این بیماری به 21 هزار و 359 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »