ائتلاف عربی: «شورای انتقالی» خروج از تاسیسات و اماكن دولتی در عدن را آغاز کرد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

یک منبع رسمی از نیروهای ائتلاف عربی به رهبری سعودی روز یکشنبه 11 اوت گفت، نیروهای شورای انتقالی جنوب

خروج از برخی از مقرهای دولت قانونی یمن از جمله کاخ ریاست جمهوری «معاشیق» که اخیراً طی درگیری مسلحانه با نیروهای دولتی به کنترل خود درآورده‌اند را آغاز کردند.

ائتلاف عربی اعلام کرد روند عقب نشینی نیروهای شورای انتقالی جنوب از دیگر تاسیسات دولتی را از نزدیک زیر نظر خواهد داشت. پیش از آن ، نیروهای ائتلاف عربی یک منطقه مهم در عدن که به دست شورای انتقالی افتاده بود را هدف قرار داده و تهدید کرد چنانچه شورای انتقالی به دعوت صلح وگفت‌وگو پاسخ ندهد ائتلاف عربی به بمباران بقیه مواضع شورای انتقالی ادامه خواهد داد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

امارات متحده عربی خواستار آتش‌بس در عدن شددولت امارات متحده عربی خواستار آتش‌بس میان طرف‌های درگیر در شهر عدن یمن شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

هشدار ائتلاف به رهبری عربستان به جدایی‌ طلبان جنوب یمنائتلاف به رهبری عربستان در یمن به جدایی طلبان جنوب هشدار داده‌اند چنانچه از بندرعدن خارج نشوند، حملات بیشتری را علیه آن‌ها انجام خواهند داد. جدایی طلبان که خواستار جدایی جنوب یمن هستند روز گذشته پایگاههای نظامی و کاخ ریاست جمهوری را در عدن به کنترل خود درآوردند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ائتلاف نظامی به رهبری عربستان: به جدایی‌طلبان جنوب یمن حمله کردیمجدایی طلبان جنوب یمن روز شنبه ادعا کردند که کاخ ریاست جمهوری و چند پایگاه نظامی در بندر عدن را تصرف کرده اند. کار خوبی کردین احمقا
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

واکنش تهدیدآمیز ایران به احتمال حضور اسرائیل در ائتلاف خلیج فارس | DW | 09.08.2019وزارت خارجه ایران به احتمال حضور اسرائیل در ائتلاف خلیج فارس به رهبری آمریکا به‌شدت واکنش نشان داد. عباس موسوی حضور اسرائیل در این ائتلاف را 'تهدیدی آشکار علیه امنیت ملی ایران' خواند و 'حق مقابله' با آن را محفوظ دانست. مثلا چه گهی میخوان بخورن هیچ گوهی نمیخورن آبهای شمال و جنوب ایران همه در اشغال قدرتهای بزرگ، جاهلان حکومت بیگانگان فرقه فارسیسم 'حق مقابله شان' را محفوظ میدارند!!!...البته حکومت کشور ایرانیان هم در غصب و اشغال جمع اوباشان فرقه فارسیسم هفتگانه و ملاهاست.حکومت جاهلیت با این وضع هم همچنان در فکر استمرار حکومتشه!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ائتلاف آمریکا قبل از اینکه تشکیل شود شکست خورده است/ در آینده نزدیک فروپاشی آمریکا را خواهیم دیدرئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: آمریکایی‌ها بنا دارند ائتلافی تشکیل دهند اما وقتی مسئله را مرور می‌کنیم می‌بینیم به جز یکی دو کشور بقیه کشورها جزء این ائتلاف نیستند و این ائتلاف قبل از اینکه تشکیل شود شکست خورده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

پوردستان: فروپاشی آمریکا را در آینده نزدیک خواهیم دید/ شکست ائتلاف آمریکا در خلیج فارس- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimرئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه مسیر، مسیرِ اقتدار نظام و عزت جمهوری اسلامی است، گفت: زمان افول آمریکاست و انشاالله در آینده نزدیک فروپاشی آمریکا را خواهیم دید. به لطف جمهوری اسلامی اسرائیل نیز در خلیج فارس حضور پیدا خواهد کرد . أن شاء اللّه زودتر از آن که فکرش را میکردیم / بسلامتی ترامپ أحمق بیا آمریکارم محو کردن یه خبر بدین لااقل بابا انقد زود زود ما رو به اوج جهان میرسونین.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »