ائتلاف: در 22 عملیات طى شبانه‌روز گذشته 150 شبه‌نظامی حوثی كشته شدند

09/10/1400 04:51:00 ب.ظ

ائتلاف: در 22 عملیات طى شبانه‌روز گذشته 150 شبه‌نظامی حوثی كشته شدند العربيه_فارسى

«ائتلاف حمایت از دولت قانونی یمن» اعلام کرد در شبانه‌روز گذشته، 22 عملیات را علیه شبه‌نظامیان حوثی در استان «مأرب» انجام داده که طی آن، 15 خودروی نظامی این رسانه‌های یمنی نیز پنج‌شنبه 30 دسامبر از کشته و زخمی‌شدن شماری از «نیروهای مشترک ارتش و مقاومت ملی یمن» بر اثر حمله بالستیکی حوثی‌ها به شهر «مرخه» در استان «شبوه» خبر دادند.

3 عکس‌ها آدرس کپی شد Advertisement

منابع نظامی در این زمینه افزودند، بر اثر حمله موشکی شبه‌نظامیان حوثی به تجمعاتی در اردوگاه «خمومه»، 14 سرباز طبق آمارهای اولیه کشته و 13 نفر دیگر زخمی شدند. به گفته این منابع نظامی، برخی از مجروحان به بیمارستان «عتق» منتقل شدند.

با اعزام نیروهای کمکی به این منطقه برای پاک‌سازی شهرهای «بیحان» و «عین» و «عسیلان» از حوثی‌ها و قطع خطوط پشتیبانی این شبه‌نظامیان در استان مأرب، تیپ نظامی «العمالقه» در این منطقه مستقر شدند. جبهه‌های جنوبی استان مارب headtopics.com

ائتلاف یاماشین کشتارمسلمانان به دستوراسرائیل

دروغ و تحریف... فعلا در آخرین حمله حوثی، ۲۲ سگ اماراتی کشته شدند و ده ها نفر سگ سعودی...

خبرنگار «العربیه» در گزارشی خبر داد که توپخانه ارتش ملی، مقاومت مردمی و جنگنده‌های ائتلاف، در پاسخ به حملات حوثی‌ها، نیروهای تقویتی و خودروهای جنگی این شبه‌نظامیان را در جنوب مأرب مورد هدف قرار دادند.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

گروسی: پرونده سایت‌های اعلام نشده ایران باز است؛ دوربین‌ها نصب شدند اما فعلا به آنها دسترسی نداریم

رافائل گروسی، مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی می‌گوید آژانس فعلا سوالی در خصوص سه مرکز اعلام نشده در ایران که در آنجا غنی‌سازی اورانیوم مشاهده شده ندارد و این نهاد در حال بررسی توضیحاتی است که ایران ارائه کرده است. ادامه مطلب >>

بازی‌های اینترنتی استرالیا در کارزار «شانس صفر»؛ پناهجویان در هر حال بازنده هستنددر یکی از بازی‌هایی که بر روی پایگاه اینترنتی کارزار «شانس صفر» قرار گرفته است کاربر باید با قایقش تلاش کند تا خود را به نقشه استرالیا برساند. این در حالی است که گارد ساحلی استرالیا یا طوفان دریایی از جمله موانعی هستند که در نهایت از رسیدن او به هدفش جلوگیری می‌کنند. نزدیک به صفر

چهار متهم به نقض مقررات کووید در چین در انظار عمومی گردانده شدندهر کدام از این افراد توسط ۲ مامور پلیس گرفته شده بودند و دستشان از پشت بسته شده بود. آنها لباس سفید به تن داشتند و تابلویی با عکس و اسم به گردنشان آویخته شده بود.

آمار تازه ابتلا به اُمیکرون در ایران: ۴۳ مورد در ۱۲ استانهم‌زمان با روند صعودی آمار مبتلایان به اُمیکرون در ایران، شمار موارد مشکوک ابتلا به این سویه کرونا نیز در حال افزایش است.

سرمایه‌گذاری در کدامیک از بازارهای مالی در سال ۲۰۲۱ سودده‌تر بود؟بازارهای مالی در سراسر جهان طی سال ۲۰۲۱ تحت تاثیر کاهش محدودیت‌های کرونایی، پدیداری نسبی رونق با حمایت سیاست‌های انبساطی پولی بانک‌های مرکزی و کمک‌های مالی دولت‌ها و ظهور گاه و بیگاه نگرانی‌های تازه از جهش‌های تازه ویروس کرونا بودند.

اقدام بی‌سابقه سپاه پاسداران در حمله هوایی به مخالفان در داخل ایراندروغ_میگن_آمریکاست_دشمن_ما_همینجاست اینا شهروند معمولی بلوچ نبودن مزدوران عملیاتی وابسته سودی🇸🇦 بودن که همین چندروز پیش دو عضو سپاه رو ترور کردن و دیروز توسط سپاه قصاص صحرایی!! و در حمله پهپاد کشته شدن. بیش باد... از کی یک قاچاقچی مواد مخدر میشود مخالف جمهوری اسلامی؟! چرا به خودتان زحمت تحقیق نمیدهید؟ این از تریبون دادن به طالبان و این هم از فعال سیاسی نامیدن بزرگترین قاچاقچی مواد مخدر سیستان و بلوچستان!

گوشت در ایران در یک هفته ۱۵ هزار تومان گران‌تر شدرئیس اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفندی روز پنج‌شنبه ۹ دی از افزایش ۱۵ هزارتومانی قیمت گوشت طی یک هفته اخیر به‌دلیل «قرنطینه گوسفندان برای صادرات به کشورهای حاشیه خلیج فارس» خبر داد. شکم خود را گورستان حیوانات نکنید امیرالمومنین علی علیه السلام